krokodyle

Artykuły - Krokodyle (69)

Filmy - Krokodyle (3)

  • Jak jedzą krokodyle? Groźne gady w zwolnionym tempie

    Odwiedzający Darwin's Crocosaurus Cove mogą karmić krokodyle przy pomocy wędki. To niesamowite wideo przedstawia w zwolnionym tempie gada wyskakującego z wody w celu schwytania pożywienia. Park krokodyli w Terytorium Północnym Australii jest turystyczną atrakcją. Goście mogą oglądać gady, a nawet pływać łodzią wśród niebezpiecznych zwierząt. (STORYFUL/x-news)
  • Niecodzienny widok. Wydry drażnią się z… krokodylem

    Wszystko wskazuje na to, że wydry to wyjątkowo sprytne zwierzęta. Popatrzcie tylko na tę rodzinkę, która za nic ma podpływającego do nich krokodyla. Zwierzaki zwinnie „tańczyły” wokół drapieżnika, drażniąc go i ostatecznie… przeganiając! (STORYFUL/x-news)
  • Ale praca! Codziennie grozi jej straszna śmierć

    Turyści zwiedzający farmę krokodyli na irańskiej wyspie Keszm nie mogą uwierzyć, że rządzi tutaj delikatna, drobna blondynka. Dla Mojgan Roostaei - absolwentki zoologii - to spełnienie marzeń. Mojgan o krokodylach wie niemal wszystko. Codziennie bez lęku przechadza się wśród nich, mając dla obrony tylko drewniany kij, którym od czasu do czasu drażni zwierzęta... Chociaż wie, że jej praca należy do najniebezpieczniejszych na świecie, nie zamieniłaby jej na żadną inną!