kukiz

Artykuły - Kukiz (8)

Filmy - Kukiz (10)

 • Paweł Kukiz: Jeżeli ja w słynnych tweetach ujawniłem tajemnicę, to niech się tym zajmie ABW

  "Nie straciłem kontroli. Straciłem kontrolę nad emocjami. Nad formą ich wyrażania" - tak Paweł Kukiz gość Roberta Mazurka w RMF FM komentuje serię swoich ostatnich wpisów na Twitterze. Jak dodaje: jeżeli ja w tych tweetach ujawniłem tajemnicę, to niech się tym zajmie ABW. Według Kukiza, w piątkową noc wie, co się działo, ale poniosły go emocje. "Nie potrafię kłamać. Rzeczywiście mnie poniosło. Puściły mi nerwy" – tłumaczy.
 • Kukiz: Poważnie rozpatrzę konstruktywny wniosek o odwołanie premiera

  - PiS chce wyeliminować Polskie Stronnictwo Ludowe w wyborach samorządowych i realizują ten cel od 2015 roku - powiedział Władysław Kosiniak Kamysz. Przewodniczący PSL-u nawiązał w ten sposób do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego podczas konwencji samorządowej w Kielcach. Lider Prawa i Sprawiedliwości stwierdził, że województwo świętokrzyskie "trzeba przemalować z zielonego na niebieskie", co było nawiązaniem do obecnej dominacji PSL-u w tym regionie. (TVN24/x-news)
 • M. Jakubiak kandydatem Kukiz’15 na prezydenta Warszawy. "Chcemy przywrócić jej miejsce w Europie i naszych sercach"

  Poseł Marek Jakubiak będzie kandydatem ruchu Kukiz'15 w jesiennych wyborach na prezydenta Warszawy - poinformował lider ruchu Paweł Kukiz. - Jestem warszawiakiem od 59 lat. Warszawa jest tłem mojego życia. (…) Dzisiaj chcemy zupełnie inaczej potraktować Warszawę. Chcemy Warszawę wygrać. Startuje dzięki zaufaniu moich przyjaciół, po to, żeby wygrać i żeby Warszawie przywrócić miejsce, tak w Europie, jak i w naszych sercach – powiedział Marek Jakubiak. (TVN24/x-news)
 • "Padła twarda deklaracja: jeśli będą zbójeckie projekty ograniczające prawa wyborcze, będzie weto"

  Weto prezydenta będzie miało bardzo duży wpływ na zahamowanie ewentualności w tym rozpędzie chęci zmiany ordynacji do parlamentu, do Sejmu Rzeczpospolitej przez PiS - powiedział po spotkaniu z prezydentem Paweł Kukiz podkreślając, że jego zdaniem ostatecznie dojdzie do zawetowania ustawy zmieniającej przepisy ordynacji do Parlamentu Europejskiego. Razem z nim w spotkaniu w pałacu prezydenckim wzięli udział także przedstawiciele Partii Razem, Prawicy Rzeczypospolitej i PSL. (TVN24/x-news)