król artur

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Król Artur (Film (2004)[King Arthur] Reż.Antoine Fuqua) ,

Artykuły - Król artur (59)

 • Król Artur II już dziś w sprzedaży

  Król Artur II już dziś w sprzedaży

  Cenega poinformowała, że już dziś w sprzedaży dostępna jest gra Król Artur II . Tytuł ten ukazał się na komputery osobiste w wydaniu standardowym oraz w limitowanej edycji kolekcjonerskiej w stylowym pudełku z logiem i pieczęcią Król Artur II.
 • Aktor zmęczony graniem

  Aktor zmęczony graniem

  Clive Owen chce przejść na filmową emeryturę. Artystę znanego z takich filmów, jak: "Bliżej", "Plan doskonały" czy "Król Artur" zmęczyło... bezustanne granie w filmach.
 • Król Artur

  Król Artur

  Gra Król Artur zapowiadana była przez swych twórców, studio NeoCore, jako połączenie gier z serii Total War z serią Heroes of Might and Magic. Dynamiczne bitwy z setkami żołnierzy przeplatane miały być wyraźnym i barwnym wątkiem fabularnym, wzbogaconym o bohaterów, zadania, artefakty, a nawet wybory moralne, kształtujące kierunek kampanii. Teraz, gdy od ukazania się tego tytułu na półkach sklepowych minęło już parę dni i był czas na zapoznanie się z nim bliżej, pora na omówienie go dokładniej.
 • Króla Artura wymyślili sobie Anglicy?

  Króla Artura wymyślili sobie Anglicy?

  Francuscy historycy są zdania, że król Artur nie istniał - został wymyślony na potrzeby angielskiej polityki - informuje "Rzeczpospolita".
 • "Król Artur i kmioty"

  "Król Artur i kmioty"

  Po remisie naszych piłkarzy z Austrią na Euro 2008 (1:1) Sara May nie przebiera w słowach, oceniając występ polskich "orłów". "Sport to nie przelewki dla lamusów I obiboków" - komentuje wokalistka.
 • King Arthur - nowa strategia turowa na PC

  King Arthur - nowa strategia turowa na PC

  Po raz kolejny Król Artur powróci na ekrany naszych PC, tym razem w formie strategii.
 • Keira Knightley zagra w sztuce mamy

  Keira Knightley zagra w sztuce mamy

  Keira Knightley ("Piraci z Karaibów", "Król Artur") wystąpi w filmie "The Best Time of Our Lives" - poinformował serwis "Production Weekly" i może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że autorką scenariusza tego obrazu jest mama aktorki - dramaturg Sharman Macdonald.
 • Clive Owen wspiera Jamesa Bonda

  Clive Owen wspiera Jamesa Bonda

  Aktor Clive Owen ("Król Artur", "Bliżej") stanął w obronie Daniela Craiga - nowego wcielenia Jamesa Bonda, który nie może opędzić się od ciągłej krytyki.
 • Jennifer Lopez z gwiazdorami "Troi"

  Jennifer Lopez z gwiazdorami "Troi"

  Jerry Bruckheimer, specjalizujący się w produkcjach kinowych hitów ("Pearl Harbor", "Król Artur"), który aktualnie zaangażowany jest w kolejne części "Piratów z Karaibów", planuje w kolejnym swym projekcie zatrudnić gwiazdy filmu "Troja" - Brada Pitta oraz Erica Banę.
 • "Shrek 3": Znamy szczegóły

  "Shrek 3": Znamy szczegóły

  Wytwórnia DreamWorks Animation ogłosiła tytuł trzeciej części przygód Shreka. Brzmi on "Shrek Trzeci" ("Shrek the Third"), a premierę zaplanowano na 18 maja 2007 roku. Obraz udźwiękowią: Mike Myers (Shrek), Cameron Diaz (Fiona), Eddie Murphy (Osiołek), Antonio Banderas (Kot w butach) i Justin Timberlake (Król Artur).