krzyki

Artykuły - Krzyki (32)

 • Motory, samochody, krzyki - koszmar!

  Motory, samochody, krzyki - koszmar!

  - Jej zaletą jest to, że doskonale potrafi oddzielić dobro od zła i tym się w życiu kieruje - mówi Ewa Wencel o swojej bohaterce z "Czasu honoru".
 • "Krzyk" będzie serialem?!

  "Krzyk" będzie serialem?!

  Trwają prace nad scenariuszem serialu, który ma być oparty na kultowej, kinowej serii Wesa Cravena "Krzyk.
 • "Diaz": Krzyk pałowanej demokracji

  "Diaz": Krzyk pałowanej demokracji

  Włosko-francusko-rumuński dramat to fabularyzowana rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. Reżyser Daniele Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.
 • Krzyk rozdartej duszy

  Krzyk rozdartej duszy

  Namalowany w 1893 roku obraz norweskiego malarza Edvarda Muncha "Krzyk" został sprzedany w maju w Nowym Jorku za rekordową sumę 120 mln dol. Malarz za życia wyjaśniał, że dzieło powstało podczas nagłego ataku strachu podczas spaceru w Oslo i widoku czerwonego nieba. Ale mogło być inaczej.
 • Szepty, krzyki i tortury

  Szepty, krzyki i tortury

  Na sporą dawkę okrucieństwa oraz ingerencję sił nadprzyrodzonych muszą przygotować się widzowie planujący w tym tygodniu wycieczkę do kina. Wśród premierowych propozycji znalazła się mroczna opowieść o wikingach - "Valhalla. Mroczny wojownik" oraz mrożący krew w żyłach thriller "Szepty".
 • Carrion: Samotny krzyk sprzeciwu

  Carrion: Samotny krzyk sprzeciwu

  Rockowo-metalowa formacja Carrion z Radomia ostro pracuje nad materiałem na trzecią płytę. Album zatytułowany "Sarita" ukaże się w lutym 2012 roku.
 • Najtaniej na Psim Polu - rynek wtórny mieszkań we Wrocławiu

  Najtaniej na Psim Polu - rynek wtórny mieszkań we Wrocławiu

  Ostatnie lata to dla Wrocławia okres intensywnego rozwoju budownictwa mieszkaniowego. Najwięcej inwestycji jest realizowanych w dzielnicach Krzyki, Fabryczna, Psie Pole. Najtaniej mieszkanie kupić można w dwóch ostatnich. Krzyki to po Starym Mieście najdroższa dzielnica stolicy Dolnego Śląska.
 • "Krzyk 4": Casting przez... Skype'a

  "Krzyk 4": Casting przez... Skype'a

  Siostrzenica Julii Roberts - Emma - otrzymała rolę w najnowszym filmie Wesa Cravena "Krzyk 4" dzięki castingowi... przez Skype'a.
 • Nowe gwiazdy w nowym "Krzyku"

  Nowe gwiazdy w nowym "Krzyku"

  Już od 15 kwietnia oglądać będziemy w kinach najnowszą odsłonę słynnego "Krzyku" Wesa Cravena. Zgodnie z tradycją, obok aktorów związanych z serią od początku, w "Krzyku 4" pojawią się gwiazdy w rolach epizodycznych.
 • R.U.T.A.: Krzyk o krzywdzie

  R.U.T.A.: Krzyk o krzywdzie

  5 marca w sklepach ukaże się płyta "Gore - Pieśni buntu i niedoli XVI - XX w." autorskiego projektu Maćka Szajkowskiego (lidera Kapeli ze Wsi Warszawa) - zespołu R.U.T.A.

Filmy - Krzyki (1)