księżna Diana

Artykuły - Księżna Diana (79)

 • Rodzina Michaela Jacksona twierdzi, że Martin Bashir oszukał artystę, realizując o nim film

  Rodzina Michaela Jacksona twierdzi, że Martin Bashir oszukał artystę, realizując o nim film

  W wyniku przeprowadzonego śledztwa BBC, stacja przeprosiła księcia Williama za emisję wywiadu, przeprowadzonego przed laty przez Martina Bashira z księżną Dianą. Teraz rodzina Michaela Jacksona twierdzi, że dziennikarz dopuścił się nieprawidłowości, tworząc film dokumentalny, opowiadający o życiu króla popu.
 • Dziennikarz BBC, autor wywiadu z księżną Dianą, przeprosił jej synów

  Dziennikarz BBC, autor wywiadu z księżną Dianą, przeprosił jej synów

  Dziennikarz BBC Martin Bashir, który dopuścił się oszustw, by przeprowadzić sensacyjny wywiad z księżną Dianą w 1995 r., w którym ujawniła ona sprawy dotyczące jej małżeństwa, przeprosił jej synów, ale uznał za pozbawione racji wiązanie jej śmierci z wywiadem.
 • Poruszające słowa Williama! Wydał oficjalne oświadczenie!

  Poruszające słowa Williama! Wydał oficjalne oświadczenie!

  Od śmierci księżnej Diany minęły 23 lata i dopiero teraz wraca temat jej najsłynniejszego wywiadu dla BBC. Właśnie zakończyło się śledztwo w tej sprawie i jej synowie - książę William i Harry mogli po latach odnieść się do tej sytuacji. Padły emocjonalne słowa Williama, który nie chce już dłużej milczeć na ten temat.
 • John Travolta: Stresujący taniec z księżną Dianą

  John Travolta: Stresujący taniec z księżną Dianą

  Uwieczniony na zdjęciu taniec Johna Travolty i Lady Di trwale zapisał się w historii. Jak wspomina dziś gwiazdor "Gorączki sobotniej nocy", choć moment ów uznaje za jedną z najbardziej wyjątkowych chwil w swoim życiu, zanim poprosił arystokratkę do tańca, czuł się mocno zestresowany i onieśmielony. "Nie spodziewałem się, że poproszą mnie, abym z nią zatańczył. To był ogromny przywilej i zaszczyt" - zaznaczył aktor.
 • ​Fryzjer księżnej Diany zdradził, jak powstała jej charakterystyczna fryzura

  ​Fryzjer księżnej Diany zdradził, jak powstała jej charakterystyczna fryzura

  Sam McKnight, który dbał o fryzurę Lady Di od 1990 roku, poznał ją na planie sesji zdjęciowej do brytyjskiego wydania magazynu "Vogue". Efektem tej sesji jest słynne zdjęcie, na którym księżna Walii siedzi, obejmując podciągnięte do piersi kolana. Na fotografii wygląda tak, jakby już miała krótkie włosy. W rzeczywistości skróciła je... chwilę później.
 • Osobiste listy księżnej Diany zostały sprzedane za ponad 100 tysięcy dolarów

  Osobiste listy księżnej Diany zostały sprzedane za ponad 100 tysięcy dolarów

  Ochroniarze w Wenecji pragnęli jej bosych nóg. O królowej Elżbiecie II mówiła per „szefowa”. Takie intymne szczegóły o Lady Di zawierają cenne listy, która właśnie znalazły nowego właściciela. Wśród sprzedanych na aukcji pamiątek znalazł się też jeden list napisany przez matkę Lady Di.
 • Meghan Markle po wywiadzie dla Oprah niczym księżna Diana!

  Meghan Markle po wywiadzie dla Oprah niczym księżna Diana!

  Meghan Markle i książę Harry są już po oficjalnej publikacji wywiadu, który przeprowadziła z nimi Oprah Winfrey. Można odnieść wrażenie, że cały świat dziś mówi tylko o tym. Nie zabrakło również porównań do słynnego wywiadu księżnej Diany z 1995 roku.
 • Kristen Stewart jako księżna Diana [pierwsze zdjęcie]

  Kristen Stewart jako księżna Diana [pierwsze zdjęcie]

  Pojawiło się pierwsze zdjęcie Kristen Stewart w roli księżnej Diany z planu filmu "Spencer". Wcielenie się w uwielbianą na całym świecie "królową ludzkich serc" aktorka uważa za najistotniejsze doświadczenie w swojej karierze. "Nigdy nie byłam tak podekscytowana żadną rolą" - zdradza.
 • Michael Jackson i księżna Diana: Historia słynnego spotkania

  Michael Jackson i księżna Diana: Historia słynnego spotkania

  Michael Jackson i księżna Diana spotkali się osobiście tylko raz w życiu, ale wystarczyło, aby nawiązali ze sobą nić porozumienia. Co król popu chciał zrobić dla "królowej ludzkich serc"?

Zdjęcia - Księżna Diana (12)

 • film.interia.pl
  "Diana": Prawdziwe oblicze księżnej Walii
 • film.interia.pl
  "Diana": Prawdziwe oblicze księżnej Walii
 • film.interia.pl
  "Diana": Prawdziwe oblicze księżnej Walii
 • film.interia.pl
  "Diana": Prawdziwe oblicze księżnej Walii
 • film.interia.pl
  "Diana": Prawdziwe oblicze księżnej Walii
 • film.interia.pl
  "Diana": Prawdziwe oblicze księżnej Walii

Filmy - Księżna Diana (5)

 • Rozbierane imprezy i alkoholowe ekscesy. 30 lat księcia

  Wyspy Brytyjskie znów ogarnęła królewska gorączka. Za nastrój ogólnego podniecenia "odpowiedzialne" są 30. urodziny księcia Harry’ego (przypadają one właśnie 15 września). W sklepach roi się od okolicznościowych gadżetów, a kolorowa prasa ma prawdziwe używanie. Chociaż Harry dorastał w cieniu starszego brata, nie przeszkodziło mu to w wyrobieniu sobie własnej marki. Jej główny element to wyskokowy styl życia. Czego ten chłopak nie wyprawiał! Rozbierany poker w Las Vegas, występ w mundurze SS-mana na prywatnej imprezie, bójki z paparazzi - to tylko niektóre z książęcych ekscesów. Młodszy brat statecznego Williama nie jest też zbyt stały w uczuciach - i nie spieszy się do ołtarza. Brytyjczycy są jednak w stanie wiele wybaczyć rudowłosemu księciu. Znawcy życia dworu podkreślają, że Harry nigdy nie miał łatwo. Od najmłodszych lat dorastał ze świadomością, że to William będzie przyszłym królem - i że to na jego starszym bracie skupiać się będzie uwaga wszystkich. Nie zmieniły tego nawet starania księżnej Diany, która robiła, co mogła, by jej drugi syn nie czuł się gorszy. Co ciekawe, Harry ma też drugie oblicze. Pomaga chorym na AIDS, zwalcza wykorzystywanie min lądowych i wspiera okaleczonych weteranów wojennych. Ale mało kto o tym pamięta... Brytyjskie bulwarówki najbardziej lubią rozpisywać się o kolejnych wybrykach księcia. Czy Harry uwolni się kiedykolwiek od wizerunku "niegrzecznego chłopca"?
 • "Diana" - nieopowiedziana historia

  O filmie "Diana" opowiada jeden z głównych bohaterów - aktor Naveen Andrews, który wcielił się w rolę Dr Hasnata Khana, miłości księżnej Diany.
 • "Diana" - fragment filmu

  Ostatnie dwa lata życia księżnej Diany, która wdaje się w romans z chirurgiem Dr. Khanem i pomaga kampanii zwalczającej wykorzystywanie min lądowych.
 • "Diana"

  "Diana" to fascynujący i niejednoznaczny filmowy portret Diany, księżnej Walii, światowego symbolu dobroci i współczucia, a dokładniej rzecz ujmując – dwóch ostatnich lat jej życia, wypełnionych miłością i działalnością charytatywną, przerwanych tragiczną śmiercią 31 sierpnia 1997 roku. W tytułową rolę ikonicznej księżnej wcieliła się dwukrotnie nominowana do Oscara brytyjska aktorka Naomi Watts.