mobtech - kryzys gospodarczy

Synonimy:
kryzys ekonomiczny, kryzys finansowy
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kryzys gospodarczy (5)

 • Operatorzy stawiają na mobilny internet

  Operatorzy stawiają na mobilny internet

  Kryzys gospodarczy i restrykcyjna polityka regulatorów rynku to czynniki, które najbardziej wpłynęły na kondycję rynku telefonii komórkowej i zmusiły operatorów na rozwoju oferty mobilnego Internetu - wynika z raportu Frost & Sullivan.
 • Boom w komórkach i komputerach?

  Boom w komórkach i komputerach?

  Branża IT bardzo obawiała się roku 2009, ale ostatecznie okazało się, że kryzys gospodarczy wśród firm z sektora informatyki i telekomunikacji nie jest tak straszny, jak przewidywano.
 • Polski internet będzie się zmieniać

  Polski internet będzie się zmieniać

  Polski rynek internetowy ma jeszcze duże rezerwy i dlatego światowy kryzys finansowy nie powinien być zbyt dokuczliwy dla firm oferujących usługi w internecie. Polska to ciągle rynek rosnący.
 • Co planuje Sony Ericsson?

  Co planuje Sony Ericsson?

  Sony Ericsson również odczuwa światowy kryzys gospodarczy. W ubiegłym roku straty firmy wyniosły 261 mln euro, więc poinformowała ona, że w 2009 roku przedstawi o 20 proc. mniej nowych telefonów komórkowych.
 • Komisja Europejska problemem telekomów

  Komisja Europejska problemem telekomów

  Nie światowy kryzys ekonomiczny, a decyzje Komisji Europejskiej, mogą być szkodliwe dla finansów europejskich operatorów telekomunikacyjnych, wynika z raportu firmy konsultingowej Deloitte.