Krzyk 2

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Krzyk 2 (Film (1997)[Scream 2] Reż.Wes Craven) ,

Artykuły - Krzyk 2 (9)

 • Wes Craven producentem

  Wes Craven producentem

  Wes Craven ("Krzyk", "Krzyk 2"), weteran filmowego horroru i autor pokazywanego od niedawna na polskich ekranach filmu "Red Eye", będzie producentem thrillera "Home", który wyreżyseruje Adam Alleca. To opowieść o mężczyźnie, który po wyjściu z więzienia pozostaje pod kontrolną obserwacją.
 • Boski Bob Hoskins

  Boski Bob Hoskins

  Bob Hoskins ("Mona Lisa", "Pokojówka na Manhattanie", "Tam, gdzie żyją Eskimosi") wcieli się w postać Odyna, króla nordyckich bogów, w filmie "Son of the Mask". Realizowany właśnie obraz nawiązuje do wątków słynnego filmu "Maska" (1994) z Jimem Carrey'em i Cameron Diaz w rolach głównych. Tym razem centralną postać projektu gra Jamie Kennedy ("Krzyk", "Krzyk 2").
 • Neve Campbell nie chce krzyczeć

  Neve Campbell nie chce krzyczeć

  Neve Campbell, gwiazda filmów "Krzyk", "Krzyk 2" i "Krzyk 3", stanowczo odrzuca pomysł występu w ewentualnej czwartej części cyklu. Kanadyjka uważa, że cała seria wyczerpała już swój potencjał. Poza tym aktorka ma obecnie w planach ambitniejsze projekty.
 • Wes Craven montuje bez litości

  Wes Craven montuje bez litości

  Wes Craven ("Krzyk", "Krzyk 2", "Krzyk 3") najwyraźniej zmienił koncepcję swojego najnowszego filmu, czyli horroru zatytułowanego "Cursed". Kilka miesięcy temu realizację projektu zawieszono, a gdy ją podjęto, twórca zaczął realizację niektórych scen od nowa, zatrudniając nowych aktorów i wycinając ujęcia nakręcone wcześniej.
 • Neve Campbell w roli Lulu

  Neve Campbell w roli Lulu

  Neve Campbell ("Krzyk", "Krzyk 2", "Krzyk 3") przygotowuje się do roli w filmie opowiadającym o życiu Louise Brooks, legendarnej gwiazdy kina niemego. Obraz pod tytułem "Lulu" przedstawi okres sławy aktorki, a potem zaskakujące porzucenie przez nią kariery ekranowej. Campbell sama nabyła prawa do scenariusza projektu, a obecnie poszukuje producentów i reżysera.
 • Heather Graham i Joseph Fiennes w erotycznym thrillerze

  Heather Graham i Joseph Fiennes w erotycznym thrillerze

  Od kilku tygodni trwają zdjęcia do filmu "Killing Me Softly", w którym główne role grają Heather Graham ("Boogie Nights",
 • Neve Campbell żoną Jeremy Ironsa

  Neve Campbell żoną Jeremy Ironsa

  Neve Campbell ("Krzyk", "Krzyk 2", "Krzyk 3", "Troje do tanga") zagra w filmowej biografii Francisa Scotta Fitzgeralda, autora powieści "Wielki Gatsby", "Czuła jest noc", "Ostatni z wielkich". Aktorka wcieli się w żonę słynnego pisarza - Zeldę Fitzgerald.
 • Nowi bohaterowie "Matrixa"

  Nowi bohaterowie "Matrixa"

  Potwierdziły się plotki, że jednym z nowych bohaterów powstającego właśnie sequela filmu "Matrix" będzie postać o imieniu Niobe. Wiadomo też, iż w roli tej wystąpi Jada Pinkett Smith ("Gruby i chudszy", "Krzyk 2"), prywatnie żona Willa Smitha. Trwają poszukiwania odtwórców pozostałych ról. Na razie wiadomo tylko kogo mieliby zagrać wybrani aktorzy.
 • Buffy chce być prawdziwą gwiazdą

  Buffy chce być prawdziwą gwiazdą

  Sarah Jessica Gellar, znana z popularnego serialu "Buffy: postrach wampirów" i kinowych horrorów "Krzyk 2" i "Koszmar minionego lata", chce wyrwać się z telewizji i zostać prawdziwą hollywoodzką gwiazdą. "Czuję, że tkwi we mnie dużo więcej, niż zdążyłam pokazać do tej pory" - wyznała niedawno.