kuchnia włoska

Artykuły - Kuchnia włoska (91)

Filmy - Kuchnia włoska (23)

 • Włoska kuchnia Cristiny Catese

  W kuchni „Dzień Dobry TVN” gotowała Cristina Catese. Jak zrobić kolorowy włoski makaron? Kucharka podzieliła się także sprawdzonymi przepisami na szybkie sosy do makaronu. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Piotr Kucharski i dania kuchni włoskiej

  W kuchni programu Piotr Kucharski przygotował swoje ulubione dania kuchni włoskiej. Jak zrobić ciasto na placek pszenny alla focaccia? – Pizza kiedyś była gruba, żeby można było się najeść – wyjaśnił. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Wysmakowani - Kuchnia włoska

  Gościem dzisiejszego odcinka jest Stefano Terrazzino, który wraz z Olgą Kwiecińską będzie przygotowywał prawdziwą włoską pizzę. Przy okazji dowiecie się jaka jest ulubiona pizza Stefano oraz poznacie przepis na czerwone pesto.
 • Kuchnia włoska w twoim domu. Spróbuj koniecznie

  Kuchnia liguryjska jak na kuchnię śródziemnomorską przystało, słynie z wykorzystania świeżych warzyw i owoców. To z tego niewielkiego, północno-zachodniego regionu pochodzi znany na całym świecie sos pesto, przygotowywany na bazie aromatycznej bazylii, czosnku i oliwy. Cristina Catese zaprezentowała charakterystyczne dania dla tej części Włoch: zupę minestrone, tartę ziemniaczano-grzybową czy typowy liguryjski makaron linguine. (Dzień Dobry TVN/x-news)