InteriaTV - Krzysztof Kwiatkowski

Synonimy:
Kwiatkowski Krzysztof,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Krzysztof Kwiatkowski (22)

 • Kwiatkowski: PO musi odzyskać wyborców

  Do wyborów w Rybniku podeszliśmy rutynowo; PiS podszedł do sprawy daleko poważniej. Wystawiliśmy słabego kandydata. Źle się stało. To polityczny błąd. Musimy posypać głowę popiołem i odzyskać dobre relacje z wyborcami. Musimy odebrać tę sytuację na Śląsku jako dzwonek alarmowy i mieć dużą motywację, żeby zmieniać się także na płaszczyźnie krajowej - mówi Krzysztof Kwiatkowski w Kontrwywiadzie RMF FM.
 • Kwiatkowski: Nie chodziło o fajerwerki

  Dobrze oceniam pomysły premiera dotyczące utrzymania wzrostu gospodarczego i pomocy polskiej rodzinie. Jeśli ktoś oczekiwał fajerwerków, to się zawiódł. Ja sam natomiast oczekiwałem od Donalda Tuska konkretnego scenariusza do realizacji i ten scenariusz otrzymałem - tak o "drugim expose" premiera mówił Krzysztof Kwiatkowski z PO.
 • Krzysztof Kwiatkowski: Mój bohater dojrzewa

  Artur nareszcie zaczyna myśleć o przyszłości i ustatkowaniu się. Postanawia nawet oświadczyć się Natalii - Krzysztof Kwiatkowski zdradza nam, co czeka jego bohatera w szóstym sezonie serialu "Hotel 52".
 • Krzysztof Kwiatkowski zaprasza do teatru

  "Wyzwolenie" w Teatrze STU i "Irydion" w Teatrze Polskim - to dwa spektakle, nad którymi pracuje obecnie znany z "Hotelu 52" Krzysztof Kwiatkowski. - To wspaniałe, że mogę spotykać się z publicznością również w ten sposób - mówi aktor.
 • Na oskarżeniu matki Madzi się nie skończy?

  Kryminalista Paweł Moczydłowski, Krzysztof Kwiatkowski z PO, Ryszard Kalisz z SLD oraz prawnik Barbara Piwnik krytykuję decyzje i działania prokuratury w sprawie decyzji odnośnie aresztu tymczasowego dla Katarzyny W. (TVN24/x-news).
 • Co zrobić z Obamą? Zaprośmy go do Polski!

  Nawet prezydent USA nie może mieć takich luk w pamięci, Obama powinien przeprosić wszystkich Polaków - mówi Krzysztof Kwiatkowski, gość Kontrwywiadu RMF FM o prezydencie USA, który wczoraj mówił o "polskich obozach śmierci".
 • Rząd kontra opozycja: Co mogą zrobić wspólnie?

  Zaraz po Euro zaproszenie do rozmów z opozycją i rozmowa. Co powinniśmy zrobić, jakie kolejne kroki przy tym co się dzieje musimy powiedzieć, bo ona ma największy wpływ na to co się dzieje w naszym kraju - mówi Krzysztof Kwiatkowski, gość Kontrwywiadu RMF FM.
 • Kwiatkowski: Oczekujemy przeprosin od Obamy

  Nawet prezydent USA nie może mieć takich luk w pamięci. Obama powinien przeprosić wszystkich Polaków - tak o prezydencie USA, który wczoraj użył sformułowania "polskie obozy śmierci", mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Krzysztof Kwiatkowski.
 • Kwiatkowski: Niezręczne słowa Tuska

  Gościem Przesłuchania RMF FM był Krzysztof Kwiatkowski.
 • Kwiatkowski: Możliwe wcześniejsze wybory

  To najpoważniejszy kryzys w koalicji od początku jej istnienia; każdy scenariusz jest dopuszczalny - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Krzysztof Kwiatkowski z PO.