Krystyna Czubówna

Artykuły - Krystyna Czubówna (11)

 • Krystyna Czubówna: Jak bezpiecznie pomagać w trakcie pandemii

  Krystyna Czubówna: Jak bezpiecznie pomagać w trakcie pandemii

  Po wpisaniu tytułu "Jak bezpiecznie pomagać w trakcie pandemii koronawirusa? - czytała Krystyna Czubówna", w okienko wyszukiwania w YouTube, obejrzymy profesjonalny film instruktażowy o tym, jak nieść pomoc - nie tylko z sercem na dłoni, ale przede wszystkim z głową na karku. By nie narażać ani siebie, ani tych, którym pomagamy.
 • Krystyna Czubówna: Wszyscy kochali jej głos. Z wyjątkiem córki

  Krystyna Czubówna: Wszyscy kochali jej głos. Z wyjątkiem córki

  Uwielbiali ją telewidzowie i radiosłuchacze, ale mało kto wie, jaki temperament kryje się za jej spokojem i klasą.
 • Krystyna Czubówna w "Małym zgonie" Juliusza Machulskiego

  Krystyna Czubówna w "Małym zgonie" Juliusza Machulskiego

  Dobra wiadomość dla tych, którzy uwielbiają słuchać głosu słynnej polskiej aktorki. Juliusz Machulski postanowił zaangażować ją do swojego nowego serialu "Mały zgon". Krystyny Czubówny nie zobaczymy jednak na ekranie, a jedynie ją usłyszymy, będzie bowiem głosem tłumacza na smartfonie, który pomaga w komunikowaniu się po polsku pewnemu fińskiemu mordercy.
 • "Gdzie jest Dory": Krystyna Czubówna w roli Krystyny Czubówny

  "Gdzie jest Dory": Krystyna Czubówna w roli Krystyny Czubówny

  Nieczęsto się zdarza, żeby dubbingujący aktor mógł się w filmie... przedstawić. W najnowszej produkcji Disney/Pixar usłyszymy kilkukrotnie głos Krystyny Czubówny, która wyjątkowo występuje w roli siebie samej!
 • Czubówna, Knapik i Gudowski: Znani polscy lektorzy o swej pracy

  Czubówna, Knapik i Gudowski: Znani polscy lektorzy o swej pracy

  Wszyscy ich znamy, choć nie zawsze wiemy, jak wyglądają. O swojej pracy opowiadają najbardziej znani polscy lektorzy - Tomasz Knapik, Maciej Gudowski i najbardziej rozpoznawalna w tym gronie Krystyna Czubówna.
 • Czubówna czyta "Życie"

  Czubówna czyta "Życie"

  "Życie", jedna z najdroższych serii dokumentalnych, pojawi się w styczniu na Animal Planet. Filmy powstawały ponad cztery lata. Polskim lektorem będzie Krystyna Czubówna.
 • Krystyna Czubówna: Ten głos

  Krystyna Czubówna: Ten głos

  Zdobyła poważny zawód, ale robi to, co kocha. Dzięki temu jest szczęśliwa
 • Czubówna: Nie mam w domu telewizora

  Czubówna: Nie mam w domu telewizora

  "Zawsze mi się wydawało, że głos jest moją mocną stroną" - przyznaje Krystyna Czubówna, najcieplejszy kobiecy wokal polskich mediów i filmów nie tylko przyrodniczych.
 • A Dodzie się nie podobało

  A Dodzie się nie podobało

  W trzecim odcinku "Tylko nas dwoje" z programem musieli pożegnać się Krystyna Czubówna i Stachursky. Dodzie najmniej podobał się występ Ewy Wachowicz i Jacka Wójcickiego."Nie muszę nikomu lizać tyłka, bo nie mam tego w umowie" - powiedziała po ich występie wokalistka.
 • Czubówna nie chce wracać

  Czubówna nie chce wracać

  Krystyna Czubówna, nie zgodziła się na powrót do "Panoramy", jak się okazuje, przyczyną nie były sprawy finansowe, jak wcześniej plotkowano, ale prywatne. Prezenterka od niedawna jest babcią małej Zosi i chce jej poświęcać każdą wolną chwilę.

Filmy - Krystyna Czubówna (1)

 • Magia baniek mydlanych. Niezwykły eksperyment

  Bańki mydlane to piękna zabawa dla każdego. Co jednak, kiedy skończy nam się odpowiedni płyn, zakupiony w sklepie? Wnuczki Krystyny Czubówny - Zosia i Helenka, zdradziły swój przepis na samodzielne przygotowanie mikstury w domu. (Dzień Dobry TVN/x-news)