kuchnia

Artykuły - Kuchnia (330)

 • Szparagi. Jeden z najlepszych afrodyzjaków

  Szparagi. Jeden z najlepszych afrodyzjaków

  Już sam kształt szparagów może wywoływać seksualne skojarzenia… Ale szparagi mogą być naturalnym afrodyzjakiem dla kobiet także z powodu zawartych w nich związków organicznych.
 • Sześć nieoczywistych zamienników niezbędnych produktów

  Sześć nieoczywistych zamienników niezbędnych produktów

  Podczas gotowania zabrakło ci mąki, jajek albo soli? Znani kucharze spieszą ze sprawdzonymi poradami, czym je zastąpić. Poznaj nieoczywiste zamienniki popularnych produktów, dzięki którym uratujesz niejedną ucztę.
 • Fototapety - gdzie można je wykorzystać?

  Fototapety - gdzie można je wykorzystać?

  Fototapety w przestrzeniach biurowych mało już kogo dziwią. Każdy, kto oglądał choć kilka odcinków „Kuchennych rewolucji”, wie, że fototapeta to jedno z ulubionych rozwiązań aranżacyjnych Magdy Gessler. Ta technika dekoracyjna sprawdza się jednak nie tylko w miejscach publicznych, ale i w domu lub mieszkaniu.
 • Hamburgera wymyślili Rzymianie

  Hamburgera wymyślili Rzymianie

  Choć kojarzy się z kuchnią amerykańską, której jest jednym z symboli, to jego korzeni należy szukać w starożytnym Rzymie. Za antycznego przodka dzisiejszego hamburgera można uznać potrawę opisywaną jako isicia omentata.
 • Portugalska kuchnia wspaniale opowiada historię tego kraju

  Portugalska kuchnia wspaniale opowiada historię tego kraju

  Nie byłem przygotowany na to, że znajdę w Portugalii tyle wspaniałych rzeczy: tak wiele ładnych miast, pięknych kościołów. Miałem gigantyczną przyjemność z odkrywania Portugalii prowincjonalnej, nieoczywistej, nie zadeptanej przez turystów - mówi Bartek Kieżun - dziennikarz kulinarny i autor książek "Italia do zjedzenia" i "Portugalia do zjedzenia".
 • Kuchnia cała w bieli - inspirujący trend w polskich wnętrzach

  Kuchnia cała w bieli - inspirujący trend w polskich wnętrzach

  Biały kolor nadal jest w modzie, dlatego nie jest niczym dziwnym, że właśnie w tym kolorze chcemy urządzać prawie całe mieszkanie. Jeżeli w twoim przypadku biały kolor ma dominować w kuchni, warto dowiedzieć się, z jakimi dodatkami łączyć taki wystrój.
 • Jak zaplanować wydatki na remont kuchni?

  Jak zaplanować wydatki na remont kuchni?

  Kuchnia musi być pomieszczeniem wielofunkcyjnym, ergonomicznym i wyposażonym w wiele różnych sprzętów, przez co jej urządzenie pociąga za sobą wysokie koszty. Podpowiemy, jakich elementów wykończenia nie można pominąć, ile może kosztować urządzenie kuchni o powierzchni 10m2 oraz jak się na tak spore wydatki przygotować.
 • Brzydka cera, pocenie? Pomoże to warzywo

  Brzydka cera, pocenie? Pomoże to warzywo

  Sałata to bogate źródło witamin i makroelementów, znakomicie wpływa na nasz organizm. Poznaj jej właściwości!
 • O czym pamiętać, by pieczenie było jedynie przyjemnością?

  O czym pamiętać, by pieczenie było jedynie przyjemnością?

  Nie każdy lubi przyrządzać dania, które wymagają pieczenia. Kilka porad, dzięki którym się do tego przekonasz!
 • Pięć zalet pomidorów. Możesz się zdziwić!

  Pięć zalet pomidorów. Możesz się zdziwić!

  Pomidory to owoce czy warzywa? Zdania na ten temat są podzielone. Poznaj zalety jedzenia pomidorów, teraz jest na nie najlepszy czas!

Filmy - Kuchnia (1259)

 • Dwumetrowy pyton w kuchni australijskiej rodziny. Usunął go profesjonalny łapacz węży

  Dwumetrowy pyton ukrywał się w kuchni domu rodziny z z miejscowości Bli Bli w północno-wschodniej Australii. Gad był ukryty w szafce, gdzie znajdowały się zapasy. Zwierzę zostało usunięte przez profesjonalnego łapacza węży. Pyton stawiał opór i pozwolił się zamknąć w specjalnym worku po kilku minutach walki.
 • Mała kucharka przygotowuje owocowe babeczki

  Przepiękne wspomnienie będzie miała ta mała dziewczynka. Nagranie pokazuje, jak krok po kroku przygotowuje owoce babeczki. Niczym profesjonalny kucharz, wyposażona w kuchenną czapkę, dodaje i miesza ze sobą składniki. Na końcu próbuje wypieku i widać, że chyba jest zeń zadowolona!
 • Ale obrzydliwe! Ale jakie pyszne

  Czy można zjeść popielniczkę pełną niedopałków, czy gąbkę do zmywania? Kreatywne podejście w kuchni jest zawsze w cenie. Swoim pomysłem wyróżnił się pewien kucharz, proponując jedzenie wzorowane na obrzydliwości. Pycha!
 • Niespodziewany gość w kuchni. Cielak szuka przekąsek

  Autorka nagrania jest właścicielką farmy i ma ręce pełne roboty. Niesforne zwierzęta ciągle robią jej psikusy. Zobaczcie cielę o wdzięcznym imieniu Mags, które w poszukiwaniu przekąsek zawitało aż do kuchni Jenne. (STORYFUL/x-news)