Krzysztof Diablo Włodarczyk

Artykuły - Krzysztof Diablo Włodarczyk (183)

Filmy - Krzysztof Diablo Włodarczyk (8)

 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk o tym, co zrobi #KiedyBędzieNormalnie. Wideo

  Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wziął udział w akcji Interii #KiedyBędzieNormalnie. W rozmowie ze Zbigniewem Czyżem opowiedział o tym, kto go wspiera w czasie pandemii, a także czego najbardziej mu brakuje.
 • Krzysztof Diablo Włodarczyk dla Interii: Najman ma wszystkich w d... . Wideo

  - On robi to, co uważa za słuszne, niech inni się martwią, że robi to, co robi. Tylko siedzą przed komputerami i hejtują, nic nie robią poza dłubaniem w nosie. Marcin Najman jest sam w sobie niesamowitą postacią, robi coś w czym czuje się dobry i ja tego nie neguję, nie mówię o nim, że jest to klaun, pajac, czy ktoś inny - stwierdza w rozmowie z Interią były mistrz świata organizacji WBC i IBF w kategorii junior ciężkiej Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.
 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk dla Interii: Szykuję się do walki o mistrzostwo świata. Wideo

  Czy będzie to Ilunga Makabu, czy ktoś inny, to nie ma wielkiej różnicy. Najważniejsze jest to, żeby odpowiednio się do niej przygotować, z odpowiednim nastawieniem wejść do ringu. Tak naprawdę boksem trzeba się bawić, wiadomo, że wynik jest bardzo ważny, ale ważne jest też to, co dookoła, ważna jest publiczność. Chciałbym kibicom obiecać, że w najbliższym czasie będziemy więcej ryzykować, żeby te walki lepiej wyglądały, były bardziej spektakularne i bardziej cieszyły oko - mówi w rozmowie z Interią były mistrz świata organizacji WBC i IBF w kategorii junior ciężkiej Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.
 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w wywiadzie dla Interii. Wideo

  Krzysztof Włodarczyk w rozmowie z dziennikarzem Interii Zbigniewem Czyżem opowiedział m.in. o swoich kontuzjach i o tym jakie są jego plany w na przyszłość.