Sport - książki

Artykuły - Książki (11)

 • Ignaczak: Zaczynamy pisać nowy rozdział

  Ignaczak: Zaczynamy pisać nowy rozdział

  Polscy siatkarze po złotym medalu mistrzostw Europy i srebrnym świata w rozpoczynającym się w sobotę we Włoszech mundialu są zaliczani do grona faworytów. - Teraz piszemy nowy rozdział tej książki, zostawiając przeszłość za sobą - podkreślił Krzysztof Ignaczak.
 • Justyna Kowalczyk współautorką książki

  Mistrzyni olimpijska z Vancouver Justyna Kowalczyk w czwartek wystąpiła w Krakowie w nietypowej dla siebie roli, współautorki ksiązki "Narciarstwo biegowe", która ukazała się pod redakcją prof. Szymona Krasickiego.
 • "Biografia Kowalczyk jak historia Kopciuszka"

  - Biografia Justyny Kowalczyk przypomina historię Kopciuszka - uważa współautor książki o najlepszej polskiej narciarce biegowej Adam Sosnowski.
 • Wołowski: Dudek wciąż fascynuje

  Wołowski: Dudek wciąż fascynuje

  Miał status światowej gwiazdy, w ostatnich trzech latach zagrał jednak zaledwie 10 razy. "Żeby to łatwiej znosić, czytam książki psychologiczne" - wyznaje Jerzy Dudek dziennikowi "El Pais".
 • Piotr Reiss: Mam czyste sumienie

  - Nie wiem, jak i kiedy sprawa znajdzie swój koniec, ale ja chcę w dalszym ciągu normalnie żyć. Dlatego nie bałem się napisania książki. Mam postawione zarzuty, do których się nie przyznałem tylko potwierdziłem pewne fakty - powiedział nam Piotr Reiss, który właśnie napisał swą autobiografię.
 • Piotr Reiss: Jestem to winien kibicom i rodzinie

  Były napastnik i kapitan Lecha Poznań, a obecnie filar pierwszoligowej poznańskiej Warty - Piotr Reiss w czwartkowe południe zadebiutował jako... autor swojej książki.
 • Afera z Zidanem w roli głównej

  Afera z Zidanem w roli głównej

  Nieznani sprawcy ukradli fragmenty przygotowywanej biografii gwiazdy futbolu i jednego z najbardziej popularnych Francuzów - Zinedine'a Zidane'a - donoszą w piątek francuskie media. Biografia ma zawierać niewygodne dla słynnego futbolisty rewelacje, dotyczące rzekomego stosowania przez niego dopingu.
 • Rosyjski piłkarz pisze książki

  Rosyjski piłkarz Andriej Arszawin pisze książki, poinformował Sowietskij Sport. Ostatnia pozycja nosi tytuł: "My to zrobiliśmy. Historia wielkiego zwycięstwa".
 • Fragmenty książki Kazimierza Górskiego

  Kilka lat temu Kazimierz Górski podjął się współpracy z dziennikarzami i napisał swoją autobiografię prezentującą przekrój jego 60-letniej przygody z piłką nożną - największą pasją Pana Kazimierza.
 • Puchar Marzeń 2006: Wywiad z autorami książki

  Dziś na naszych łamach zakończył się konkurs, w którym do wygrania było 30 wspaniałych książek o piłkarskich mistrzostwach świata pt. "Puchar Marzeń 2006".