Krzysztof Ziemiec

Artykuły - Krzysztof Ziemiec (42)

 • ​Danuta Holecka i Krzysztof Ziemiec poprowadzą "Minęła 20" w TVP Info

  ​Danuta Holecka i Krzysztof Ziemiec poprowadzą "Minęła 20" w TVP Info

  ​Danuta Holecka i Krzysztof Ziemiec dołączyli do ekipy gospodarzy programu "Minęła 20" w TVP Info.
 • Puchar Świata w Wiśle. Prezes Tajner u Ziemca przed startem sezonu

  Puchar Świata w Wiśle. Prezes Tajner u Ziemca przed startem sezonu

  W Wiśle rozpoczyna się dziś Puchar Świata w skokach narciarskich. Wisła po raz pierwszy otwiera tę imprezę. Zawodnicy po wczorajszych kwalifikacjach narzekali na wybrzuszenie na zeskoku. Czy zostało ono usunięte? "Tak. Deptacze, narciarze, którzy wychodzą na ten zeskok, cały czas go depczą i równają ten teren" - mówił Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego, sobotni Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM.
 • Kosztowne gwiazdy Telewizji Polskiej. Wiemy, ile zarabiają dziennikarze TVP

  Kosztowne gwiazdy Telewizji Polskiej. Wiemy, ile zarabiają dziennikarze TVP

  TVP pożyczyła z budżetu państwa 800 mln zł, żeby mieć na programy i rozwój technologii, ale swoim najważniejszym dziennikarzom pieniędzy nie skąpi.
 • Krzysztof Ziemiec: Nie wstydzi się Jezusa

  Krzysztof Ziemiec: Nie wstydzi się Jezusa

  Krzysztof Ziemiec zawsze podkreśla, że nie kryje się ze swoją wiarą, propaguje nawet akcję "Nie wstydzę się Jezusa". Uważa, że najpełniej można przeżyć święta w domu z rodziną.
 • Gen. Waldemar Skrzypczak: Sami nie damy rady wygrać wojny

  Gen. Waldemar Skrzypczak: Sami nie damy rady wygrać wojny

  - Rosja dokonała aneksji Krymu. Ukraina została postawiona przed faktem dokonanym - mówi gen. Skrzypczak. Jego zdaniem celem prezydenta Rosji jest destrukcja Ukrainy i jej podział. Mimo to dodaje: "Nie należy się bać, bo wojny nie będzie dzisiaj czy jutro". Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM podkreśla, że Putin będzie robił wiele, żeby nam, Polsce zaszkodzić. - Wierzę w sojusz, wierzę w NATO. My bez NATO nie jesteśmy w stanie wygrać wojny - mówi.
 • Krzysztof Ziemiec laureatem nagrody im. bp. Jana Chrapka

  Krzysztof Ziemiec laureatem nagrody im. bp. Jana Chrapka

  Prezenter telewizyjnych "Wiadomości" Krzysztof Ziemiec został laureatem 12. edycji nagrody "Ślad" imienia biskupa Jana Chrapka. Nagrodę wręczono we wtorek podczas uroczystej gali w Domu Arcybiskupów Warszawskich.
 • Ziemiec laureatem nagrody im. bp. Jana Chrapka

  Ziemiec laureatem nagrody im. bp. Jana Chrapka

  Prezenter telewizyjnych "Wiadomości" Krzysztof Ziemiec został laureatem 12. edycji nagrody "Ślad" imienia biskupa Jana Chrapka. Nagrodę wręczono we wtorek podczas uroczystej gali w Domu Arcybiskupów Warszawskich.
 • Olga Bończyk: Wiem, kim jestem

  Olga Bończyk: Wiem, kim jestem

  Zmieniła się nie do poznania. Nareszcie uwierzyła w siebie i... prawdziwą miłość. Nigdy nie czuła się tak dobrze jak teraz.

Filmy - Krzysztof Ziemiec (15)

 • Monika Jaruzelska przyjęłaby zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego: Głowie państwa się nie odmawia

  „Dobrze, że prezydent pochylił się nad ustawą degradacyjną i pokazał swoją postawą, że jako zwierzchnikowi sił zbrojnych los żołnierzy jest bliski jego sercu” – tak Monika Jaruzelska komentuje zapowiedź prezydenta Andrzeja Dudy wznowienia prac nad ustawą. Zdaniem córki generała Wojciecha Jaruzelskiego, jesteśmy świadkami kolejnego etapu walki o wpływy między prezydentem a Ministerstwem Obrony Narodowej. „Bardzo prezydentowi współczuję. Jest postawiony w bardzo trudnej sytuacji” – powiedziała Monika Jaruzelska, Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM. Konsultacje z prezydentem ws. ustawy degradacyjnej? Z jednej strony Monika Jaruzelska mówi, że nie chciałaby się wpraszać do Pałacu Prezydenckiego, z drugiej stwierdza, że zaproszenie na takie rozmowy od Andrzeja Dudy by przyjęła. „Nie chciałabym stawiać pana prezydenta w trudnej sytuacji. Takie gesty jak zaproszenie Jaruzelskiej, córki gen. Jaruzelskiego byłoby źle odebrane przez jego środowisko” – mówi Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM. Na pytanie, czy takie zaproszenie ze strony Pałacu Prezydenckiego przyjęłaby, odpowiada: „Ależ oczywiście, głowie państwa się nie odmawia”. "Dla mnie najważniejsze jest, by wojsko nie było upokarzane. Ustawy degradacyjnej nie powinno być" – stwierdziła dalej. "Wojsko powinno służyć ku chwale ojczyzny, a nie polityków" – dodała. Jej zdaniem, ustawa degradacyjna miała na celu upolitycznienie wojskowych oraz zdezintegrowanie środowiska wojskowych, „żeby wojsko było słabe i nie zagrażało politykom”.
 • Adam Bielan: Relacje polsko-amerykańskie nie są dobre. Są bardzo dobre. Najlepsze w historii

  "Z badań przedstawionych przez związki zawodowe - np. przez NSZZ Solidarność - wynika, że większość Polaków popiera zakaz handlu w niedziele" - mówi Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM Adam Bielan. Wicemarszałek Senatu pytany o to, czy obóz rządzący jest ewentualnie gotów wycofać się z przepisów dotyczących zakazu handlu w niedziele, odpowiada: "Nie jestem upoważniony, żeby składać takie deklaracje. Natomiast będziemy obserwować wpływ tego, co się wydarzyło - na rynek pracy, na gospodarkę". Pytany o o to, jak wyglądają naprawdę stosunku polsko-amerykańskie, zapewnia, że "nie ma żadnego zamrożenia stosunków". „Uważam, że relacje polsko-amerykańskie są najlepsze w historii. Nie są dobre, są bardzo dobre. (…) Nigdy wcześniej wojska amerykańskie nie stacjonowały na terytorium Polski. (…) Nigdy wcześniej czy od wielu lat USA nie zwiększały tak mocno swojego budżetu na obronę Europy, przede wszystkim flanki wschodniej, czyli Polski” - przekonuje polityk.
 • Gość Krzysztofa Ziemca: Włodzimierz Czarzasty (25.11.17)

  Gość Krzysztofa Ziemca: Włodzimierz Czarzasty (25.11.17)
 • W "Szlachetnej Paczce" pozwalam ludziom znaleźć szczęście

  "Więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu i model, który ja zastosowałem w "Szlachetnej Paczce" jest taki, że ja pozwalam ludziom znaleźć szczęście" - mówi w RMF FM gość Krzysztofa Ziemca ks. Jacek Stryczek. Koordynator charytatywnej akcji mówi o systemowych rozwiązaniach pomagania Polakom. "Nigdy nie ukrywałem, że uważam, że nie powinno państwo pomagać, tylko ludzie sobie nawzajem. Jestem za modelem obywatelskim społeczeństwa" - zauważył. Dodaje, że w ostatnich latach bieda, również wskutek działania programu 500+ zmniejszyła się. "Jest tak, że są rodziny, które już stać na to, żeby dzieci pojechały na wycieczkę szkolną" - stwierdza ksiądz. "Ja to często mówiłem, że Polska to okrutny kraj, te przemiany społeczne sprawiały, że jedni wskakują do tego wózka i jadą dalej, a inni się nie potrafią odnaleźć" - ocenia Gość Krzysztofa Ziemca.