Krzysztof Janik

Synonimy:
Janik Krzysztof,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Krzysztof Janik (107)

 • Janik: Chłopy basta, bo za chwilę nie będzie kim dowodzić!

  Janik: Chłopy basta, bo za chwilę nie będzie kim dowodzić!

  - Siwiec to jest inteligentny zawodnik. Myślę, że odchodząc, chciał walnąć pięścią w stół i powiedzieć: Chłopy basta, bo za chwilę nie będzie kim dowodzić. Możliwe, że Siwiec swoim odejściem, chciał zmobilizować Millera i Kwaśniewskiego, żeby się spotkali - mówi Krzysztof Janik, gość Kontrwywiadu RMF FM. - W SLD zaczyna zdobywać wpływy grupa pseudopatriotów, wyznających filozofię: Lepsza partia ciasna", ale własna. Oni myślą: Lepsza własna dziura, 25 mandatów w sejmie, ja, szwagier, żona szwagra i damy radę - ostrzega Janik.
 • Za SLD zniknął raport ws. "mafii węglowej"

  W 2002 r. powstał raport dotyczący działalności mafii węglowej. Jego przygotowanie zlecił ówczesny szef MSWiA Krzysztof Janik. Raport opisywał mechanizmy korupcji w handlu węglem i nieprawidłowości w kopalniach oraz wskazywał na udział w nich konkretnych osób, w tym polityków z pierwszych stron gazet. Jak ustalił "Wprost", raport zniknął, zanim jakiekolwiek zawarte w nim informacje przedostały się do opinii publicznej.
 • Wracają dinozaury lewicy?

  Na lewicy do powrotu szykują się ci, których skazywano na polityczną śmierć. "Metro" dowiedziało się, że w prace partii włączą się Leszek Miller i Krzysztof Janik. Jeden z nich może nawet zawalczyć o stołek przewodniczącego SLD.
 • Janik: Wątek Mazura to najbardziej prawdopodobna z hipotez

  Janik: Wątek Mazura to najbardziej prawdopodobna z hipotez

  Wątek Edwarda Mazura jest najbardziej prawdopodobny ze wszystkich, z jakimi mamy do czynienia - mówi Krzysztof Janik z SLD.
 • Komu wierzy Polska

  Komu wierzy Polska

  W Polsce zepsiały obyczaje. Faceci zeznający przed prokuratorami, sądami, kreują rzeczywistość, kreują obraz Polski, kopią wszystkich ludzi i nikt nie protestuje - mówi gość Faktów RMF, Krzysztof Janik.

Filmy - Krzysztof Janik (2)

 • Janik: Teatralna kłótnia na lewicy

  W piątek widzieliśmy, jak Kwaśniewski przejął panowanie nad Ruchem Palikota. Palikot błądził po pustyni. Kwaśniewski postanowił go z niej wyprowadzić. To jeden z pomysłów na wyjście lewicy z niszy sondażowej na poziomie 15 procent - tłumaczy Krzysztof Janik w Kontrwywiadzie RMF FM. - Dziś sytuacja na lewicy jest jak z Sienkiewicza. Przeciwnicy lżą się przed bitwą, a potem staną do walki albo... pójdą na grzańca - dodaje.
 • Janik: Chłopy basta, bo za chwilę nie będzie kim dowodzić!

  Siwiec to jest inteligentny zawodnik. Myślę, że odchodząc, chciał walnąć pięścią w stół i powiedzieć: Chłopy basta, bo za chwilę nie będzie kim dowodzić. Możliwe, że Siwiec swoim odejściem chciał zmobilizować Millera i Kwaśniewskiego, żeby się spotkali - mówi Krzysztof Janik, gość Kontrwywiadu RMF FM. - W SLD zaczyna zdobywać wpływy grupa pseudopatriotów, wyznających filozofię: Lepsza partia ciasna, ale własna - ostrzega Janik.