KSW 39 Colosseum

Artykuły - KSW 39 Colosseum (17)

 • Mamed Chalidow w czeczeńskiej organizacji? "Trwają rozmowy"

  Mamed Chalidow w czeczeńskiej organizacji? "Trwają rozmowy"

  Czeczeńska organizacja Absolute Championship Berkut jest coraz bardziej zdeterminowana, by przejąć gwiazdora mieszanych sztuk walki w Polsce, swojego rodaka Mameda Chalidowa. Informację o chęci zakontraktowania mieszkającego w Olsztynie "Kanibala", właśnie potwierdził przedstawiciel ACB na Europę Bajsangur Edelbijew.
 • Mamed Chalidow kuszony przez czeczeńską federację ACB

  Mamed Chalidow kuszony przez czeczeńską federację ACB

  Gwiazdor polskiego MMA Mamed Chalidow, wygraną walką z Borysem Mańkowskim na gali KSW Colosseum, wypełnił kontrakt z federacją KSW. Teraz jest kuszony przez czeczeńskiego biznesmena Mairbeka Chasijewa, aby do końca kariery zostać gwiazdą jego organizacji ACB. Jaką decyzję podejmie urodzony w Groznym, a mieszkający w Polsce i legitymujący się naszym obywatelstwem wojownik?
 • Mamed Chalidow: W większości mam wspaniałych kibiców, gwizdała garstka ludzi

  Mamed Chalidow: W większości mam wspaniałych kibiców, gwizdała garstka ludzi

  - Mądrych ludzi zawsze jest więcej, tylko często zdarza się tak, że to mniejszość jest bardziej słyszalna. W większości mam wspaniałych kibiców - zapewnia w rozmowie z Interią Mamed Chalidow, gwiazdor federacji KSW. Po zwycięstwie nad Borysem Mańkowskim, podczas gali KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym, pod adresem Polaka rodem z Czeczenii rozległy się gwizdy, przez które wojownik opuścił oktagon.
 • Mateusz Gamrot ugryzł rywala w klatce. "To było dość instynktowne"

  Mateusz Gamrot ugryzł rywala w klatce. "To było dość instynktowne"

  Jednogłośnym punktowym zwycięstwem Mateusza Gamrota zakończyła się walka z Irlandczykiem Normanem Parke’em na gali KSW 39 Colosseum. W drugiej rundzie publiczność na stadionie PGE Narodowym w Warszawie była świadkiem małego skandalu w klatce, gdy w ferworze walki "Gamer" ugryzł rywala w palce. W rewanżu, już po interwencji sędziego, przeciwnik odepchnął Polaka.
 • Mamed Chalidow zabrał głos! Sensacyjne słowa mistrza KSW

  Mamed Chalidow zabrał głos! Sensacyjne słowa mistrza KSW

  Wygwizdany przez część publiczności na stadionie PGE Narodowy Mamed Chalidow, po wczorajszej wygranej walce nad Borysem Mańkowskim, nie miał ochoty rozmawiać w oktagonie. Zniesmaczony powiedział tylko "serdecznie was witam i dziękuję", po czym wyszedł z klatki. Dzisiaj postanowił zwrócić się do swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.
 • Damian Janikowski wygrał w debiucie na gali MMA

  Damian Janikowski wygrał w debiucie na gali MMA

  Były zapaśnik Damian Janikowski, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie, w swoim debiucie w MMA pokonał przez nokaut Amerykanina Gerardo Julio Gallegosa. Walka podczas gali KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym trwała niespełna 90 sekund.
 • Mamed Chalidow został wygwizdany! To koniec Czeczena w Polsce?

  Mamed Chalidow został wygwizdany! To koniec Czeczena w Polsce?

  Skandalem zakończyła się walka wieczoru Mameda Chalidowa z Borysem Mańkowskim podczas gali KSW 39 na PGE Narodowym. Wygrał Chalidow, ale zwycięzca nie został nagrodzony brawami, lecz pod adresem Polaka czeczeńskiego pochodzenia rozległy się przeraźliwe gwizdy i budzenie z trybun. Niepocieszony mistrz KSW powiedział tylko "serdecznie was witam i dziękuję", po czym odwrócił się na pięcie i zawiedziony opuścił oktagon. Czy w takiej atmosferze, najpopularniejszy w naszym kraju zawodnik MMA, na zawsze pożegnał się z polskimi kibicami?
 • Mamed Chalidow czy Borys Mańkowski? Dziś wielka gala na PGE Narodowym w Warszawie

  Mamed Chalidow czy Borys Mańkowski? Dziś wielka gala na PGE Narodowym w Warszawie

  Takiej gali w dziejach europejskiego MMA jeszcze nie było! Dzisiaj na stadionie PGE Narodowym, na oczach ponad 56 tys. widzów, odbędzie się hitowa gala KSW 39 Colosseum. W walce wieczoru, po raz pierwszy w historii największej w Polsce federacji, zmierzą się jej dwaj aktualni mistrzowie Mamed Chalidow i Borys Mańkowski. Transmisja gali od godz. 19 w płatnym systemie pay-per-view (cena 40 zł).
 • KSW 39 Colosseum. Mariusz Pudzianowski wdał się w przepychankę na ważeniu

  KSW 39 Colosseum. Mariusz Pudzianowski wdał się w przepychankę na ważeniu

  Na ważeniu przed rekordową galą KSW 39 Colosseum, nie brakowało przepychanek między zawodnikami. Mariusz Pudzianowski starł się ze swoim rywalem Tyberiuszem Kowalczykiem. To samo stało się w przypadku Roberta Burneiki i "Popka".
 • KSW pobiło rekord federacji UFC. Co za wynik!

  KSW pobiło rekord federacji UFC. Co za wynik!

  Właściciele federacji KSW mają powody do odtrąbienia wielkiego sukcesu. Sobotnią galę na stadionie PGE Narodowym obejrzy ponad 56 215 osób, co jest drugim wynikiem w dziejach mieszanych sztuk walki. W Europie Polacy stali się absolutnym hegemonem.