Kuchenne rewolucje

Artykuły - Kuchenne rewolucje (23)

 • Magda Gessler wraca na plan "Kuchennych rewolucji"

  Magda Gessler wraca na plan "Kuchennych rewolucji"

  Po kilku tygodniach przerwy Magda Gessler ponownie podejmie się niemożliwego! Przemierzając kulinarną mapę Polski, stworzy kolejne pełne oryginalnych smaków restauracje. Jak "Kuchenne rewolucje" wpłyną na ich losy w nowej, trudniejszej rzeczywistości?
 • TVN zawiesza emisję "Kuchennych rewolucji", żeby skuteczniej pomóc restauracjom

  TVN zawiesza emisję "Kuchennych rewolucji", żeby skuteczniej pomóc restauracjom

  Odcinek „Kuchennych rewolucji”, który nadano we czwartek 26 marca, był ostatnim, jaki widzowie zobaczą tej wiosny. Kolejnych TVN nie pokaże, choć są nagrane i zmontowane. Powody tej decyzji wyjaśniła fanom programu Magda Gessler. Zdradziła, że w tym wypadku nie chodziło o oszczędne gospodarowanie gotowymi odcinkami.
 • Policja na planie "Kuchennych rewolucji"

  Policja na planie "Kuchennych rewolucji"

  Podczas kręcenia "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler w Ostrowie Wielkopolskim musiała interweniować policja. Przed restauracją "Chłop i baba", gdzie odbywała się wtedy kolacja kończąca rewolucję Magdy Gessler, doszło do karczemnej awantury. Kilku mężczyzn, nie zważając na ochronę, próbowało dostać się do wnętrza lokalu.
 • "Kuchenne rewolucje": Magda Gessler przerywa milczenie!

  "Kuchenne rewolucje": Magda Gessler przerywa milczenie!

  Restauratorka, która "Kuchenne rewolucje" od lat prowadzi z niezmiennym powodzeniem, zdecydowała się zamieścić w mediach społecznościowych szczery wpis dotyczący programu. "Koniec z kłamstwami" - grzmi Magda Gessler.
 • Magda Gessler: W "Kuchennych rewolucjach" godzę rodziny i leczę ludzi

  Magda Gessler: W "Kuchennych rewolucjach" godzę rodziny i leczę ludzi

  Magda Gessler twierdzi, że podczas realizacji swojego programu spotyka się z poważnymi problemami właścicieli lokali gastronomicznych, nieraz wymagających wsparcia ze strony psychologów. Gwiazda TVN każdą z restauracji traktuje jak własną i dąży do jej sukcesu. Doskonale pamięta bowiem własne trudne początki na rynku gastronomicznym.
 • Magda Gessler: Francuskie frykasy w centrum Katowic

  Magda Gessler: Francuskie frykasy w centrum Katowic

  Kto jak kto, ale Magda Gessler dobrze wie, jak przyciągnąć tłumy klientów do lokalu. W kolejnym odcinku "Kuchennych rewolucji" wyruszy z pomocą na Śląsk. Jakie będą efekty rewolucji?
 • "Kuchenne rewolucje": Będzie 16. sezon show Magdy Gessler

  "Kuchenne rewolucje": Będzie 16. sezon show Magdy Gessler

  TVN pokaże 16. sezon „Kuchennych rewolucji”. Kulinarny show Magdy Gessler ma wrócić w jesiennej ramówce stacji - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.
 • Magda Gessler: Wiem, jaką mam siłę

  Magda Gessler: Wiem, jaką mam siłę

  Magda Gessler zapowiada, że w nowej serii "Kuchennych rewolucji" zmieni podejście do uczestników programu. Znana restauratorka stawia teraz na psychologiczne podejście i stonowane emocje w relacjach z właścicielami restauracji, które będzie próbowała ulepszyć.
 • Magda Gessler: Jej restauracja tego nie dostała!

  Magda Gessler: Jej restauracja tego nie dostała!

  Zdaniem Magdy Gessler, gwiazdka Michelin to pewnego rodzaju tortura, która zobowiązuje właścicieli lokalu do niebywałej dyscypliny. Żadna z restauracji firmowanych jej nazwiskiem nie otrzymała tego wyróżnienia, ale prowadząca program "Kuchenne Rewolucje" podkreśla, że ma rekomendację słynnego przewodnika.
 • Kiedy Magda Gessler czuje się zagubiona?

  Kiedy Magda Gessler czuje się zagubiona?

  Magda Gessler działa na najwyższych obrotach. Wystarczają jej trzy godziny snu, nie wie co to zmęczenie i uwielbia pracować. Znana restauratorka stara się żyć jak najaktywniej, tak, aby każdy dzień był wyjątkowy. W czasie wolnym zdarza jej się tęsknić za pracą.

Filmy - Kuchenne rewolucje (15)