Biznes - Krzysztof Kwiatkowski

Synonimy:
Kwiatkowski Krzysztof,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Krzysztof Kwiatkowski (10)

 • Kwiatkowski: Obywatele mają prawo wiedzieć, jak działają instytucje

  Kwiatkowski: Obywatele mają prawo wiedzieć, jak działają instytucje

  - Przyzwyczailiśmy się do tego, że nasze oczekiwania w stosunku do instytucji państwa są mniejsze niż w innych krajach. Wszędzie tam, gdzie państwo ma zrealizować jakąś usługę publiczną i zagwarantować jej odpowiedni poziom, w większości przypadków niestety tego egzaminu nie zdaje - ocenia Krzysztof Kwiatkowski, prezes Najwyższej Izby Kontroli.
 • NIK krytycznie o eksploatacji kopalin

  NIK krytycznie o eksploatacji kopalin

  Nadzór nad gospodarowaniem zasobami kopalin w Wielkopolsce nie funkcjonuje prawidłowo - wynika z kontroli NIK. Ma to wpływ m.in. na nieskuteczne przeciwdziałanie nielegalnemu wydobywaniu piasku i żwiru. Zdaniem NIK, podobne problemy są w całym kraju. Wyniki kontroli w piątek w Poznaniu zaprezentował prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski.
 • Szef NIK-u się nie bał. Ta ustawa jest do kitu!

  Szef NIK-u się nie bał. Ta ustawa jest do kitu!

  Za kwestię wymagającą "dyskusji i zastanowienia" szef NIK-u Krzysztof Kwiatkowski uznał też to, że "przetargi w Polsce w dużej części przypadków wygrywają wyłącznie podmioty zagraniczne".
 • NIK negatywnie o nadzorze nad budową Stadionu Narodowego

  NIK negatywnie o nadzorze nad budową Stadionu Narodowego

  - NIK negatywnie ocenia nadzór ministrów sportu nad budową Stadionu Narodowego; znaleziono nieprawidłowości dotyczące jej finansowania. NIK nie skierowała wniosków do prokuratury - powiedział prezes Izby Krzysztof Kwiatkowski. Resort sportu i NCS nie zgadzają się z zarzutami.
 • Stalking oraz S-24 - Sejm przyjął projekty ministerstwa

  "Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia, lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbađwienia wolności do 3 lat" - tak stanowi art. 190a, którego wprowadzenie przewiduje zaproponowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości nowelizacja Kodeksu karnego. Dzisiaj projekt dotyczący stalkingu, czyli uporczywego nękania został przyjęty przez Sejm (druk sejmowy 3553).
 • Korekta raportu bieżącego nr 28/2010: Wybór członków Rady Nadzorczej Apator SA.

  Raport bieżący nr 28/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Apator SA koryguje treść raportu bieżącego nr 28/2010 w zakresie sprostowania i uzupełnienia charakterystyk członków Rady Nadzorczej. Skorygowana treść raportu jest następująca: Zarząd Apator SA informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie Apator SA w dniu 21 czerwca 2010 roku ustaliło, że powołana na kolejną pięcioletnią wspólną kadencję Rada Nadzorcza Apator SA składać si
 • Wybór członków Rady Nadzorczej Apator SA.

  Raport bieżący nr 28/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Apator SA informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie Apator SA w dniu 21 czerwca 2010 roku ustaliło że powołana na powołana na kolejną pięcioletnią wspólną kadencję Rada Nadzorcza Apator SA składać się będzie z 5 członków. Jednocześnie Zwyczajne Walne Zgromadzenie Apator SA w dniu 21 czerwca 2010 roku wybrało następujący skład Rady Nadzorczej spółki Apator SA na nową kadenc
 • Notariusze boją się spadku cen?

  Notariusze boją się spadku cen?

  Samorządy notarialne nie chcą szkolić aplikantów, którzy nie znaleźli sobie patrona. Eksperci uważają, że ograniczenie dostępu do aplikacji osobom, które zdały egzamin i zostały wpisane na listę aplikantów notarialnych, jest bezprawne.
 • Wybór członka rady nadzorczej

  Raport bieżący nr 20/2007Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Działając na podstawie § 5 ustęp 1 pkt 22 oraz § 28 RMF w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych zarząd APATOR SA informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie APATOR SA w dniu 11 czerwca 2007 roku dokonało wyboru Pana Krzysztofa Kazimierza Kwiatkowskiego na członka rady nadzorczej APATOR SA. Pan Krzysztof Kwiatkowski od 1 grud