kryminał

Artykuły - Kryminał (36)

Filmy - Kryminał (5)

 • Weronika Książkiewicz była płatną zabójczynią

  Weronika Książkiewicz zagrała płatną zabójczynię we włoskim serialu kryminalnym. Twierdzi, że rola Nikity była dla niej wielką przygodą, ale i ciężką pracą. Liczy też, że jej postać pojawi się jeszcze w jednym z odcinków, czego nie wykluczają włoscy producenci.
 • "W cieniu"

  Lata 50-te, była Czechosłowacja. Kapitan policji Hakl (Ivan Trojan) bada sprawę rabunku cennej biżuterii. Pozostawione na miejscu zdarzenia ślady prowadzą do znanego złodziejaszka. Jednak z pozoru prosta sytuacja wydaje się być znacznie bardziej skomplikowana. Po zamknięciu dochodzenia, Hakl postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo, w wyniku którego zagrożone zostanie bezpieczeństwo jego najbliższych.
 • Eva Mendes: Musiałam w tym uczestniczyć!

  Eva Mendes w filmie "Drugie oblicze" u boku Ryana Goslinga gra kobietę, która po przelotnym romansie zostaje matką, ale wtedy jej kłopoty dopiero się zaczynają, ponieważ ojciec dziecka - lekkomyślny motocyklowy kaskader lubiący ryzyko, zaczyna napadać na banki, żeby zarobić na rodzinę.
 • Eva Mendes jako dziewczyna kaskadera

  Motocyklowy kaskader Luke (Ryan Gosling) to lubiący ryzyko i nowe wyzwania mężczyzna. Razem ze swoją dziewczyną Rominą (Eva Mendes) spodziewają się dziecka. Po jego narodzinach pojawiają się probelmy, również finansowe, w wyniku których Luke musi podjąć dodatkową pracę. W celu zapewnienia rodzinie właściwego utrzymania, zaczyna napadać na banki.