książę George

Artykuły - Książę George (7)

 • Książę George jest dowcipnisiem

  Książę George jest dowcipnisiem

  Dzieci księżnej Kate i księcia Williama wzbudzają powszechne zainteresowanie – zarówno zwykłych Brytyjczyków, jak i mediów na całym świecie.
 • ​Polskie bajki dla księcia George'a i księżniczki Charlotte

  ​Polskie bajki dla księcia George'a i księżniczki Charlotte

  Przełożone na angielski książki polskich twórców - "Mapy" Mizielińskich, "Pszczoły" Sochy oraz "Pan Maluśkiewicz i wieloryb" Tuwima otrzymały w prezencie podczas pobytu w Polsce księżniczka Charlotte i książę George - informuje polska ambasada w UK na swojej stronie internetowej.
 • Książę George z pierwszą zagraniczną wizytą

  Książę George z pierwszą zagraniczną wizytą

  Mały książę George, syn brytyjskiego księcia Williama i jego żony Kate Middleton, jest już w Nowej Zelandii. To pierwsza podróż 8-miesięcznego prawnuka brytyjskiej królowej Elżbiety II.
 • Nowe zdjęcie książęcej pary z małym Georgem

  Nowe zdjęcie książęcej pary z małym Georgem

  Z okazji zbliżającej się wizyty księcia Williama i księżnej Catherine w Australii i Nowej Zelandii opublikowano nowe zdjęcie książęcej pary z ich już 8-miesięcznym synem Georgem.
 • W. Brytania: Z okazji chrzcin księcia George'a zjedzono... weselny tort

  W. Brytania: Z okazji chrzcin księcia George'a zjedzono... weselny tort

  Specjalnie zachowaną na tę okazję część weselnego tortu przygotowanego na ślub księcia Williama z Kate Middleton w kwietniu 2011 r. zjedzono w środę, 2,5 roku później, na przyjęciu w Clarence House po chrzcinach księcia George'a, pierwszego dziecka pary.
 • Chrzest księcia George'a - zobacz film z uroczystości

  Chrzest księcia George'a - zobacz film z uroczystości

  Trzeci w sukcesji do brytyjskiego tronu książę George Alexander Louis - prawnuk Elżbiety II i pierworodny syn księcia Williama i księżnej Kate - został w środę ochrzczony przez arcybiskupa Canterburry Justina Welby'ego w kaplicy pałacu św. Jakuba.
 • Ojciec Kate autorem pierwszych oficjalnych zdjęć George'a

  Ojciec Kate autorem pierwszych oficjalnych zdjęć George'a

  Książę William i jego małżonka Catherine (Kate) opublikowali pierwsze oficjalne zdjęcia swojego syna George'a. Autorem dwóch fotografii jest ojciec księżnej, biznesmen Michael Middleton.

Filmy - Książę George (4)

 • Zabawy małego księcia

  Brytyjski książę William, jego żona Kate i ich syn George przebywają z oficjalną wizytą w Nowej Zelandii. Na początek spotkali się z rodzicami i ich dziećmi z Wellington. To nieformalne spotkanie odbyło się w Government House. Warto dodać, że wszystkie zgromadzone tam dzieci urodziły się w lipcu ubiegłego roku, podobnie jak mały książę. Królewska para książęca rozpoczęła swoją trzytygodniową podróż po Australii i Nowej Zelandii w poniedziałek. Ich plany na najbliższe dni obejmują degustację wina w lokalnej winnicy, spotkanie z reżyserem „Władcy Pierścieni” – Peterem Jacksonem, podróż statkiem i wizyta w Christchurch – miasteczku zniszczonym przez trzęsienie ziemi w 2011 roku.
 • Pierwsza zagraniczna podróż księcia George'a

  Mały książę George, syn brytyjskiego księcia Williama i jego żony Kate Middleton, rozpoczął z rodzicami trzytygodniową podróż po Nowej Zelandii i Australii. Rodzinie książęcej towarzyszy 11 osób, w tym niedawno zatrudniona niania małego księcia. To pierwsza oficjalna podróż zagraniczna 8-miesięcznego prawnuka brytyjskiej królowej Elżbiety II.
 • Książęca podróż po Nowej Zelandii

  Mały książę George, syn brytyjskiego księcia Williama i jego żony Kate Middleton rozpoczął z rodzicami trzytygodniową podróż po Nowej Zelandii i Australii. To pierwsza oficjalna podróż zagraniczna 8-miesięcznego prawnuka brytyjskiej królowej Elżbiety II.
 • Oficjalne zdjęcie małego księcia!

  Oto oficjalna fotografia brytyjskiej rodziny - księcia i księżnej Cambridge z synem, księciem George’m. Zdjęcie upubliczniono w sobotę przed wizytą pary w Nowej Zelandii i Australii. 8-miesięczny książę, trzeci w kolejce do tronu, jest na zdjęciu obok rodziców, stojących w oknie ich apartamentu w Kensington Palace w Londynie. George patrzy w kierunku psa, który wabi się Lupo. Zdjęcie zostało zrobione na początku miesiąca przez Jasona Bella. To on stoi także za oficjalnymi fotografiami księcia z jego chrztu, który odbył się w październiku 2013 roku.