książki kucharskie

Artykuły - Książki kucharskie (5)

 • Najpiękniejsza kobieta na świecie

  Najpiękniejsza kobieta na świecie

  Gwyneth Paltrow to już nie tylko oscarowa aktorka, autorka książek kucharskich, uzdolniona wokalistka, ale teraz także... najpiękniejsza kobieta na świecie. "Mój mąż będzie się teraz ze mnie nabijał!" - skomentowała otrzymanie zaszczytnego tytułu gwiazda.
 • Książka kucharska Gwyneth Paltrow

  Książka kucharska Gwyneth Paltrow

  Gwyneth Paltrow zasmakowała w byciu dobrą gospodynią domową. Laureatka Oscara, która ograniczyła aktywność zawodową na rzecz rodziny, napisała kolejną książkę kucharską. Przepisy na ulubione dania gwiazdy pojawią się w księgarniach w kwietniu.
 • Paltrow napisała książkę kucharską

  Paltrow napisała książkę kucharską

  "Wspólne gotowanie jest niezwykle istotne" - przekonywała aktorka Gwyneth Paltrow podczas promocji swojej książki kucharskiej "My Father's Daughter". Kucharski przewodnik dedykowany jest ojcu gwiazdy, który zmarł w 2002 roku.
 • Napisała książkę... kucharską

  Napisała książkę... kucharską

  Eva Longoria, jedna z gwiazd serialu "Gotowe na wszystko", napisała książkę kucharską. O ile serialowa bohaterka grana przez aktorkę unika domowych obowiązków, ona sama chętnie oddaje się kulinarnym eksperymentom.
 • Rockowa książka kucharska

  Rockowa książka kucharska

  Wspominaliśmy już kiedyś o książce "Food That Rocks", zawierającej przepisy kulinarne ulubionych potraw gwiazd rocka. Jej przygotowaniem zajęły się Margie Lapanja oraz Cindy Coverdale, żona Davida Coverdale'a. Na tę pozycję można już składać zamówienia.