Krystyna Loska

Artykuły - Krystyna Loska (27)

 • Krystyna Loska obchodzi 80. urodziny

  Krystyna Loska obchodzi 80. urodziny

  Legenda polskiej telewizji, Krystyna Loska, we wtorek, 25 lipca, obchodzi 80. urodziny.
 • Krystyna Loska - klasa, wdzięk i ta fryzura

  Krystyna Loska - klasa, wdzięk i ta fryzura

  Mówi, że telewizja była jej życiem, ale jednocześnie… tylko pracą. Bo na pierwszym miejscu zawsze stała rodzina. We wtorek, 25 lipca, Pani Krystyna Loska skończy 80 lat.
 • Zmarł Henryk Loska, ojciec Grażyny Torbickiej

  Zmarł Henryk Loska, ojciec Grażyny Torbickiej

  W wieku 83 lat zmarł w sobotę, 4 czerwca, Henryk Loska - wieloletni działacz piłkarski, mąż popularnej prezenterki Krystyny Loski i ojciec znanej dziennikarki Grażyny Torbickiej.
 • Telekamery 2016: Owacje dla Krystyny Loski

  Telekamery 2016: Owacje dla Krystyny Loski

  Gwiazdą gali Telekamer Tele Tygodnia była najpopularniejsza przed laty prezenterka Telewizji Polskiej - Krystyna Loska. Prywatnie matka prowadzącej galę Grażyny Torbickiej otrzymała owacje na stojąco, choć nie odebrała tego wieczoru żadnej nagrody... Ceremonia odbyła się 22 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie.
 • Telewizja w Polsce ma 75 lat

  Telewizja w Polsce ma 75 lat

  Mija 75 lat od pierwszej emisji telewizyjnej w Polsce. Swój jubileusz TVP świętowała w poniedziałek, 7 października. Mówiono m.in. o przyszłości małego ekranu - według jednej z prognoz widzowie niedługo sami będą mogli wybierać, z której kamery chcą oglądać nadawany program.
 • Krystyna Loska: Po desce do TVP

  Krystyna Loska: Po desce do TVP

  To były czasy! Do studia wchodziło się po... desce, a technik ręcznie ustawiał antenę - wspomina Krystyna Loska swoje pierwsze lata w TVP. W tomie "Prezenterki" Aleksandry Szarłat jest historia, trochę plotek i mnóstwo fascynujących szczegółów z minionych lat.
 • Krystyna Loska: Urodzona optymistka

  Krystyna Loska: Urodzona optymistka

  Święta to dla niej czas wyciszenia. Spędza je w gronie najbliższych i nie wyobraża sobie, żeby było inaczej.

Filmy - Krystyna Loska (5)

 • Loska na cześć Lubańskiego. Wideo

  Laudacja Krystyny Loski na cześć Włodzimierza Lubańskiego, któremu szef PZPN Zbigniew Boniek wręczył paterę dla uhonorowania jego dokonań.
 • Krystyna Loska: Klasa i wdzięk

  Nienaganny wygląd, wspaniała fryzura, profesjonalizm, klasa i wdzięk - tak zapamiętali ją widzowie TVP. Krystyna Loska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w historii polskiej telewizji, 25 lipca 2015 roku obchodzi 78. urodziny.
 • Wielki Test o Telewizji Polskiej: byliśmy tam!

  TVP zafundowała nam podróż w czasie - a to za sprawą największych gwiazd, które tworzyły telewizję w ciągu ostatnich 60 lat, i którzy spotkali się, by rozwiązywać Wielki Test o Telewizji Polskiej. W szranki stanęli prezenterzy, aktorzy, satyrycy, muzycy i sportowcy. A najlepsi na placu boju okazali się Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka.
 • "Patrzeć telewidzom w oczy"

  Na antenie TVP Kultura pojawi się "Archiwizja", w której prezentowane będą "perły" z telewizyjnych archiwów. Prowadząca program, Krystyna Loska zdradziła nam tajniki swojej pracy - kiedyś i dziś.