Krzysztof Ibisz

Artykuły - Krzysztof Ibisz (126)

 • Sławomir i teledysk "Weselny Pyton": Krzysztof Ibisz odbił mu żonę Kajrę!

  Sławomir i teledysk "Weselny Pyton": Krzysztof Ibisz odbił mu żonę Kajrę!

  Prawie 200 tysięcy odsłon ma już opublikowany w sobotni wieczór (20 czerwca) teledysk "Weselny Pyton" Sławomira. W klipie z jego żoną Kajrą na ślubnym kobiercu stanął prezenter Polsatu Krzysztof Ibisz.
 • Ślubne nagranie Krzysztofa Ibisza hitem internetu

  Ślubne nagranie Krzysztofa Ibisza hitem internetu

  Krzysztof Ibisz jest obecny w rodzimym show-biznesie od wielu lat. Doskonale wie, jak działają media i jak podsycić zainteresowanie fanów. Ostatnio w jego instagramowej galerii pojawił się krótki filmik z panną młodą, w którym mówił o trzecim ślubie, miłości i pochwalił się obrączką na palcu. Nic dziwnego, że publikacja wywołała niemałe zamieszanie w sieci. Internauci zaczęli nawet gratulować nowożeńcom! W komentarzach znajdziemy też kilka zdań od byłej żony prezentera.
 • Krzysztof Ibisz na spacerze z byłą żoną

  Krzysztof Ibisz na spacerze z byłą żoną

  Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów. Charyzmatyczny 55-latek jest też bardzo aktywny w mediach społecznościowych.
 • ​Krzysztof Ibisz: Pracujemy nad specjalnymi odcinkami "Tańca z Gwiazdami"

  ​Krzysztof Ibisz: Pracujemy nad specjalnymi odcinkami "Tańca z Gwiazdami"

  Fani tanecznego show Polsatu nie muszą czekać do jesieni, by zobaczyć, jak gwiazdy radzą sobie na parkiecie. Krzysztof Ibisz wyjawił, że wraz z Pauliną Sykut-Jeżyną pracuje obecnie na planie programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Od 1 czerwca powstają specjalne odcinki tego programu, które trafią na antenę w najbliższych tygodniach, czyli jeszcze przed wznowieniem 11. edycji, które zaplanowano na wrzesień.
 • Najciekawsze pupile celebrytów. Zwierzęta, w których zakochują się gwiazdy

  Najciekawsze pupile celebrytów. Zwierzęta, w których zakochują się gwiazdy

  Eugeniusz Bodo zabierał swojego ogromnego doga do warszawskich kawiarni. Mike Tyson miał kilka tygrysów, potem zaczął hodować gołębie. Z kolei George Clooney przez 18 lat opiekował się świnką wietnamską. Które zwierzęta zdobywają serca gwiazd?
 • Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz spędzili razem noc

  Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz spędzili razem noc

  Dziennikarze rozmawiali ze sobą podczas transmisji na żywo na Instagramie. Wspominali programy, które kiedyś razem oraz festiwale, których byli gospodarzami.
 • Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz: Koszmarna noc

  Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz: Koszmarna noc

  Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz rozmawiali ze sobą podczas transmisji na żywo na Instagramie. Wspominali programy, które kiedyś razem oraz festiwale, których byli gospodarzami. Młynarska zaskoczyła Ibisza wyznaniem, że uważa go za najlepszego prezentera w Polsce. Oboje zaskoczyli też fanów opowieścią o pełnej emocji nocy, którą spędzili razem w Płocku.
 • Gwiazdy zdradzają, co robią, żeby nie przytyć podczas domowej izolacji

  Gwiazdy zdradzają, co robią, żeby nie przytyć podczas domowej izolacji

  Krzysztof Ibisz biega po klatce schodowej. Otylia Jędrzejczak udowadnia, że nawet w drodze między lodówką i blatem kuchennym można wykonywać ćwiczenia. A Karolina Gilon wymachuje butelkami wody. Oto pomysły gwiazd na aktywność fizyczną podczas domowej izolacji.
 • Co robią gwiazdy, żeby nie przytyć podczas domowej izolacji

  Co robią gwiazdy, żeby nie przytyć podczas domowej izolacji

  Krzysztof Ibisz biega po klatce schodowej. Otylia Jędrzejczak udowadnia, że nawet w drodze między lodówką i blatem kuchennym można wykonywać ćwiczenia. A Karolina Gilon wymachuje butelkami wody. Oto pomysły gwiazd na aktywność fizyczną podczas domowej izolacji.
 • ​Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz poprowadzą... finał Ultraligi

  ​Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz poprowadzą... finał Ultraligi

  Para prezenterów, która od kilku sezonów prowadzi program "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami", zmierzy się teraz z nowym wyzwaniem. Będą gospodarzami finału Ultraligi, czyli organizowanych przez kanał Polsat Games rozgrywek dla fanów gier komputerowych.

Zdjęcia - Krzysztof Ibisz (11)

Filmy - Krzysztof Ibisz (33)