Krzysztof Ibisz

Artykuły - Krzysztof Ibisz (131)

 • Krzysztof Ibisz spełnia marzenie Paranienormalnych

  Krzysztof Ibisz spełnia marzenie Paranienormalnych

  W środę, 30 września, o godzinie 21.10 Polsat pokaże kolejny odcinek „Kabaret na Dobry Wieczór. Paranienormalni Show”. Po raz drugi już w roli gościa specjalnego wystąpi prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz.
 • "Demakijaż": Najpopularniejsze pary polskiego show-biznesu

  "Demakijaż": Najpopularniejsze pary polskiego show-biznesu

  27 września na kanale Polsat Cafe wystartuje nowy sezon talk show "Demakijaż", którego gospodarzem jest Krzysztof Ibisz. Po blisko stu odcinkach, w których gościły wspaniałe kobiety, największe gwiazdy polskiej sceny, filmu, sportu, internetu i telewizji, przyszedł czas na historie najgorętszych par w polskim show-biznesie oraz znanych rodziców i dzieci, które poszły w ich ślady.
 • Anna Nowak-Ibisz na śmiałych fotkach sprzed lat

  Anna Nowak-Ibisz na śmiałych fotkach sprzed lat

  Anna Nowak-Ibisz jest jedną z nielicznych osób w polskim show-biznesie, którym udało zachować się bardzo dobre relacje z byłym partnerem. Ostatnio dziennikarka znów postanowiła nawiązać do przeszłości.
 • Krzysztof Ibisz: Przewodnik po Berlinie

  Krzysztof Ibisz: Przewodnik po Berlinie

  Ostatnich kilka dni Krzysztof Ibisz wraz ze swoim najstarszym synem spędził w Berlinie. W instagramowych relacjach z podróży najwięcej uwagi poświęcił Kreuzbergowi. Nazywa ją "najbardziej odjechaną dzielnicą Berlina".
 • Koncert "Gramy dla Śląska" w Polsacie. Kto wystąpi? [PROGRAM, TRANSMISJA TV]

  Koncert "Gramy dla Śląska" w Polsacie. Kto wystąpi? [PROGRAM, TRANSMISJA TV]

  W sobotę (4 lipca) telewizja Polsat pokaże na żywo ze swojego studia w Warszawie specjalny koncert "Gramy dla Śląska". W ten sposób gwiazdy chcą wesprzeć region Polski, w którym wykryto najwięcej zakażeń koronawirusem.
 • Sławomir i teledysk "Weselny Pyton": Krzysztof Ibisz odbił mu żonę Kajrę!

  Sławomir i teledysk "Weselny Pyton": Krzysztof Ibisz odbił mu żonę Kajrę!

  Prawie 200 tysięcy odsłon ma już opublikowany w sobotni wieczór (20 czerwca) teledysk "Weselny Pyton" Sławomira. W klipie z jego żoną Kajrą na ślubnym kobiercu stanął prezenter Polsatu Krzysztof Ibisz.
 • Ślubne nagranie Krzysztofa Ibisza hitem internetu

  Ślubne nagranie Krzysztofa Ibisza hitem internetu

  Krzysztof Ibisz jest obecny w rodzimym show-biznesie od wielu lat. Doskonale wie, jak działają media i jak podsycić zainteresowanie fanów. Ostatnio w jego instagramowej galerii pojawił się krótki filmik z panną młodą, w którym mówił o trzecim ślubie, miłości i pochwalił się obrączką na palcu. Nic dziwnego, że publikacja wywołała niemałe zamieszanie w sieci. Internauci zaczęli nawet gratulować nowożeńcom! W komentarzach znajdziemy też kilka zdań od byłej żony prezentera.
 • Krzysztof Ibisz na spacerze z byłą żoną

  Krzysztof Ibisz na spacerze z byłą żoną

  Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów. Charyzmatyczny 55-latek jest też bardzo aktywny w mediach społecznościowych.
 • ​Krzysztof Ibisz: Pracujemy nad specjalnymi odcinkami "Tańca z Gwiazdami"

  ​Krzysztof Ibisz: Pracujemy nad specjalnymi odcinkami "Tańca z Gwiazdami"

  Fani tanecznego show Polsatu nie muszą czekać do jesieni, by zobaczyć, jak gwiazdy radzą sobie na parkiecie. Krzysztof Ibisz wyjawił, że wraz z Pauliną Sykut-Jeżyną pracuje obecnie na planie programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Od 1 czerwca powstają specjalne odcinki tego programu, które trafią na antenę w najbliższych tygodniach, czyli jeszcze przed wznowieniem 11. edycji, które zaplanowano na wrzesień.
 • Najciekawsze pupile celebrytów. Zwierzęta, w których zakochują się gwiazdy

  Najciekawsze pupile celebrytów. Zwierzęta, w których zakochują się gwiazdy

  Eugeniusz Bodo zabierał swojego ogromnego doga do warszawskich kawiarni. Mike Tyson miał kilka tygrysów, potem zaczął hodować gołębie. Z kolei George Clooney przez 18 lat opiekował się świnką wietnamską. Które zwierzęta zdobywają serca gwiazd?

Zdjęcia - Krzysztof Ibisz (11)

Filmy - Krzysztof Ibisz (37)