Krzysztof Globisz

Synonimy:
Globisz Krzysztof,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Krzysztof Globisz (36)

 • Krzysztof Globisz laureatem Splendora Splendorów

  Krzysztof Globisz laureatem Splendora Splendorów

  Krzysztof Globisz - znakomity aktor teatralny, filmowy i radiowy - odebrał Nagrodę Splendora Splendorów - wyróżnienie przyznawane przez zespół artystyczny Teatru Polskiego Radia. Radio kochałem, kocham i zawsze będę kochał - powiedział laureat.
 • Gwiazdy i udar. Atakuje niespodziewanie!

  Gwiazdy i udar. Atakuje niespodziewanie!

  Krzysztof Globisz, Sharon Stone, Jacek Rozenek, Catherine Deneuve - co łączy te gwiazdy? ​Wszystkie miały udar, a ten nie wybiera ofiar. Dotyka zwykłych śmiertelników i ludzi sławnych - polityków, naukowców, artystów, aktorów, tych z Hollywood i znad Wisły.
 • Agnieszka i Krzysztof Globiszowie: Razem są silni

  Agnieszka i Krzysztof Globiszowie: Razem są silni

  Łączy ich podobne poczucie humoru i dystans do siebie. - Z żoną podobamy się sobie niezależnie od figury. W zasadzie im więcej kilogramów, tym lepiej - powiedział kiedyś Krzysztof Globisz. Gdy po udarze aktor był w śpiączce, żona mówiła, że jej mąż przez chwilę jest "na gigancie". Wiedziała, że do niej wróci. Od czasu choroby aktora, żona nie odstępuje go na krok. Ważna jest każda chwila spędzona razem.
 • ​Niezwykle emocjonalny wpis Macieja Musiała o Globiszu: "Ukradkiem wycierałem łzy"

  ​Niezwykle emocjonalny wpis Macieja Musiała o Globiszu: "Ukradkiem wycierałem łzy"

  Maciej Musiał zaskoczył swoich fanów. Tym razem nie chodzi jednak o jego kolejną serialową lub filmową kreację, a o osobisty i niezwykle wzruszający wpis, w którym wspominał swoje pierwsze zajęcia z Krzysztofem Globiszem. Internauci w licznych komentarzach nie ukrywali, że mocno poruszyły ich słowa młodego aktora.
 • "Prawdziwe życie aniołów": Krzysztof Globisz znowu na planie

  "Prawdziwe życie aniołów": Krzysztof Globisz znowu na planie

  Krzysztof Globisz występuje w filmie, którego scenariusz inspirowany jest jego życiem. To piękna historia, dająca nadzieję. Reżyserem "Prawdziwego życia aniołów" jest Artur "Baron" Więcek ("Anioł w Krakowie" i "Zakochany Anioł"). U boku aktora pojawią się między innymi Jerzy Trela, Kinga Preis i Anna Dymna.
 • Krzysztof Globisz z Nagrodą Prezesa Rady Ministrów

  Krzysztof Globisz z Nagrodą Prezesa Rady Ministrów

  ​Wśród laureatów nagród Prezesa Rady Ministrów za rozprawy doktorskie i habilitacyjne oraz działalność naukową, naukowo-techniczną lub artystyczną za rok 2016, w dziedzinie nauk humanistycznych i sztuki znalazł się prof. Krzysztof Globisz.
 • Krzysztof Globisz powraca na scenę!

  Krzysztof Globisz powraca na scenę!

  Krzysztof Globisz pojawi się na scenie Narodowego Starego Teatru w Krakowie. Po raz pierwszy po udarze aktor zagra w repertuarowym spektaklu. Premiera "Podopiecznych" odbędzie się w sobotę, 9 kwietnia.
 • Krzysztof Globisz wrócił na plan filmowy. "Gra tak, jakby nie był w ogóle chory"

  Krzysztof Globisz wrócił na plan filmowy. "Gra tak, jakby nie był w ogóle chory"

  "Krzysztof Globisz ma się fantastycznie! Byłem u niego w szpitalu rehabilitacyjnym, gdzie wraca do sprawności. Jest tam otoczony wielkim wsparciem" - mówi w rozmowie z "Faktem" Artur Dziurman, aktor i reżyser.
 • Zbiórka środków na leczenie Krzysztofa Globisza

  Zbiórka środków na leczenie Krzysztofa Globisza

  27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji aż do 3 kwietnia będzie można nabyć specjalne bilety na wybrane spektakle w promocyjnych cenach. Akcji towarzyszyć będzie zbiórka środków na leczenie i rehabilitację wybitnego aktora Narodowego Starego Teatru - Krzysztofa Globisza.
 • Anna Dymna pomaga Krzysztofowi Globiszowi

  Anna Dymna pomaga Krzysztofowi Globiszowi

  W lipcu 2014 roku Krzysztof Globisz miał wylew i trafił do szpitala. Teraz aktor powoli wraca do zdrowia. Przed nim jednak długa rehabilitacja. W pomoc artyście zaangażowała się m.in. Anna Dymna.

Zdjęcia - Krzysztof Globisz (7)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Andrzeja Wajdy w Krakowie

Filmy - Krzysztof Globisz (4)

 • "Schronisko to okropny widok"

  Chcą się przygarnąć, przytulić do człowieka, to przygnębiające - mówi Krzysztof Globisz, poruszony losem porzuconych zwierząt. Aktor wsparł akcję "Prawdziwa przyjaźń jest za darmo".
 • Krzysztof Globisz: Pies jest zawsze ze mną

  To nie ja wyprowadzam psa, tylko on mnie wyprowadza - żartował Krzysztof Globisz podczas wiosennego spaceru. Aktor wsparł organizowaną przez INTERIA.PL i Fundację "Psi los" akcję "Prawdziwa przyjaźń jest za darmo", której celem jest propagowanie adopcji bezdomnych psów.
 • Krzysztof Globisz nawołuje do adopcji psiaków

  Znakomity aktor Krzysztof Globisz wsparł organizowaną przez INTERIA.PL i Fundację "Psi los" akcję "Prawdziwa przyjaźń jest za darmo", której celem jest propagowanie adopcji bezdomnych psów. Nam opowiedział, dlaczego zdecydował się na taki krok.
 • "One-man show" Krzysztofa Globisza

  Spektakl "Jekyll/Hyde" to rodzaj one-man show. Spektakl jest skonstruowany jako występ różnych osobowości w jednym ciele. Krzysztof Globisz zagrał 9 postaci. Główni bohaterowie to doktor Henry Jekyll i Mister Edward Hyde. Pozostałe osobowości to wariacje psychiczne tych dwóch postaci.