Kuba Sienkiewicz

Synonimy:
Sienkiewicz Kuba,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kuba Sienkiewicz (9)

 • Kwiat Jabłoni: Dzieci Kuby Sienkiewicza podbijają sieć

  Kwiat Jabłoni: Dzieci Kuby Sienkiewicza podbijają sieć

  Rodzinny duet Kwiat Jabłoni jest jednym z muzycznych objawień 2019 r. Zespół tworzą dzieci Kuby Sienkiewicza, lidera Elektrycznych Gitar.
 • "Studio Yayo": Żarty z Kuby Sienkiewicza

  "Studio Yayo": Żarty z Kuby Sienkiewicza

  Emitowany w TVP Warszawa satyryczny program "Studio Yayo" podbija sieć. W niedzielę (26 czerwca) w sieci pojawił się kolejny odcinek. Tym razem uwagę większości internautów przyciągnął żart dotyczący Kuby Sienkiewicza.
 • Marek Kościkiewicz z gośćmi

  Marek Kościkiewicz z gośćmi

  "Nic się nie zmieniło od chwili, kiedy po raz pierwszy usłyszałem swoją piosenkę w jednej ze stacji radiowych i z wrażenia zatrzymałem samochód na środku skrzyżowania" - tak Marek Kościkiewicz podsumowuje 25-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji wychodzi płyta "25" z największymi przebojami.
 • Nic nie rusza Elektrycznych Gitar

  Nic nie rusza Elektrycznych Gitar

  W najbliższy wtorek (20 marca) do sprzedaży trafi najnowszy album Elektrycznych Gitar - "Nic mnie nie rusza".
 • Kuba Sienkiewicz: "Śpiewanie to przygoda"

  Kuba Sienkiewicz: "Śpiewanie to przygoda"

  "Nie biorę udziału w wyścigach" - deklaruje Kuba Sienkiewicz, na co dzień wokalista zespołu Elektryczne Gitary, w rozmowie z INTERIA.PL. Na początku czerwca ukazała się firmowana jego nazwiskiem płyta "Powrót brata".
 • Kuba Sienkiewicz: Niezbędny dystans

  Kuba Sienkiewicz: Niezbędny dystans

  "Muszę zachowywać dystans do własnej twórczości, żeby nie popaść w śmieszność" - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Kuba Sienkiewicz. Lider Elektrycznych Gitar wydał niedawno solową płytę "Powrót brata", na której pozwala sobie na muzyczne eksperymenty, wykraczające poza formułę tego zespołu.
 • Kuba Sienkiewicz: "Powrót brata"

  Kuba Sienkiewicz: "Powrót brata"

  Kuba Sienkiewicz, lider Elektrycznych Gitar, powraca z nową płytą, zatytułowaną "Powrót brata". Znajduje się na niej 14 piosenek, utrzymanych w estetyce, którą znamy już z jego wcześniejszych dokonań. Dodatkową atrakcją jest dołączona do albumu dodatkowa płyta, na której zgromadzono niepublikowane wcześniej utwory.
 • Nowy album Kuby Sienkiewicza

  Kuba Sienkiewicz, popularny muzyk i wokalista, frontman grupy Elektryczne Gitary, ma dla swych fanów niespodziankę. Właśnie ukazała się płyta "Kup pan cegłę (dla Amnesty)", która będzie jednak dystrybuowana wyłącznie przez Internet i na wybranych koncertach Sienkiewicza. Pieniądze ze sprzedaży płyty zasilą organizację obrony praw człowieka Amnesty International.
 • Trzy płyty Kuby Sienkiewicza

  Trzy płyty Kuby Sienkiewicza

  Jednym z najbardziej aktywnych polskich muzyków jest ostatnio Kuba Sienkiewicz, występujący zarówno solo oraz jako lider zespołu Elektryczne Gitary. Na najbliższe miesiące planuje on wydanie aż trzech płyt ze swoją muzyką.

Zdjęcia - Kuba Sienkiewicz (1)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Krystyny Sienkiewicz

Filmy - Kuba Sienkiewicz (1)

 • Kuba Sienkiewicz: Niczego mi nie brakuje

  W czasie epidemii, gdy większość ludzi narzeka na samotność, ograniczenie swobód i przedłużającą się niepewność, Kuba Sienkiewicz zdaje się zachowywać optymizm. Specjalnie dla Interii, w ramach akcji #KiedyBędzieNormalnie opowiedział o tym, jak wygląda jego życie w czasach koronawirusa.