Kukulska

Artykuły - Kukulska (163)

 • Koncert w hołdzie Jantar i Kukulskiemu oraz 30-tka T.Love

  Koncert w hołdzie Jantar i Kukulskiemu oraz 30-tka T.Love

  Koncert poświęcony pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego oraz muzyczna 30-tka zespołu T.Love zakończyły w niedzielę 49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwszy z koncertów wzruszył do łez, drugi poderwał opolską publiczność.
 • Natalia Kukulska o Opolu: "Zbyt oczywiste"

  Natalia Kukulska o Opolu: "Zbyt oczywiste"

  "Tyle słońca w całym mieście", "Im więcej ciebie tym mniej" czy "Nic nie może wiecznie trwać" zabrzmią w amfiteatrze opolskim w koncercie "Życia mała garść" dedykowanym Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu. W koncercie 3 czerwca wykonanych zostanie 16 utworów.
 • Opole: Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, jubileusz T.Love

  Opole: Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, jubileusz T.Love

  Koncert "Życia mała garść" poświęcony twórczości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego będzie jedną z atrakcji trzeciego dnia tegorocznego 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a fani zespołu T.Love będą świętować jego 30-lecie. Festiwal odbędzie się od 1 do 3 czerwca.
 • Opłacało się odpaść?

  Opłacało się odpaść?

  Edyta Górniak i Natalia Kukulska robiły wrażenie zaskoczonych odpadnięciem z "Bitwy na głosy". Ale jak się okazuje, porażka wcale nie była dla ich aż tak niekorzystna.
 • "Bitwa na głosy": Jurorki się nie lubią?

  "Bitwa na głosy": Jurorki się nie lubią?

  W kolejnym odcinku "Bitwy na głosy" Monika Kuszyńska, Natalia Kukulska, Ryszard Rynkowski i Kamil Bednarek wraz ze swoimi drużynami, walczyli o głosy telewidzów. A za stołem jurorskim doszło do walki na słowa pomiędzy Alicją Węgorzewską i Sonią Bohosiewicz!

Filmy - Kukulska (1)

 • Natalia Kukulska o swojej diecie

  Jedzenie pięciu posiłków dziennie jest podstawą zróżnicowanej diety. Natalia Kukulska ze względu na swoją pracę zdecydowała się na dietę pudełkową. Na ten temat rozmawiała z nią Agnieszka Jastrzębska. Czy jest zadowolona z cateringu dietetycznego?