Krzysztof Ziemiec

Artykuły - Krzysztof Ziemiec (25)

 • Krzysztof Ziemiec: Wypowiadam się w imieniu wszystkich, których dotyka hejt

  Krzysztof Ziemiec: Wypowiadam się w imieniu wszystkich, których dotyka hejt

  We wtorek, 5 lutego, Edyta Lewandowska zastąpiła Krzysztofa Ziemca w głównym wydaniu "Wiadomości" TVP1. Według portalu Wirtualnemedia, powodem odejścia dziennikarza był hejt i groźby skierowane wobec niego i jego rodziny. Sam zainteresowany nie potwierdza tych informacji. Natomiast udzielił serwisowi długiego wywiadu o hejcie w sieci.
 • Krzysztof Ziemiec odchodzi z "Wiadomości" TVP?!

  Krzysztof Ziemiec odchodzi z "Wiadomości" TVP?!

  ​Krzysztof Ziemiec zrezygnował z prowadzenia głównego wydania "Wiadomości" - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.
 • Natalia Nykiel oburzyła strojem w sylwestra TVN

  Natalia Nykiel oburzyła strojem w sylwestra TVN

  Podczas koncertu Warszawa Stolica Sylwestra w TVN swoim strojem uwagę wzbudziła Natalia Nykiel, która na rękawie miała podobiznę Matki Boskiej.
 • ​Danuta Holecka i Krzysztof Ziemiec poprowadzą "Minęła 20" w TVP Info

  ​Danuta Holecka i Krzysztof Ziemiec poprowadzą "Minęła 20" w TVP Info

  ​Danuta Holecka i Krzysztof Ziemiec dołączyli do ekipy gospodarzy programu "Minęła 20" w TVP Info.
 • Puchar Świata w Wiśle. Prezes Tajner u Ziemca przed startem sezonu

  Puchar Świata w Wiśle. Prezes Tajner u Ziemca przed startem sezonu

  W Wiśle rozpoczyna się dziś Puchar Świata w skokach narciarskich. Wisła po raz pierwszy otwiera tę imprezę. Zawodnicy po wczorajszych kwalifikacjach narzekali na wybrzuszenie na zeskoku. Czy zostało ono usunięte? "Tak. Deptacze, narciarze, którzy wychodzą na ten zeskok, cały czas go depczą i równają ten teren" - mówił Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego, sobotni Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM.
 • Kosztowne gwiazdy Telewizji Polskiej. Wiemy, ile zarabiają dziennikarze TVP

  Kosztowne gwiazdy Telewizji Polskiej. Wiemy, ile zarabiają dziennikarze TVP

  TVP pożyczyła z budżetu państwa 800 mln zł, żeby mieć na programy i rozwój technologii, ale swoim najważniejszym dziennikarzom pieniędzy nie skąpi.
 • Krzysztof Ziemiec: Nie wstydzi się Jezusa

  Krzysztof Ziemiec: Nie wstydzi się Jezusa

  Krzysztof Ziemiec zawsze podkreśla, że nie kryje się ze swoją wiarą, propaguje nawet akcję "Nie wstydzę się Jezusa". Uważa, że najpełniej można przeżyć święta w domu z rodziną.
 • Gen. Waldemar Skrzypczak: Sami nie damy rady wygrać wojny

  Gen. Waldemar Skrzypczak: Sami nie damy rady wygrać wojny

  - Rosja dokonała aneksji Krymu. Ukraina została postawiona przed faktem dokonanym - mówi gen. Skrzypczak. Jego zdaniem celem prezydenta Rosji jest destrukcja Ukrainy i jej podział. Mimo to dodaje: "Nie należy się bać, bo wojny nie będzie dzisiaj czy jutro". Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM podkreśla, że Putin będzie robił wiele, żeby nam, Polsce zaszkodzić. - Wierzę w sojusz, wierzę w NATO. My bez NATO nie jesteśmy w stanie wygrać wojny - mówi.
 • Krzysztof Ziemiec laureatem nagrody im. bp. Jana Chrapka

  Krzysztof Ziemiec laureatem nagrody im. bp. Jana Chrapka

  Prezenter telewizyjnych "Wiadomości" Krzysztof Ziemiec został laureatem 12. edycji nagrody "Ślad" imienia biskupa Jana Chrapka. Nagrodę wręczono we wtorek podczas uroczystej gali w Domu Arcybiskupów Warszawskich.
 • Ziemiec laureatem nagrody im. bp. Jana Chrapka

  Ziemiec laureatem nagrody im. bp. Jana Chrapka

  Prezenter telewizyjnych "Wiadomości" Krzysztof Ziemiec został laureatem 12. edycji nagrody "Ślad" imienia biskupa Jana Chrapka. Nagrodę wręczono we wtorek podczas uroczystej gali w Domu Arcybiskupów Warszawskich.

Filmy - Krzysztof Ziemiec (102)

 • Mastalerek: Uważam, że jest szansa na zwycięstwo Andrzeja Dudy w I turze

  „Uważam, że jest szansa na zwycięstwo Andrzeja Dudy w I turze” – stwierdził gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM Marcin Mastalerek. „To zależy, tak jak powiedziałem, od frekwencji w elektoracie PSL-u, Lewicy, Konfederacji i mobilizacji elektoratu Andrzeja Dudy. Nie wiem czy to się uda, bo równie dobrze może być wynik niższy, natomiast szansa dziś – przed ostatnim, decydującym tygodniem – jest. Sztab powinien robić wszystko, żeby mobilizować swoich wyborców” – dodał współtwórca sukcesu kampanii Andrzeja Dudy z 2015 roku. Były rzecznik PiS stwierdził też, że dziennikarze i publicyści żyją w tej chwili „w bańce”. „Polska jest gdzie indziej” – przekonywał. Były rzecznik Prawa i Sprawiedliwości był pytany o to, dlaczego - skoro strategia sztabu prezydenta jest tak dobra - wyniki sondażowe Andrzeja Dudy są coraz gorsze. Sondaże to alternatywna rzeczywistość (...). Wydaje mi się, że wszystkie poprzednie wybory pokazały, że Polska jest podzielona na pół: jest obóz Zjednoczonej Prawicy, jest obóz przeciwny. Wszystko będzie zależało od mobilizacji własnych wyborców i frekwencji. Wydaje się dzisiaj pewne, że zmobilizowani będą wyborcy Platformy i wyborcy prezydenta Andrzeja Dudy, natomiast frekwencja nie będzie zależała wyłącznie od tego. To czy będzie ona rekordowa, czy będzie tak wysoka jak w wyborach parlamentarnych, będzie zależało od tego, czy zmobilizują się wyborcy PSL-u, Konfederacji i Lewicy.
 • Stanisław Kowalczyk słynny "paprykarz": Oczko wodne przy każdym domu? Chyba wtopa

  "W rolnictwie wiele się nie poprawiło. Dopłaty jakie były, takie są. Ceny dyktuje wolny rynek, od ministra nic nie zależy" - powiedział gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM Stanisław Kowalczyk. Mężczyzna kilka lat temu zadał ówczesnemu premierowi Donaldowi Tuskowi pytanie "jak żyć?".
 • "Chamska hołota". Morawiecki: Czasem muszą paść męskie słowa

  - Osobą najbardziej atakowaną od 30 lat, w sposób absolutnie niedopuszczalny, pełen obelg, wyzwisk, prymitywizmu, hucpy politycznej jest pan prezes Jarosław Kaczyński i trzeba temu powiedzieć absolutne dość - przekonywał premier Mateusz Morawiecki pytany o słowa Jarosława Kaczyńskiego na temat "chamskiej hołoty".
 • "Chamska hołota". Morawiecki: Czasem muszą paść męskie słowa

  - Osobą najbardziej atakowaną od 30 lat, w sposób absolutnie niedopuszczalny, pełen obelg, wyzwisk, prymitywizmu, hucpy politycznej jest pan prezes Jarosław Kaczyński i trzeba temu powiedzieć absolutne dość - przekonywał premier Mateusz Morawiecki pytany o słowa Jarosława Kaczyńskiego na temat "chamskiej hołoty".