Krzysztof Ziemiec

Artykuły - Krzysztof Ziemiec (39)

 • Puchar Świata w Wiśle. Prezes Tajner u Ziemca przed startem sezonu

  Puchar Świata w Wiśle. Prezes Tajner u Ziemca przed startem sezonu

  W Wiśle rozpoczyna się dziś Puchar Świata w skokach narciarskich. Wisła po raz pierwszy otwiera tę imprezę. Zawodnicy po wczorajszych kwalifikacjach narzekali na wybrzuszenie na zeskoku. Czy zostało ono usunięte? "Tak. Deptacze, narciarze, którzy wychodzą na ten zeskok, cały czas go depczą i równają ten teren" - mówił Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego, sobotni Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM.
 • Kosztowne gwiazdy Telewizji Polskiej. Wiemy, ile zarabiają dziennikarze TVP

  Kosztowne gwiazdy Telewizji Polskiej. Wiemy, ile zarabiają dziennikarze TVP

  TVP pożyczyła z budżetu państwa 800 mln zł, żeby mieć na programy i rozwój technologii, ale swoim najważniejszym dziennikarzom pieniędzy nie skąpi.
 • Krzysztof Ziemiec: Nie wstydzi się Jezusa

  Krzysztof Ziemiec: Nie wstydzi się Jezusa

  Krzysztof Ziemiec zawsze podkreśla, że nie kryje się ze swoją wiarą, propaguje nawet akcję "Nie wstydzę się Jezusa". Uważa, że najpełniej można przeżyć święta w domu z rodziną.
 • Gen. Waldemar Skrzypczak: Sami nie damy rady wygrać wojny

  Gen. Waldemar Skrzypczak: Sami nie damy rady wygrać wojny

  - Rosja dokonała aneksji Krymu. Ukraina została postawiona przed faktem dokonanym - mówi gen. Skrzypczak. Jego zdaniem celem prezydenta Rosji jest destrukcja Ukrainy i jej podział. Mimo to dodaje: "Nie należy się bać, bo wojny nie będzie dzisiaj czy jutro". Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM podkreśla, że Putin będzie robił wiele, żeby nam, Polsce zaszkodzić. - Wierzę w sojusz, wierzę w NATO. My bez NATO nie jesteśmy w stanie wygrać wojny - mówi.
 • Krzysztof Ziemiec laureatem nagrody im. bp. Jana Chrapka

  Krzysztof Ziemiec laureatem nagrody im. bp. Jana Chrapka

  Prezenter telewizyjnych "Wiadomości" Krzysztof Ziemiec został laureatem 12. edycji nagrody "Ślad" imienia biskupa Jana Chrapka. Nagrodę wręczono we wtorek podczas uroczystej gali w Domu Arcybiskupów Warszawskich.
 • Ziemiec laureatem nagrody im. bp. Jana Chrapka

  Ziemiec laureatem nagrody im. bp. Jana Chrapka

  Prezenter telewizyjnych "Wiadomości" Krzysztof Ziemiec został laureatem 12. edycji nagrody "Ślad" imienia biskupa Jana Chrapka. Nagrodę wręczono we wtorek podczas uroczystej gali w Domu Arcybiskupów Warszawskich.
 • Olga Bończyk: Wiem, kim jestem

  Olga Bończyk: Wiem, kim jestem

  Zmieniła się nie do poznania. Nareszcie uwierzyła w siebie i... prawdziwą miłość. Nigdy nie czuła się tak dobrze jak teraz.

Filmy - Krzysztof Ziemiec (13)

 • Gość Krzysztofa Ziemca: Włodzimierz Czarzasty (25.11.17)

  Gość Krzysztofa Ziemca: Włodzimierz Czarzasty (25.11.17)
 • W "Szlachetnej Paczce" pozwalam ludziom znaleźć szczęście

  "Więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu i model, który ja zastosowałem w "Szlachetnej Paczce" jest taki, że ja pozwalam ludziom znaleźć szczęście" - mówi w RMF FM gość Krzysztofa Ziemca ks. Jacek Stryczek. Koordynator charytatywnej akcji mówi o systemowych rozwiązaniach pomagania Polakom. "Nigdy nie ukrywałem, że uważam, że nie powinno państwo pomagać, tylko ludzie sobie nawzajem. Jestem za modelem obywatelskim społeczeństwa" - zauważył. Dodaje, że w ostatnich latach bieda, również wskutek działania programu 500+ zmniejszyła się. "Jest tak, że są rodziny, które już stać na to, żeby dzieci pojechały na wycieczkę szkolną" - stwierdza ksiądz. "Ja to często mówiłem, że Polska to okrutny kraj, te przemiany społeczne sprawiały, że jedni wskakują do tego wózka i jadą dalej, a inni się nie potrafią odnaleźć" - ocenia Gość Krzysztofa Ziemca.
 • Morawiecki: Jestem zakochany w Polsce. Chcę, żeby była krajem silnym i zamożnym

  - Mój cel to jest uprościć życie przedsiębiorcom, ponieważ ja uważam, że oni budują nasz dobrobyt, ale i siłę państwa. Ja jestem zakochany w Polsce i to jest mój cel podstawowy. Chcę, żeby Polska była krajem silnym, zamożnym, ale też takim pięknym poprzez to jak ludzie ją kochają - mówił Mateusz Morawiecki. Wicepremier mówił o ogłoszonej w piątek "Konstytucji dla biznesu": - Właśnie pokazaliśmy szereg bardzo ciekawych praktycznych rozwiązań, bo praktyka nas interesuje. (…) Staraliśmy się przy pracy nad konstytucją dla biznesu być jak najbardziej praktyczni. I stąd szereg zapisów z rozmów z przedsiębiorcami, przed i po przedstawieniu konstytucji dla biznesu. Wiem, że zostały one przyjęte bardzo, bardzo dobrze - oceniał minister rozwoju i finansów. Odniósł się do krytycznych głosów w sprawie obniżenia wieku emerytalnego w Polsce. - Mainstream ekonomiczny jeszcze długo będzie się uczył. Niczego nie zapomina i niewiele się uczy, tak jak Burbonowie po rewolucji francuskiej i napoleońskich wojnach - stwierdził rozmówca Krzysztofa Ziemca.
 • Mariusz Błaszczak: Rząd PO-PSL dbał o interesy Paryża, a nie polskie

  "Czytam wypowiedzi lidera KOD Mateusza Kijowskiego. Stwierdził, że 11 listopada będzie organizował marsz w Warszawie, że zawłaszczane są biało-czerwone barwy i w związku z tym on na to nie pozwoli - to jest język wojny, konfrontacji" - mówi Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM Mariusz Błaszczak. Minister spraw wewnętrznych i administracji twierdzi, że "ludzie KOD stracili paliwo do swojej działalności politycznej". Pytany o możliwe prowokacje 11 listopada mówi, że "najgorszy scenariusz jest taki, iż trasa obu marszów - KOD-u i Marszu Niepodległości - pokryje się". Zapewnia jednak, że MSWiA "zrobi wszystko, by było bezpiecznie". W rozmowie z Krzysztofem Ziemcem Mariusz Błaszczak odnosi się do zerwania rozmów ws. śmigłowców Caracal: "To był drogi kontrakt, a strona francuska zerwała go, nie wypełniając zobowiązań offsetowych". Dodaje, że "rząd PO-PSL dbał o interesy Paryża, a nie polskie", a teraz budżetowe pieniądze będą wydawane w kraju.