krowy

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Krowy (Film (1992)[Vacas] Reż.Julio Medem) ,

Artykuły - Krowy (84)

 • Rząd przeznaczy prawie 600 zł na krowę i 24 zł na tucznika

  Rząd przeznaczy prawie 600 zł na krowę i 24 zł na tucznika

  595 zł rocznie na krowę mleczną, 329 zł na krowę "mamkę" za dostęp do wybiegów, 185 zł na krowę mleczną za wypas, 301 zł na lochę, 24 zł na tucznika - zakłada przyjęty przez rząd projekt dot. dodatkowych dopłat dla hodowców za poprawę warunków zwierząt.
 • Rosyjskie krowy w wirtualnej rzeczywistości

  Rosyjskie krowy w wirtualnej rzeczywistości

  W wirtualnym świecie trawa jest zieleńsza, a aura letniego pastwiska utrzymuje się przez cały rok. Krowy na rosyjskiej farmie otrzymały specjalne zestawy VR, które mają poprawić ich samopoczucie. Zwierzęta mają myśleć, że są na słonecznym pastwisku. Rosyjskie ministerstwo rolnictwa, które uruchomiło ten pilotaży projekt, powołuje się na badania, wskazujące, że szczęśliwsze krowy produkują więcej mleka. "W spokojnej atmosferze wrasta ilość, a nawet jakość mleka" - przekonują urzędnicy.
 • Będą ułatwienia w rejestracji zwierząt gospodarskich

  Będą ułatwienia w rejestracji zwierząt gospodarskich

  Zmniejszenie obciążeń administracyjnych dla posiadaczy zwierząt gospodarskich zakłada projekt nowelizacji ustawy o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt opracowany przez ministerstwo rolnictwa.
 • Krowy skrywają lek na wirusa HIV?

  Krowy skrywają lek na wirusa HIV?

  ​Krowy mogą okazać się nieoczekiwanym sprzymierzeńcem w walce z HIV. Naukowcy stwierdzili, że zwierzęta te wykazują "szaloną" zdolność do szybkiego wytwarzania przeciwciał skierowanych przeciwko wirusowi. Dzięki niej już wkrótce może powstać skuteczna szczepionka zwalczająca wirusa HIV.
 • Indie: Polowanie na mięsożerców

  Indie: Polowanie na mięsożerców

  W Indiach przybiera na sile konflikt między wegetarianami a mięsożercami. Choć 70 proc. Indusów spożywa mięso, trwa kampania przeciw jego handlarzom, dochodzi do linczów i zabójstw.
 • "Fakt": Prezydent na pierwszym planie. W tle gorący seks

  "Fakt": Prezydent na pierwszym planie. W tle gorący seks

  "Co za bydlę? Jak tak można przy głowie państwa?" – oburza się kolorowa gazeta. O czym pisze "Fakt"?
 • Nazistowskie krowy poszły pod nóż

  Brytyjskie media informują o smutnym końcu ponad 20 agresywnych krów z rasy wyhodowanej w III Rzeszy na zamówienie Hermanna Goeringa. Właściciel krów, farmer z zachodniej Anglii, musiał pozbyć się większości stada, które wykazywało mordercze zapędy godne swego pochodzenia.
 • Farmer gra dla swoich krów. Są zachwycone!

  Farmer gra dla swoich krów. Są zachwycone!

  To wideo ma szanse zostać nowym hitem internetu. Zobaczcie zaklinacza krów w akcji!
 • Widowiskowe walki agresywnych krów w Szwajcarii

  Widowiskowe walki agresywnych krów w Szwajcarii

  W tradycji szwajcarskich hodowców krów rasy Herens tkwi organizowanie walk krów.

Filmy - Krowy (8)

 • Tym razem to krowy gonią psa, a nie na odwrót

  Psy świetnie sprawdzają się w roli stróżów pilnujących gospodarstw domowych oraz zwierząt hodowlanych. W jednej z australijskich wsi role się jednak odwróciły. Dwie krowy postanowiły się zbuntować i przegonić czworonoga po posesji. Zobaczcie ten zabawny pościg.
 • Krowy przechadzają się po opustoszałej ulicy w Indiach

  W związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 ponad miliard obywateli Indii ma zakaz opuszczania domów i kraju przez 3 tygodnie. Na nagraniu możemy zobaczyć, jak krowy przechadzają się po opustoszałej ulicy w miejscowości w Gurgaon.
 • Wie jak zmusić krowy do ruchu. Oto co robi

  Ten farmer doskonale wie jak zachęcić swoje krowy do ruchu. Zwierzęta ochoczo „galopują” za jego jeepem i wygląda na to, że czerpią z tego niesamowitą przyjemność. (STORYFUL/x-news)
 • Dlaczego mięso z chorych krów trafia na nasze stoły?

  Niedawno pojawiła się informacja, że w polskich rzeźniach zabija się chore zwierzęta, których mięso trafia na nasze stoły. – Branża o tym wie i takie było nasze założenie, że trzeba to pokazać i w pewien sposób wstrząsnąć opinią publiczną, żeby doprowadzić do zmiany tej sytuacji – powiedział reporter programu „Superwizjer” Tomasz Patora. Dlaczego mięso z chorych krów trafia do sprzedaży? (Dzień Dobry TVN/x-news)