Krzysztof Lijewski

Synonimy:
Lijewski Krzysztof,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Krzysztof Lijewski (156)

Filmy - Krzysztof Lijewski (23)

 • PGE Vive Kielce. Lijewski przed meczem z Telekom Veszprem. Wideo

  - To dobra drużyna, ale wcale nie uważamy, że jesteśmy gorsi - mówi Krzysztof Lijewski przed meczem Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych z Telekom Veszprem.
 • Krzysztof Lijewski (PGE Vive Kielce) przed meczem z Orlen Wisłą Płock. Wideo

  PGE Vive Kielce w najbliższą środę zmierzy się z Orlen Wisłą Płock. O nadchodzącym spotkaniu wypowiedział się zawodnik kieleckiego zespołu Krzysztof Lijewski.
 • PGE Vive Kielce. Krzysztof Lijewski po meczu z THW Kiel. Wideo

  - Trener nas prosił, żebyśmy uważali na jego serce. Wiadomo, że chcielibyśmy grać zawsze skutecznie w ataku i szczelnie w obronie, ale musimy pamiętać z kim nam przychodzi grać w danym meczu. Dzisiaj naprzeciw nas stanęła markowa ekipa Europy - powiedział zawodnik PGE Vive Kielce Krzysztof Lijewski po wyjazdowym meczu z THW Kiel w Lidze Mistrzów. Kielczanie zremisowali 30-30, a gola na wagę remisu rzucił w ostatniej sekundzie Alex Dujshebaev.
 • Krzysztof Lijewski (PGE VIVE Kielce) przed Final Four LM. Wideo

  - Cały czas doskwiera mi ręka, ale nie szukam wymówek. To końcówka sezonu, mamy lekarza, który opiekuje się mną przed każdym meczem. Dostaję suplementy, które na czas meczu pozwalają zapomnieć o bólu - mówił przed weekendowym turniejem Final Four Ligi Mistrzów zawodnik PGE VIVE Kielce Krzysztof Lijewski.