Krzysztof Krawczyk

Synonimy:
Krawczyk Krzysztof,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Krzysztof Krawczyk (169)

Zdjęcia - Krzysztof Krawczyk (1)

 • muzyka.interia.pl
  Co robiły gwiazdy przed rozpoczęciem kariery muzycznej?

Filmy - Krzysztof Krawczyk (5)

 • Krzysztof Krawczyk o 50-leciu swojej działalności

  Krzysztof Krawczyk w minionym roku obchodził 50-lecie działalności na scenie. Kariera ta, rozpoczęta w 1963 roku z zespołem Trubadurzy, związana jest z mnóstwem ważnych wydarzeń z życia artysty. Piosenkarz postanowił uczcić pół wieku działalności artystycznej specjalną trasą koncertową oraz wydaniem nowej płyty. – Mam w repertuarze dobre, chwytliwe piosenki i myślę, że trasa koncertowa, która już liczy prawie 10 koncertów, przeciągnie się na przyszły rok. Mój jubileusz jest więc w praktyce trochę przedłużony – mówi gwiazdor.
 • Krzysztof Krawczyk i piosenki bliskie jego sercu

  "Polski Songbook" to płyta, na której Krzysztof Krawczyk dokonuje własnych interpretacji piosenek z repertuaru najznamienitszych przedstawicieli polskiej muzyki rozrywkowej: Krzysztofa Klenczona, Czesława Niemena, Marka Grechuty... Artysta opowiedział nam, skąd wziął się pomysł na nagranie takiego albumu.
 • Krzysztof Krawczyk: Czuję się spełniony

  Jak na człowieka, który ma tyle złotych i platynowych płyt na koncie, nie odczuwam jakiejś szczególnej dumy. Cały czas pracuję; nie odpoczywam - mówi Krzysztof Krawczyk.
 • Krzysztof Krawczyk: Przekonałem się do monogamii

  Byłem notorycznym poligamistą, a teraz jestem notorycznym monogamistą. Przekonałem się, że wierność w związku jest ważna, bo buduje się na niej zaufanie i przyjaźń, a to czyni miłość bogatszą - wyznaje artysta.