Krzyk

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
krzyk , Krzyk (Film (1996)[Scream] Reż.Wes Craven)

Artykuły - Krzyk (6)

 • David Arquette wystąpi w piątej części "Krzyku"

  David Arquette wystąpi w piątej części "Krzyku"

  W oczekiwaniu na decyzję Neve Campbell, która wciąż rozważa, czy przyjąć propozycję powrotu do roli Sidney Prescott w piątej części "Krzyku", twórcy tego filmu ogłosili, że zobaczymy w nim innego aktora związanego z tą serią od samego początku. To David Arquette, który w czterech dotychczasowych częściach "Krzyku" wcielił się w postać najpierw zastępcy szeryfa, a potem już szeryfa, Deweya Rileya.
 • Kolejny aktor powróci w piątej części "Krzyku"?

  Kolejny aktor powróci w piątej części "Krzyku"?

  Nabierają tempa prace nad piątą częścią kultowego "Krzyku". Choć na razie nie są znane żadne szczegóły fabuły przygotowywanego filmu, to wiadomo, że reżyserujący go Matthew Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett są w trakcie rozmów z Neve Campbell. Chcą ją bowiem namówić, by wróciła do roli Sidney Prescott. Swoje zainteresowanie powrotem do kultowej serii wyraził również inny aktor, który pojawił się w pierwszej części.
 • Neve Campbell w piątej części "Krzyku"?

  Neve Campbell w piątej części "Krzyku"?

  Rola Sidney Prescott w serii filmów "Krzyk" przyniosła Neve Campbell sporą popularność i wciąż jest najbardziej rozpoznawalną w jej karierze. Producenci przygotowywanej właśnie piątej części tego cyklu uznali więc, że aktorka powinna po raz kolejny wcielić się w tę postać. Dlatego od kilku tygodni prowadzą z nią rozmowy i próbują przekonać, by po raz kolejny powróciła do ikonicznej roli.
 • Powstanie kolejna część kultowego "Krzyku"

  Powstanie kolejna część kultowego "Krzyku"

  Minęło niecałe dziewięć lat od premiery poprzedniej, czwartej części "Krzyku". Teraz, jak podaje serwis "The Wrap", ruszyły prace nad kolejną odsłoną tego cyklu. Wyreżyserują go autorzy świetnie przyjętej "Zabawy w pochowanego" - Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett. Producentem wykonawczym filmu będzie autor scenariusza pierwszego "Krzyku" - Kevin Williamson.
 • "Krzyk" będzie serialem?!

  "Krzyk" będzie serialem?!

  Trwają prace nad scenariuszem serialu, który ma być oparty na kultowej, kinowej serii Wesa Cravena "Krzyk.
 • Kolejny film z kultowej serii

  Kolejny film z kultowej serii

  Kultowy "Krzyk" powraca w kwietniu w czwartej odsłonie!