Krzysztof Olewnik

Synonimy:
olewnik, Olewnik prokuratora naruszenie śledztwo umorzone olewnikowie sprawa Olewnika
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Krzysztof Olewnik (274)

 • Policjanci ze sprawy Olewnika uniewinnieni

  Policjanci ze sprawy Olewnika uniewinnieni

  Sąd Apelacyjny w Łodzi utrzymał we wtorek w mocy wyrok uniewinniający dwóch policjantów, którzy przez trzy początkowe lata pracowali przy sprawie porwania Krzysztofa Olewnika. Prokuratura zarzucała im niedopełnienie obowiązków służbowych.
 • Umorzono śledztwo dot. nieprawidłowości w postępowaniach ws. Olewnika

  Umorzeniem zakończyło się śledztwo, w którym prokuratorzy z Gdańska badali nieprawidłowości przy dotychczasowych postępowaniach organów ścigania dot. porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika. Wcześniej w toku śledztwa o zaniedbania oskarżono cztery osoby.
 • Sąd uniewinnił policjantów ze sprawy porwania Olewnika

  Sąd uniewinnił policjantów ze sprawy porwania Olewnika

  Sąd Okręgowy w Płocku uniewinnił we wtorek dwóch policjantów, którzy w latach 2001-2004 pracowali przy sprawie porwania Krzysztofa Olewnika. Obaj byli oskarżeni o niedopełnienie obowiązków, co naraziło uprowadzonego na utratę życia.
 • Sąd uniewinnił policjantów. W. Olewnik: To jest granda w biały dzień

  Sąd uniewinnił policjantów. W. Olewnik: To jest granda w biały dzień

  To nie mieście mi się w głowie. Granda w biały dzień - w ten sposób ojciec zamordowanego Krzysztofa Olewnika, Włodzimierz Olewnik skomentował wyrok Sądu Okręgowego w Płocku. Na jego mocy policjanci, którzy pracowali przy sprawie K. Olewnika, zostali uniewinnieni.
 • Sąd uniewinnił policjantów ze sprawy porwania K. Olewnika

  Sąd uniewinnił policjantów ze sprawy porwania K. Olewnika

  Sąd Okręgowy w Płocku uniewinnił dwóch policjantów, którzy w latach 2001-04 pracowali przy sprawie porwania Krzysztofa Olewnika. Obaj byli oskarżeni o niedopełnienie obowiązków, co naraziło uprowadzonego na utratę życia.
 • Olewnik winny pomówienia Rutkowskiego

  Olewnik winny pomówienia Rutkowskiego

  Sąd Okręgowy w Płocku podtrzymał wyrok pierwszej instancji o warunkowym umorzeniu sprawy Włodzimierza Olewnika oskarżonego przez Krzysztofa Rutkowskiego o pomówienie i znieważenie. Sąd podtrzymał zarazem nakaz przeproszenia Rutkowskiego przez Olewnika.
 • W. Olewnik i jego zięć nie przyznają się do posiadania broni bez zezwolenia

  W. Olewnik i jego zięć nie przyznają się do posiadania broni bez zezwolenia

  Przed sądem w Sierpcu (woj. mazowieckie) rozpoczął się w poniedziałek proces Włodzimierza Olewnika i jego zięcia Klaudiusza C., oskarżonych o posiadanie broni gazowej i myśliwskiej bez wymaganego zezwolenia. Obaj nie przyznali się do winy. Następna rozprawa 6 listopada.
 • Proces biegłych od sprawy Olewnika odroczony

  Proces biegłych od sprawy Olewnika odroczony

  Elbląski Sąd Rejonowy odroczył rozpoczęcie procesu dwojga biegłych oskarżonych o niedopełnienie obowiązków i sfałszowanie wyników badań DNA szczątków Krzysztofa Olewnika. W poniedziałek nie mógł się stawić jeden z obrońców. Sprawa wróci na wokandę 13 listopada.
 • Włodzimierz Olewnik domaga się ponad 1,3 mln zł od policji

  Włodzimierz Olewnik domaga się ponad 1,3 mln zł od policji

  Ojciec uprowadzonego, a następnie zamordowanego Krzysztofa Olewnika będzie domagał się przed Sądem Okręgowym w Radomiu ponad 1,3 mln zł odszkodowania od mazowieckiej policji - poinformowała w piątek rzeczniczka sądu Joanna Kaczmarek-Kęsik.
 • Ruszył proces D. Olewnik-Cieplińskiej przeciwko gdańskiej prokuraturze

  Ruszył proces D. Olewnik-Cieplińskiej przeciwko gdańskiej prokuraturze

  Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku ruszył w czwartek proces o ochronę dóbr osobistych wytoczony przez Danutę Olewnik-Cieplińską miejscowej prokuraturze apelacyjnej. Sąd odrzucił m.in. wniosek o przesłuchanie zastępcy szefa tej jednostki. Rozprawę odroczono.

Filmy - Krzysztof Olewnik (4)