kultowy

Artykuły - Kultowy (7)

 • "Czar par" wraca w TVP Rozrywka

  "Czar par" wraca w TVP Rozrywka

  W TVP Rozrywka wraca kultowy teleturniej "Czar par", który w latach 90. ubiegłego wieku był wielkim przebojem TVP1. Jego gospodarzem był Krzysztof Ibisz. W każdym odcinku pary rywalizowały w nietypowych konkurencjach o cenne nagrody. TVP Rozrywka przypomina program w czwartki i niedziele.
 • Wezmą się za kultowy obiekt w centrum stolicy

  Wezmą się za kultowy obiekt w centrum stolicy

  Budynek Rotundy w centrum Warszawy będzie modernizowany. Dla wielu warszawiaków obiekt jest ikoną stolicy, dlatego w ogłoszonym we wtorek konkursie na projekt zaznaczono, że Rotunda ma zachować obecne wymiary, filigranową konstrukcję i dach z "generalskim wężykiem".
 • Kultowa marka znika z Warszawy

  Na Marszałkowskiej zamknięto Galerię Centrum. Rozpoczęła się wielka wyprowadzka. Po 40 latach z Warsa i Sawy znika ostatecznie kultowa marka - ubolewa "Życie Warszawy".
 • Kultowy aktor powraca!

  John Cleese - gwiazda kultowego "Latającego Cyrku Monty Pythona", "Hotelu Zacisze" oraz "Rybki zwanej Wandą" - wkrótce zareklamuje kredyt gotówkowy Banku Zachodniego WBK. Kampania pod hasłem "Jak wszyscy to wszyscy!" rusza w sobotę, 23 lutego.
 • Wracają kultowe wielbłądy

  Wracają kultowe wielbłądy

  Dobre wieści dla wielbicieli Cameli i Salemów. Japan Tobacco, właściciel tych marek, wraca na rynek. Dzięki przejęciu Gallahera.
 • "Kultowy" Ruch na giełdzie

  Ruch to jedyna spółka skarbu państwa wprowadzana w tym roku na warszawską Giełdę. 15,55 mln praw do akcji serii E spółki zadebiutowało dziś na GPW z kursem 18,58 zł, tj. 16% powyżej kursu odniesienia. Spółka została zakwalifikowana do sektora "handel".
 • Kultowe wino Sophia wolne

  Znak towarowy Sophia unieważniony. Rynek najpopularniejszego wina w Polsce czeka rewolucja.