krowa

Artykuły - Krowa (60)

 • Chwile grozy w szpitalu! Krowa wdarła się na korytarz i zaatakowała ludzi

  Chwile grozy w szpitalu! Krowa wdarła się na korytarz i zaatakowała ludzi

  Wszyscy znają powiedzenie o słoniu w składzie porcelany, ale rzeczywistość pokazuje, że krowa w poczekalni również potrafi narobić niemało szkód. Kamera w kolumbijskim szpitalu San Rafael w mieście Antioquia uchwyciła moment, w którym na korytarz placówki wdarło się wyraźnie zagubione i spanikowane zwierzę. Kolejne kilkadziesiąt sekund to walka o życie osób, które przebywały wtedy w pomieszczeniu.
 • Rolnictwo: Program"krowa plus"bez rewolucji

  Rolnictwo: Program"krowa plus"bez rewolucji

  Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kilka dni temu swoje propozycje dla polskiego rolnictwa. Wsparcie lepszego traktowania zwierząt hodowlanych to z jednej strony krok w dobrym kierunku, z drugiej - zdecydowanie zbyt mało, by naprawić zepsuty system produkcji żywności oceniają eksperci Greenpeace.
 • Dwugłowe ciele urodzone w Polsce

  Dwugłowe ciele urodzone w Polsce

  Na pewnej polskiej farmie urodziło się dwugłowe cielę. Jak to możliwe? Czy zwierze przeżyło?
 • Wszystkie zwierzęta większe od krowy znikną w ciągu dwóch stuleci

  Wszystkie zwierzęta większe od krowy znikną w ciągu dwóch stuleci

  W przyszłości jedynym miejscem, w którym będzie można znaleźć jakiekolwiek zwierzę większe niż krowa domowa, będzie zoo.
 • Przegrali 0-20 z powodu krowy

  Przegrali 0-20 z powodu krowy

  Nieszczęścia chodzą podobno parami, choć w drużynie piłkarskiej z Marly-Gomont w północnej Francji pewnie powiedzieliby, że stadami.
 • Śnieg uwięził krowy i konie

  Śnieg uwięził krowy i konie

  Nietypowa akcja ratunkowa w katalońskich Pirenejach. Śnieg uwięził w górach 30 krów i 40 koni. Do działania przystąpiły górskie służby ratownicze.
 • Na farmie w USA urodziła się krowa z dwiema głowami

  Na farmie w Whiting (USA) urodziła się krowa, która zdecydowanie wyróżnia się spośród pozostałych - ma dwie głowy i czworo oczu.
 • Wieś odcięta od prądu. Winne są...krowy

  Wieś odcięta od prądu. Winne są...krowy

  ​W pewnej walijskiej miejscowości częściej niż gdzie indziej występowały krótkie przerwy w dostawach prądu. Śledztwo przeprowadzone przez dostawcę energii wykazało, że to sprawka... bydła.
 • Samolot wpadł w poślizg po zderzeniu z krową

  Samolot tanich indonezyjskich linii lotniczych Lion Air zderzył się z krową i wpadł w poślizg podczas lądowania na północy Indonezji we wtorek wieczorem. Maszyna ze 110 pasażerami zatrzymała się poza pasem startowym; nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
 • Sztuczna krowa od rolników dla Jarosława Kaczyńskiego

  Sztuczna krowa od rolników dla Jarosława Kaczyńskiego

  Sztuczną krowę dla Jarosława Kaczyńskiego dostarczyli w czwartek rolnicy z Porozumienia Rolników, Związków i Organizacji Rolniczych do warszawskiej siedziby PiS przy ul. Nowogrodzkiej. To protest wobec stanowiska PiS, które sprzeciwia się legalizacji uboju rytualnego.

Filmy - Krowa (20)

 • "Na słoneczku najlepiej". Uroczy widok

  Nie ma to jak posiedzieć w towarzystwie przyjaciela. Nawet, jeśli należy on do zupełnie innego gatunku. Przyznacie, że pies i krowa to raczej niecodzienna para?
 • Wykwalifikowany, rogaty pomocnik. Zabawne

  Przy domowych obowiązkach każda para rąk jest na wagę złota. A co, jeśli mamy pomocnika, który służy nam nie rękami, ale... pyskiem? Spójrzcie na tę scenę. Urocza krówka kontroluje montaż okien, w każdej chwili gotowa nieść pomoc!
 • Nic słodszego już nie zobaczysz. Hit

  Zwierzęta też lubią się przytulać! Spójrzcie, jak pewna kobieta czule obejmuje rogatą przyjaciółkę. Jej reakcja powala.
 • Nietypowa amazonka. Jeździ na krowie

  Jeździectwo od lat cieszy się dużą popularnością, a i kobiet w tym sporcie nie brakuje. Kto z was słyszał jednak o pomyśle, żeby konia zamienić na... krowę? Wyzwanie podjęła pewna młoda Szwedka. Jonna Ahlner z miejscowości Örebro zaczęła trenować swoją mućkę, gdy ta miała zaledwie cztery dni. Po półtora roku wspólnej pracy była już w stanie ją dosiąść i przejechać się po polu. Zobaczcie