Krzysztof Skiba

Artykuły - Krzysztof Skiba (59)

 • Big Cyc świętuje 30-lecie. Zaczynali na Turnieju Biustów

  Big Cyc świętuje 30-lecie. Zaczynali na Turnieju Biustów

  1 marca mija 30 lat od pierwszego występu grupy Big Cyc. "Wcale nam się to nie znudziło" - komentują trzy dekady później muzycy.
 • Krzysztof Skiba i Michał Ogórek w programie "Pod Pressją"

  Krzysztof Skiba i Michał Ogórek w programie "Pod Pressją"

  Od wtorku, 19 września w programie "Pod Pressją" Joanny Wrześniewskiej-Sieger zobaczymy Krzysztofa Skibę i Michała Ogórka! Każdy z nich 2 razy w miesiącu przygotuje satyryczny przegląd prasy, który stale będzie się pojawiać pod koniec programu.
 • Krzysztof Skiba żartował z katastrofy smoleńskiej i został zwolniony z TVP

  Krzysztof Skiba żartował z katastrofy smoleńskiej i został zwolniony z TVP

  Muzyk i satyryk Krzysztof Skiba nie będzie już współprowadził programów "W tyle wizji" i "W tyle wizji extra" w TVP Info – poinformował serwis Witualnemedia.com. Według muzyka podziękowano mu z powodu jego niedawnego filmiku krytykującego ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej.
 • Gwiazdy, które pokazały zdecydowanie za dużo...

  Gwiazdy, które pokazały zdecydowanie za dużo...

  Specyficzna forma protestu, artyzm lub przypadek. Z tych powodów niektóre gwiazdy muzyki w trakcie koncertów pokazały zdecydowanie za dużo.
 • Big Cyc i sylwestrowe wpadki. "Obronił mnie mój tłuszczyk"

  Big Cyc i sylwestrowe wpadki. "Obronił mnie mój tłuszczyk"

  Krzysztof Skiba wspomina swoje sylwestrowe "wpadki". Lider zespołu Big Cyc opowiada o udawanym graniu na harmonijce ustnej przy 25 stopniowym mrozie oraz wpadnięciu do kanału dla operatorów na scenie podczas koncertu. "Obronił mnie mój tłuszczyk" - wyznał PAP Life.
 • Skiba: Szukanie haków to zemsta bezpieki po latach

  Skiba: Szukanie haków to zemsta bezpieki po latach

  "Ludziom się wydaje, że showman, medialny pajac nie mógł walczyć o niepodległość. Widziałem w internecie pełne nienawiści komentarze" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc, który dziś z rąk szefa IPN odbierze odznaczenie za działalność opozycyjną w czasach PRL.
 • Big Cyc: Jubileusz z bójką

  Big Cyc: Jubileusz z bójką

  Wydaną w maju płytą "Big Cyc wiecznie żywy" ten zespół świętuje swoje 25-lecie. Krzysztof Skiba opowiada nam, że wybór piosenek na ten album nie był łatwym procesem...

Filmy - Krzysztof Skiba (8)

 • Krzysztof Skiba o WOŚP

  - Jeśli macie lepszy pomysł - zróbcie swoją orkiestrę - mówi Krzystof Skiba i apeluje by nie dzielić Polaków.
 • "Autorski wylew liryczny" Krzysztofa Skiby

  Konjo przedstawia poezję improwizowaną Krzysztofa Skiby w kąciku o chwilowym tytule "Poezja grzmiąca jak pasztet zająca". Posłuchajcie!
 • Big Cyc: Jubileusz z awanturą

  Grupa Big Cyc swoje 25-lecie uczciła jubileuszową płytą „Big Cyc wiecznie żywy” i serią urodzinowych koncertów. Z tej okazji o trudnej sztuce kompromisu opowiedział nam Krzysztof Skiba.
 • Skiba i jego pałka

  Koncert to jest show – mówi Krzysztof Skiba, który na koncertach grupy Big Cyc chętnie sięga po różnego rodzaju rekwizyty.