ksiądz Adam Boniecki

Synonimy:
ksiądz Boniecki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ksiądz Adam Boniecki (20)

 • Jacy jesteśmy? Polacy sami o sobie na 19. Przystanku Woodstock

  Jacy jesteśmy? Polacy sami o sobie na 19. Przystanku Woodstock

  W trakcie 19. Przystanku Woodstock po raz kolejny odbędą się spotkania Akademii Sztuk Przepięknych. W tym roku zaproszeni goście będą rozmawiać między innymi na temat wyników badania "Jacy jesteśmy? Polacy sami o sobie" przeprowadzonych dla Faktów INTERIA.PL przez Instytut Badania Opinii Homo Homini.
 • Danuta Wałęsa laureatką Nagrody Radia TOK FM

  Danuta Wałęsa laureatką Nagrody Radia TOK FM

  Danuta Wałęsa została laureatką Nagrody Radia TOK FM za rok 2011. Nagroda wręczana jest osobie, która w ciągu minionego roku wyróżniła się "wyjątkowym wpływem na rzeczywistość". Do wyróżnienia nominowani byli również: ksiądz Adam Boniecki i kpt. Tadeusz Wrona.
 • Adam Boniecki i jego hakerzy

  Mamy kolejny akt dramatu pod tytułem "Sprawa księdza Bonieckiego". Tej sprawy nie powinno w ogóle być, ale - skoro się już wydarzyła - ludziom nie pozbawionym rozumu i dobrej woli powinno zależeć na studzeniu emocji. Tymczasem emocje ulegają raczej podgrzaniu - na pewno tym razem, kiedy duchowny zarzuca TVP Info manipulacje jego wypowiedzią, a stacja telewizyjna odpowiada, że "ksiądz Boniecki się myli".
 • Ksiądz Boniecki uhonorowany przez Sarkozy'ego jednym z najwyższych francuskich odznaczeń

  Ksiądz Boniecki uhonorowany przez Sarkozy'ego jednym z najwyższych francuskich odznaczeń

  Wieloletni redaktor "Tygodnia Powszechnego" ks. Adam Boniecki zostanie komandorem francuskiego Narodowego Orderu Zasługi, jednego z najwyższych odznaczeń w tym kraju - poinformował w poniedziałek PAP zastępca redaktora naczelnego gazety Michał Okoński.
 • Podtrzymany zakaz dla księdza Bonieckiego

  Podtrzymany zakaz dla księdza Bonieckiego

  Zgodnie z decyzją prowincjała marianów duchowny nadal nie może się wypowiadać w mediach z wyjątkiem "Tygodnika Powszechnego" - donosi "Rzeczpospolita".
 • Marianie zdecydują o zakazie dla ks. Bonieckiego

  W przyszłym tygodniu rada prowincji Opatrzności Bożej księży marianów postanowi, czy utrzymać zakaz wystąpień dla księdza Adama Bonieckiego - dowiedziała się "Rzeczpospolita".
 • "Słowa ks. Bonieckiego wprowadzały w błąd katolików"

  "Słowa ks. Bonieckiego wprowadzały w błąd katolików"

  Ksiądz Waldemar Chrostowski zaznacza w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". że wypowiedzi księdza Adama Bonieckiego w wielu przypadkach nie są zgodne z nauczaniem Kościoła. Teolog twierdzi , że odbiegają też od potrzeb i odczuć zwyczajnych wiernych.
 • Petycja w obronie księdza Bonieckiego. Zbierają podpisy

  Ruszyła strona internetowa, gdzie zbierane są podpisy pod petycją w sprawie ks. Adama Bonieckiego, któremu polska prowincja księży marianów nakazała ograniczyć wystąpienia medialne.
 • Ksiądz Boniecki postawiony do kąta

  Szymon Hołownia napisał wczoraj na swoim blogu, że "ksiądz Adam Boniecki decyzją władz Zgromadzenia Księży Marianów ma zakaz wypowiadania się w mediach i publicznych wystąpień, do czasu gdy zbierze się rada prowincji (polskiej - przyp. RG) i zdecyduje o jego dalszym losie". Uważam, podobnie jak Szymon Hołownia, Piotr Mucharski i wielu innych, że ta decyzja polskiego Kościoła jest najbardziej klasycznym, jaki sobie można wyobrazić, samobójem.
 • Ks. Adam Boniecki: Brakuje mi Jana Pawła II

  Ks. Adam Boniecki: Brakuje mi Jana Pawła II

  On był filarem świata mojej młodości. Po Jego śmierci została we mnie wdzięczność za to, co było mi dane - wspomina Jana Pawła II w Kontrwywiadzie RMF FM ksiądz Adam Boniecki.

Filmy - Ksiądz Adam Boniecki (1)

 • Nergal o księdziu Bonieckim: Szacunek

  Ksiądz Boniecki to mądry i otwarty człowiek. A to, że nosi koloratkę? To w tym wypadku nieistotne - mówi Nergal, pytany o swój stosunek do księdza Adama Bonieckiego. I dodaje, że poruszenie, jakie wywołało jego ostatnie spotkanie z księdzem, cieszy go, bo dowodzi ułomności naszego społeczeństwa.