książka

Artykuły - Książka (784)

 • Denis Urubko: Rosyjski łobuz z polskim obywatelstwem

  Denis Urubko: Rosyjski łobuz z polskim obywatelstwem

  ​Zdobył Koronę Himalajów i Karakorum, wspiął się na dziesięć siedmiotysięczników i wytyczył nową drogę na Cho Oyu. Denis rozdrabiaka. Cyborg-rozrabiaka. Poznaj bliżej niezwykłego himalaistę i początki jego przygody z górami dzięki książce "Absurd Everestu".
 • Podaruj mi jutro, Ilona Gołębiewska

  Podaruj mi jutro, Ilona Gołębiewska

  W najnowszej powieści „Podaruj mi jutro” Ilona Gołębiewska, autorka bestsellerowej sagi o starym domu, udowadnia, że choć każda decyzja może mieć nieodwracalne skutki, to warto stawić czoła przeciwnościom losu. Premiera książki już 15 maja.
 • Kryształowi. Łatwy hajs, Joanna Opiat-Bojarska

  Kryształowi. Łatwy hajs, Joanna Opiat-Bojarska

  Brudna prawda polskiej policji. Seks. Ostry język. Tak mocnego kryminału jeszcze w Polsce nie było. „Kryształowi. Łatwy hajs” to inspirowany prawdziwymi zdarzeniami brutalny obraz pracy organów ścigania w Polsce. Wstrząsająca powieść jednej z najbardziej cenionych polskich autorek kryminałów Joanny Opiat-Bojarskiej w księgarniach już 15 maja.
 • Tancerka i Zagłada. Historia Poli Nireńskiej, Weronika Kostyrko

  Tancerka i Zagłada. Historia Poli Nireńskiej, Weronika Kostyrko

  Biografia Poli Nireńskiej to opowieść o urodzonej w Warszawie żydowskiej artystce, która tańczyła w czasach totalitaryzmu w Niemczech, Austrii i Włoszech.
 • Gra w życie, Leona Deakin

  Gra w życie, Leona Deakin

  „Gra w życie” Leony Deakin to elektryzujący thriller psychologiczny, którego prapremiera już 3 kwietnia. Czy za pomocą serii wyzwań można zawładnąć czyimś umysłem? Czy można pozyskać prywatne dane, by całkowicie przejąć nad kimś kontrolę?
 • Obca, Lina Bengtsdotter

  Obca, Lina Bengtsdotter

  Lina Bengtsdotter, królowa szwedzkiego kryminału sugestywnie oddaje klimat sennego, spowitego ciemnościami, na pozór spokojnego małego miasteczka. Jej bohaterka, inspektor Charlie Lager wraca w rodzinne strony i rozpoczyna śledztwo w sprawie zaginięcia Franceski, która nagle zniknęła 20 lat temu.
 • Jak uratować świat? Czyli co dobrego możesz zrobić dla planety, Areta Szpura

  Jak uratować świat? Czyli co dobrego możesz zrobić dla planety, Areta Szpura

  A czy ty robisz już coś, aby… uratować świat? Jeszcze kilka lat temu Areta Szpura prowadziła znaną markę Local Heroes i lansowała modę na kolorowe ubrania, które nosiły m.in.: Rihanna, Miley Cyrus czy Justin Bieber. Dziś, jako jedna z najbardziej znanych młodych aktywistek w Polsce, propaguje modę na ratowanie planety.
 • W co wierzą Polacy?, Tomasz Kwaśniewski

  W co wierzą Polacy?, Tomasz Kwaśniewski

  W internecie możemy znaleźć oferty rytuału magicznego, dzięki któremu rzucimy palenie lub sporządzenia magicznego kalendarza, który wskaże nasze "dobre dni". Możemy też wypędzić złe duchy, wyleczyć bezpłodność, a nawet rzucić na kogoś klątwę.
 • Księga dla starych urwisów, Krzysztof Varga

  Księga dla starych urwisów, Krzysztof Varga

  Pierwsza biografia Mistrza. Na początku słów kilka, dlaczego Edmund Niziurski wielkim pisarzem był. Potem galeria rabusiów, złoczyńców, oszustów, których lubimy, a nawet kochamy. A także zacne grono gogów. Później historia życia pisarza, którego fenomenalne książki ukształtowały całe pokolenia dorosłych dziś ludzi. Wielka uczta czytelnicza!
 • Taśmy rodzinne, Maciej Marcisz

  Taśmy rodzinne, Maciej Marcisz

  Przenikliwa, szczera, zabawna i bezkompromisowa. „Taśmy rodzinne” Macieja Marcisza – opowieść o pokoleniu dorastającym w latach 90. – już od 24 kwietnia w księgarniach.

Zdjęcia - Książka (0)

 • Polska Lokalna
  "Drugie życie książki" w Krakowie
 • Polska Lokalna
  "Drugie życie książki" w Krakowie
 • Polska Lokalna
  "Drugie życie książki" w Krakowie
 • Polska Lokalna
  "Drugie życie książki" w Krakowie
 • Polska Lokalna
  "Drugie życie książki" w Krakowie

Filmy - Książka (46)