Kroll

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kroll (Film (1991) Reż.Władysław Pasikowski) ,

Artykuły - Kroll (10)

 • ​Władysław Pasikowski: Nie tylko "Psy"

  ​Władysław Pasikowski: Nie tylko "Psy"

  Władysław Pasikowski jest jednym z najważniejszych polskich reżyserów, którzy rozpoczęli swoją karierę po 1989 roku. Jego debiut zelektryzował publiczność. Natomiast "Psy" przeszły do historii jako brutalne rozliczenie z poprzednim ustrojem. Chociaż reżyser tworzy do dziś, nie udało mu się już powtórzyć sukcesu pierwszych produkcji. 14 czerwca 2019 Pasikowski skończył 60 lat.
 • Olaf Lubaszenko obchodzi 50. urodziny

  Olaf Lubaszenko obchodzi 50. urodziny

  Z filmem związany jest od 1982 roku. Jego ojcem jest Edward Linde-Lubaszenko, jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów. W trakcie swej kariery udało mu się osiągnąć sukces przed i za kamerą. W czwartek, 6 grudnia, Olaf Lubaszenko kończy 50 lat.
 • Uwaga na domorosłych specjalistów odzyskiwania danych

  Uwaga na domorosłych specjalistów odzyskiwania danych

  Eksperci firmy Kroll Ontrack przestrzegają przed "specjalistami", którzy mogą nie tylko zniszczyć nasze nośniki danych i tym samym uniemożliwić odzyskiwanie plików na zawsze, lecz także narazić na wyciek dane osobowe bądź poufne dokumenty przedsiębiorstw.
 • Jak chronić elektronikę przed mrozem?

  Jak chronić elektronikę przed mrozem?

  Dochodzące do - 30 stopni Celsjusza mrozy mogą spowodować awarię naszych laptopów, smartfonów lub tabletów, a tym samym utratę danych - alarmują specjaliści odzyskiwania danych z firmy Kroll Ontrack. Co zrobić, aby nasz sprzęt bezpiecznie przetrwał zimowe mrozy?
 • Szefowie ujawniają w internecie tajemnice firm

  Szefowie ujawniają w internecie tajemnice firm

  Eksperci informatyki śledczej z firmy Kroll Ontrack alarmują, że większość pracowników polskich firm nie zdaje sobie sprawy z tego, iż korzystanie z portali społecznościowych może zagrozić ich firmie i zostać wykorzystane przez konkurencję lub cyberprzestępców.
 • Technologie Flash i SSD nie są bezpieczne dla danych

  Technologie Flash i SSD nie są bezpieczne dla danych

  Ponad połowa użytkowników zapisujących dane w technologii Flash i na opartych na niej dyskach SSD narażona jest na utratę informacji - wynika z ankiety przeprowadzonej przez firmę Kroll Ontrack.
 • Ludzie dane tracą...

  Ludzie dane tracą...

  Nisko latające laptopy, dane utracone podczas pojedynku oraz dyski wykasowane przez glony w oceanie to tylko trzy z listy TOP 10 najoryginalniejszych przypadków utraty danych w mijającym roku. Listę przygotowali specjaliści firmy Kroll Ontrack.
 • Kobiety dbają o dane

  Kobiety dbają o dane

  Z okazji Dnia Kobiet firma Kroll Ontrack zaprezentowała oryginalne dane, z których wynika, że blisko 80 procent kobiet w Polsce utraciło kiedyś dane komputerowe.
 • Co minutę tracimy 2 gigabajty danych

  Co minutę tracimy 2 gigabajty danych

  Firma Kroll Ontrack zajmująca się odzyskiwaniem danych przygotowała listę faktów, które pokazują, jak w ciągu ostatnich dwóch dekad staliśmy się zależni od danych cyfrowych oraz ich odzyskiwania. Powstało również internetowe muzeum nośników danych.
 • III Festiwal Muzyki Filmowej

  III Festiwal Muzyki Filmowej

  Trzecia edycja Festiwalu Muzyki Filmowej odbędzie się w dniach 6 - 7 listopada w Łodzi,. Bohaterem tegorocznej imprezy będzie Michał Lorenc, autor muzyki do ponad 60 filmów, takich jak: "Bandyta" Macieja Dejczera, "Nic" Doroty Kędzierzawskiej, "Kroll", "Psy" i "Psy 2" Władysława Pasikowskiego, "Krew i wino" Boba Rafelsona. Bohaterami dwóch pierwszych edycji festiwalu byli: Wojciech Kilar i Krzysztof Komeda.