ksiądz

Artykuły - Ksiądz (836)

 • Proboszcz nazwał dziecko "porażką". Wywołał burzę

  Proboszcz nazwał dziecko "porażką". Wywołał burzę

  ​Wideo z komunii w parafii pod wezwaniem Zesłania Ducha Świętego w Ząbrowie koło Iławy, odbiło się szerokim echem w sieci. Podczas mszy, proboszcz w niewybredny sposób skomentował pomyłkę przejętego chłopca służącego do mszy. Słowa "porażka jakaś" nie przyniosły duchownemu dobrej sławy.
 • Francja: Uroczystości pogrzebowe księdza Hamela

  Francja: Uroczystości pogrzebowe księdza Hamela

  W Rouen dwa i pół tysiąca osób ma wziąć udział w dzisiejszych uroczystościach pogrzebowych księdza Jacques'a Hamela, który zginął z rąk dwóch dżihadystów.
 • Pensylwania: Ksiądz płacił ubogim chłopcom za seks

  Pensylwania: Ksiądz płacił ubogim chłopcom za seks

  ​Ksiądz Joe Maurizio junior ze stanu Pensylwania został doprowadzony na przesłuchanie w związku z oskarżeniem o molestowanie seksualne dzieci oraz posiadanie materiałów pornograficznych. Śledczy twierdzą, że ksiądz miał wykorzystywać młodych chłopców z ubogich rodzin podczas misji w krajach Ameryki Środkowej.
 • Ukraina: Strzelanina w pobliżu siedziby SBU w Doniecku

  Ukraina: Strzelanina w pobliżu siedziby SBU w Doniecku

  W Doniecku na wschodzie Ukrainy, w okolicy zajętej przez prorosyjskich separatystów siedziby Służby Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU), trwa strzelanina - poinformował mer miasta Ołeksandr Łukjanczenko.
 • Polski ksiądz porwany w Doniecku. Oświadczenie MSZ

  Polski ksiądz porwany w Doniecku. Oświadczenie MSZ

  Polska służba konsularna od wtorku interweniuje w sprawie uwolnienia polskiego księdza Pawła Witka, porwanego przez prorosyjskich separatystów w Doniecku - poinformował szef MSZ Radosław Sikorski.
 • Polski ksiądz porwany w Doniecku

  Polski ksiądz porwany w Doniecku

  Biskup diecezji charkowsko-zaporoskiej Kościoła katolickiego na Ukrainie Marian Buczek potwierdził, że prorosyjscy separatyści porwali w Doniecku polskiego księdza Pawła Witka.
 • Nie żyje ksiądz profesor Jan Kracik

  Nie żyje ksiądz profesor Jan Kracik

  W Krakowie zmarł w czwartek ks. prof. Jan Kracik, historyk Kościoła, wieloletni pracownik Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II i publicysta. O jego śmierci poinformowały archidiecezja krakowska i uniwersytet.
 • Ksiądz z Kcyni rapuje dla bierzmowanych uczniów

  Ksiądz z Kcyni rapuje dla bierzmowanych uczniów

  Ks. Marek Januchowski z parafii pod wezwaniem św. Michała Archanioła w Kcyni zrobił niespodziankę uczestnikom sakramentu bierzmowania.

Filmy - Ksiądz (9)