Kryterium Asów

Artykuły - Kryterium Asów (29)

 • Kryterium Asów odwołane z powodu złej pogody

  Zaplanowane na 24 marca Bydgoskie Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda, które tradycyjnie od ponad trzydziestu lat otwierało sezon w Polsce, zostało odwołane z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych.
 • Kryterium Asów bez uczestników cyklu Grand Prix

  Bydgoskie Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda tradycyjnie od ponad trzydziestu lat otwiera sezon żużlowy w Polsce. Wyjątkowo w tym roku na bydgoskim torze nie wystartuje żaden z obecnych uczestników cyklu Speedway Grand Prix.
 • Emil Sajfutdinow zwycięzcą Kryterium Asów

  Rosyjski żużlowiec Emil Sajfutdinow wygrał w Bydgoszczy 30. Kryterium Asów Polskich Lig im. Mieczysława Połukarda, tradycyjnie inaugurujące sezon. Zawodnik miejscowej Polonii zdobył 13 punktów.
 • Tomasz Gollob wraca do Kryterium Asów

  Tomasz Gollob wraca do Kryterium Asów

  Bydgoskie Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda tradycyjnie od trzydziestu lat otwiera sezon żużlowy w Polsce. W jubileuszowym XXX Kryterium wystartuje wychowanek miejscowej Polonii, mistrz świata Tomasz Gollob.
 • Sajfutdinow zwycięzcą Kryterium Asów

  Rosyjski żużlowiec Emil Sajfutdinow wygrał w Bydgoszczy 29. Kryterium Asów Polskich Lig im. Mieczysława Połukarda, tradycyjnie inaugurujące sezon. Zawodnik miejscowej Polonii zdobył komplet 15 punktów.
 • Loeb na Karowej!

  Loeb na Karowej!

  W niedzielę, na kilka dni przed Rajdem Polski, światowej sławy kierowcy WRC zmierzyli się ze słynną z Kryterium Asów ulicą Karową w Warszawie.
 • Hampel uspokaja kibiców

  Hampel uspokaja kibiców

  Jarosław Hampel w minioną niedzielę wystąpił w bydgoskim Kryterium Asów. Z dorobkiem 6 punktów zajął 11. pozycję. W środę wystartuje w sparingu Unii Leszno z Unibaxem Toruń, a już 5 kwietnia stanie do pierwszego boju o ligowe punkty.
 • Niebezpieczny upadek Ułamka

  Sebastian Ułamek groźnym upadkiem zakończył występ w bydgoskim Kryterium Asów. Żużlowiec Unii Tarnów i reprezentant Polski nie opanował motocykla i uderzył w bandę okalającą tor.
 • Kryterium Asów dla Jonssona

  Kryterium Asów dla Jonssona

  Szwed Andreas Jonsson (Polonia Bydgoszcz) wygrał w niedzielę w Bydgoszczy 28. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Zdobył 12 punktów.
 • Gollob asem nad asy!

  Tomasz Gollob (Caelum Stal Gorzów Wlkp.) wygrał w niedzielę w Bydgoszczy 27. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda, zdobywając 14 punktów.