Kropka nad i

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kropka nad i (Film (2003)[Dot the I] Reż.Matthew Parkhill) ,

Artykuły - Kropka nad i (19)

 • 10 najlepszych tekstów Macieja Maleńczuka w "Kropce nad i"

  10 najlepszych tekstów Macieja Maleńczuka w "Kropce nad i"

  Maciej Maleńczuk, pierwszy kabotyn muzycznego show-biznesu znów dołożył starań, by było o nim głośno. Wywiad udzielony Monice Olejnik, w którym wokalista zadeklarował, że jest satanistą, katolikiem i ateistą, określono na Twitterze jako najbardziej groteskowy w historii programu.
 • Palikot: Miller zamyka swoje życie w formule "nie wiedziałem". To "Sokrates z Żyrardowa"

  Palikot: Miller zamyka swoje życie w formule "nie wiedziałem". To "Sokrates z Żyrardowa"

  ​ - Nie mam żadnych powodów dzisiaj wierzyć w to, że Aleksander Kwaśniewski jest za to odpowiedzialny, a mam wiele powodów, żeby wierzyć w to, że Leszek Miller jest za to odpowiedzialny - powiedział Janusz Palikot, komentując sprawę rzekomych więzień CIA w Polsce.
 • Spór o gender: Może pani Kempa powinna przebrać się za chłopca?

  Spór o gender: Może pani Kempa powinna przebrać się za chłopca?

  - Chłopcy mają zakładane peruki, takie jak dziewczynki, mają za zadanie zabawić się w kosmetyczkę, pomalować swojej pani paznokcie - tak o tym, co jej zdaniem dzieje się w polskich przedszkolach, mówiła Beata Kempa w programie "Kropka nad i" w TVN24. Z przewodniczącą nowego zespołu parlamentarnego "Stop ideologii gender" polemizował socjolog, prof. Ireneusz Krzemiński.
 • Palikot: Krzyż z Sejmu musi zniknąć

  Palikot: Krzyż z Sejmu musi zniknąć

  Janusz Palikot zapowiedział w rozmowie z Moniką Olejnik w programie "Kropka nad i" w TVN24, że w ramach walki o świeckie państwo zwróci się do marszałka Sejmu o zdjęcie krzyża w sali obrad.
 • TVP Info ważniejsze od Olejnik

  TVP Info ważniejsze od Olejnik

  Monika Olejnik wreszcie doczekała się Jarosława Kaczyńskiego w swoim programie "Kropka nad i". Wywiad był jednak niezwykle krótki. Po kilku minutach Jarosław Kaczyński przerwał bowiem rozmowę, bo... spieszył się do TVP Info.
 • Drzewiecki przeprasza za swoje słowa

  Drzewiecki przeprasza za swoje słowa

  Były minister sportu Mirosław Drzewiecki przeprosił za swoje słowa, że "Polska jest dzikim krajem". Zaznaczył, że wywiad, w którym padła ta wypowiedź, miał się nie ukazać. "Kocham Polskę" - zadeklarował w programie "Kropka nad i" w TVN24.
 • PZPN: Monika Olejnik nas obraziła!

  PZPN: Monika Olejnik nas obraziła!

  Polski Związek Piłki Nożnej domaga się od Moniki Olejnik przeprosin za to, że we wtorkowym programie "Kropka nad i" nazwała ludzi związanych z PZPN "prostakami". "Moje postępowanie mieści się w granicach krytyki działań władz PZPN" - uważa Olejnik.
 • Odezwa CDU/CSU to taka sama gra, jaką prowadzi PiS

  Odezwa CDU/CSU to taka sama gra, jaką prowadzi PiS

  Odezwa niemieckiej chadecji jest taką samą grą wyborczą, z jaką - w jeszcze skrajniejszej postaci - mamy do czynienia w kraju w wykonaniu PiS - uważa szef MSZ Radosław Sikorski. - To była odezwa też motywowana politycznie - powiedział Sikorski w programie "Kropka nad i" w TVN24.
 • Nelly Rokita: Policjant zagroził, że też mogę dostać

  Nelly Rokita: Policjant zagroził, że też mogę dostać

  - Mąż położył płaszcz na krzesło z przodu, myśmy siedzieli z drugiej części samolotu, nie wiem jaka to była klasa. Stewardessa po chwili rzuciła mi kapelusze na kolana, a płaszcze zaczęła wciskać do schowka gdzie nie było miejsca - relacjonowała w programie "Kropka nad i" Nelly Rokita.
 • "Uwagi L. Kaczyńskiego nie są godne prezydenta"

  "Uwagi L. Kaczyńskiego nie są godne prezydenta"

  Europa powinna być wzorem w kwestii szanowania wolności mediów, począwszy od odpowiedzialnego zachowania jej przywódców - oświadczyła "Organizacja Reporterzy bez Granic" (RsF), która potępiła zachowanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego wobec Moniki Olejnik po programie "Kropka nad i", nagranym 15 października w Brukseli.

Filmy - Kropka nad i (1)