Krotoszyn

Synonimy:
Krotoszynie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Krotoszyn (12)

 • Krotoszyn: Urząd miejski wynajął sokoły do odstraszania gawronów z parku

  Krotoszyn: Urząd miejski wynajął sokoły do odstraszania gawronów z parku

  Urząd Miejski w Krotoszynie wynajął specjalistyczną firmę z sokołami do odstraszania gawronów w parku miejskim. Koszt przedsięwzięcia to 25 tysięcy złotych. Działania potrwają do 15 kwietnia.
 • Wystawa: Jan Paweł II w Wielkopolsce

  Wystawę „Pielgrzym nadziei. Jan Paweł II na ziemi wielkopolskiej 1979 – 1983 – 1997 – 1999" można obejrzeć w Krotoszynie do 15 maja.
 • 21 lutego 1919 r. Zawieszenie broni w Wielkopolsce. Walki o Krotoszyn

  21 lutego 1919 r. Zawieszenie broni w Wielkopolsce. Walki o Krotoszyn

  Rozejm w Trewirze, podpisany 16 lutego 1919 r., formalnie zakończył walki w Wielkopolsce. Niemcy zmuszeni zostali do zaprzestania wszelkich działań ofensywnych „przeciwko Polakom w Poznańskiem i we wszystkich innych okręgach”. Wyznaczono także linię demarkacyjna rozdzielającą wojska.
 • Informacja o podpisaniu umowy - Miasto i Gmina Krotoszyn

  Zarząd Rodan Systems SA informuje, że spółka Rodan Systems podpisała z Miastem i Gminą Krotoszyn umowę, której przedmiotem jest realizacja części pierwszej projektu "Wdrożenie nowoczesnej technologii informatycznej w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie w ramach projektu pn. Profesjonalne e-URZĄDzanie" - System Elektronicznego Obiegu Dokumentów. System będzie oparty na platformie OfficeObjects i będzie obejmował elementy map wiedzy do gromadzenia i prezentacji szczegółowych informacji o zasobach g
 • Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty Rodan Systems w postępowaniu przetargowym Miasta i Gminy Krotoszyn

  Zarząd Rodan Systems SA informuje, że w dniu 19.05.2011 r. wpłynęło do Spółki zawiadomienie z Urzędu Miejskiego w Krotoszynie o wyborze oferty Emitenta w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na "Wdrożenie nowoczesnej technologii informatycznej w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie w ramach projektu pn. Profesjonalne e-URZĄDzanie". Wartość wybranej oferty wynosi 138 805, 50 PLN brutto. Zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych
 • 7 ofiar i dziesiątki rannych po nawałnicach

  Siedem ofiar śmiertelnych, 44 osoby ranne, ponad cztery tysiące interwencji strażaków - to najnowszy bilans nawałnicy, która przeszła wieczorem nad południowo-zachodnią i centralną Polską.
 • Tragiczny bilans nawałnic nad Polską

  Osiem ofiar śmiertelnych, dziesiątki rannych, zablokowane drogi, uszkodzone linie wysokiego napięcia i drzewa powyrywane z korzeniami - to efekty gwałtownych burz, które przetoczyły się nad województwami dolnośląskim, wielkopolskim oraz łódzkim, a także nad Mazowszem. Nad Legnicą przeszła trąba powietrzna.
 • Zapaśnicy walczyli w Warszawie

  Radosław Baran (Ceramik Krotoszyn) wygrał finałowy pojedynek w wadze 96 kg 8. międzynarodowego Memoriału Stanisława Redy w Warszawie. W rywalizacji juniorów w stylu wolnym pokonał kolegę klubowego Szymona Stasierskiego.
 • Polak we władzach Europejskiej Unii Sumo

  Prezes Polskiego Związku Sumo Dariusz Rozum został wybrany w niedzielę w Krotoszynie wiceprezydentem Europejskiej Unii Sumo.
 • Ogranicza ich brak pracowników

  Około 200 tys. zł zysku i 8 mln zł przychodów ze sprzedaży zanotował za ubiegły rok Zakład Konfekcyjny Teomina SA w Krotoszynie (Wielkopolska).