Krzysztof Kiersznowski

Artykuły - Krzysztof Kiersznowski (10)

 • Krzysztof Kiersznowski: Jak najwięcej grać

  Krzysztof Kiersznowski: Jak najwięcej grać

  W ciągu ponad 40-letniej kariery zagrał w kilkudziesięciu serialach i filmach fabularnych. Rzadko grywa główne role, częściej pojawia się na drugim planie lub w epizodach. Widzowie kojarzą go przede wszystkim jako Wąskiego z „Kilera”, czym on sam jest zmęczony. W czwartek, 26 listopada, Krzysztof Kiersznowski kończy 70 lat.
 • ​Krzysztof Kiersznowski: Niewąski mistrz drugiego planu

  ​Krzysztof Kiersznowski: Niewąski mistrz drugiego planu

  W ciągu swej prawie czterdziestoletniej kariery zagrał w kilkudziesięciu serialach i filmach fabularnych. Rzadko grywa główne role, częściej pojawia się na drugim planie lub w epizodach. Widzowie kojarzą go przede wszystkim jako Wąskiego z „Kilera”, czym on sam jest zmęczony. W czwartek, 26 listopada Krzysztof Kiersznowski kończy 65 lat.
 • Krzysztof Kiersznowski: Nie tylko "Wąski"

  Krzysztof Kiersznowski: Nie tylko "Wąski"

  ​Wielu widzów przez lata widziało w nim gangstera Wąskiego z "Kilera", co niekiedy aktorowi przeszkadzało. Jednak odkąd Krzysztof Kiersznowski gra w "Barwach szczęścia" i "Blondynce", zdobywa coraz więcej sympatii i wyrazów uwielbienia od pań.
 • Classic i Wąski z "Kilera" razem (teledysk "To nie przyjaźń tylko miłość")

  Classic i Wąski z "Kilera" razem (teledysk "To nie przyjaźń tylko miłość")

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk "To nie przyjaźń tylko miłość" discopolowej grupy Classic, w którym główną rolę gra aktor Krzysztof Kiersznowski, słynny Wąski z "Kilera".
 • Jest się z czego cieszyć

  Jest się z czego cieszyć

  - Aktorstwo to niepewny fach. Ryzyko że się nie będzie miało pracy jest ogromne! Przeżyłem to po "Vabanku", gdy przez kilka lat prawie nie grałem - wyznaje Krzysztof Kiersznowski.

Zdjęcia - Krzysztof Kiersznowski (2)

 • muzyka.interia.pl
  Mrozu 1000 metrów nad ziemią
 • muzyka.interia.pl
  Mrozu 1000 metrów nad ziemią

Filmy - Krzysztof Kiersznowski (1)

 • "Być jak Kazimierz Deyna"

  Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna...