krzesło

Artykuły - Krzesło (25)

 • Manifestacja w obronie Marka M.

  Manifestacja w obronie Marka M.

  Ponad sto osób protestowało we wtorek wieczorem na krakowskim rynku w obronie Marka M. Mężczyzna został zatrzymany w czasie niedzielnego wiecu Bronisława Komorowskiego.
 • noonee - siedzenie bez krzesła

  noonee - siedzenie bez krzesła

  Szwajcarski startup noonee zaprojektował krzesło, które można na siebie założyć i wykorzystać w dowolnym momencie.
 • ​Wesele w odcieniach pasteli

  ​Wesele w odcieniach pasteli

  Zima nastraja swego rodzaju melancholią, która ma odzwierciedlenie w krajobrazie o nagich gałęziach drzew. Zimowa aura to również ubóstwo kolorów, które niekoniecznie musi się kojarzyć z monotonią.
 • Biały kołnierzyk obciąża kręgosłup

  Biały kołnierzyk obciąża kręgosłup

  Z badań przeprowadzonych przez TNS Pentor wynika, że ponad połowa Polaków cierpi na bóle pleców. Choć w przeszłości podobne dolegliwości dotykały głównie osoby pracujące fizycznie, dziś coraz częściej borykają się z nimi ludzie z wyższym wykształceniem.
 • Usiądź!

  Usiądź!

  Pozycja siedząca jest obecnie jedną z najczęściej przyjmowanych pozycji ciała, mimo że nie jest ona pozycją fizjologiczną, tzn. taką, do której człowiek został przystosowany na drodze ewolucji.
 • Strefa dzienna (cz. 11): Jadalnia

  Strefa dzienna (cz. 11): Jadalnia

  Jadalnia stanowi część strefy dziennej domu. Może być przestrzenią wydzieloną w kuchni, osobnym pomieszczeniem lub łącznikiem między kuchnią a salonem.
 • Ergonomia przy komputerze

  Ergonomia przy komputerze

  Praca z komputerem jaka jest, każdy widzi. Niby lekka, łatwa (pod warunkiem umiejętności posługiwania się oprogramowaniem) i przyjemna. Ale gdy wreszcie od niego wstaniemy, coś nas boli, drętwieje, jesteśmy jacyś sztywni. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić?
 • Ciernista droga ku... siedzeniu

  Ciernista droga ku... siedzeniu

  Mniej więcej od lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia struktura rodzajów stanowisk pracy zaczęła zmieniać się coraz szybciej - najczęściej dotychczas wykorzystywane stanowiska, na których pracownik musiał stać lub chodzić zaczęły być wypierane przez stanowiska do pracy w pozycji siedzącej.
 • Kolejna nagroda dla Maleszki

  Kolejna nagroda dla Maleszki

  "Magiczne drzewo" otrzymało kolejną nagrodę Grand Prix - tym razem 50. Międzynarodowego Festiwalu Filmów dla Dzieci w Zlinie w Czechach, który odbywał się w dniach 30 maja - 6 czerwca - poinformowała Agnieszka Makowska z biura marketingu Telewizji Polskiej.
 • Tusk zgadza się na "jedno krzesło" na szczycie

  Tusk zgadza się na "jedno krzesło" na szczycie

  Premier Donald Tusk pozytywnie wypowiedział się o nowej, wprowadzonej w Traktacie z Lizbony zasadzie, że przy stole podczas szczytu UE dla każdego kraju przewidziane jest tylko jedno krzesło dla głowy państwa lub szefa rządu. Zapewnił, że porozumie się w tej sprawie z prezydentem.

Filmy - Krzesło (1)