Krokodyl

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Krokodyl (Film (1996)[Ag-o] Reż.Kim Ki-duk) , krokodyl

Artykuły - Krokodyl (61)

 • Piłkarz z Mozambiku pożarty przez krokodyla

  Piłkarz z Mozambiku pożarty przez krokodyla

  Estevao Alberto Gino po treningu II-ligowej drużyny z Mozambiku chciał napić się wody i podszedł na skraj rzeki Zambezi. Schylił się i w momencie został wciągnięty do wody przez krokodyla. Policja do tej pory nie odnalazła ciała zawodnika.
 • Odkryto szczątki największego krokodyla

  Odkryto szczątki największego krokodyla

  Tunezyjscy naukowcy odkryli szczątki krokodyla o rozmiarach autobusu – donosi serwis The Verge.
 • Bawarskie miasteczko szukało krokodyla, a znalazło bobra

  Dziesiątki policjantów poszukiwały przez cały tydzień w bawarskim Schwandorf krokodyla, widzianego podobno w tamtejszym jeziorze. Miejscowe władze ogłosiły w poniedziałek, że ścigane zwierzę było bobrem, i zniosły zakaz korzystania z popularnego kąpieliska.
 • "Krokodyl" Polakom rąk (raczej) nie odgryzie

  "Krokodyl" Polakom rąk (raczej) nie odgryzie

  Rosję zalewa tani, wyjątkowo niebezpieczny narkotyk. Specyfik, kilkukrotnie silniejszy niż heroina, zabija w ciągu dwóch-trzech lat od momentu wzięcia pierwszej dawki.
 • Mozambik wypowiada wojnę krokodylom ludojadom

  Ataki krokodyli ludojadów żyjących w wodach Zambezi skłoniły władze Mozambiku do szeroko zakrojonej operacji przetrzebienia tych żarłocznych gadów - podała oficjalna prasa mozambicka.
 • Czy Nokia zadziała w brzuchu krokodyla?

  Czy Nokia zadziała w brzuchu krokodyla?

  Niezwykłe sceny rozegrały się w akwarium w Dniepropetrowsku. Mieszkający tam krokodyl pożarł telefon fińskiej Nokii. Jak czuje się urządzenie?
 • "Krokodyle" sprawdzą każde auto!

  "Krokodyle" sprawdzą każde auto!

  Inspekcja Transportu Drogowego od sylwestra może zatrzymywać i kontrolować każdego kierowcę. Zobacz, jakie uprawnienia mają inspektorzy i za co mogą ukarać.
 • Krokodyl z telefonem w brzuchu czeka na operację

  Krokodyl Giena z oceanarium w Dniepropietrowsku na wschodniej Ukrainie, z brzucha którego dochodziły dźwięki telefonu komórkowego, zostanie zoperowany - postanowili miejscowi weterynarze.
 • "Biblijne" powodzie: W wodzie węże i krokodyle

  "Biblijne" powodzie: W wodzie węże i krokodyle

  Mieszkańcy odciętego od świata przez powodzie australijskiego miasta Rockhampton na wschodzie kraju są ostrzegani, by trzymać się z daleka od wody. Oprócz wezbranego nurtu niebezpieczne mogą być również znajdujące się w wodzie węże i krokodyle.
 • Czworo Niemców w rzece pełnej krokodyli

  Czworo Niemców w rzece pełnej krokodyli

  Szczęśliwie zakończyła się w poniedziałek przygoda czwórki lekkomyślnych niemieckich turystów, których trzeba było ratować z rzeki pełnej krokodyli w parku narodowym Kakadu w Australii.

Filmy - Krokodyl (10)

 • Groźne spotkanie w cztery oczy! Uwaga

  Malcolm Douglas Crocodile Park w zachodniej Australii to miejsce, w którym można podziwiać krokodyle. Są tam m.in. przedstawiciele największego i najgroźniejszego krokodyla różańcowego. Pewien mężczyzna miał okazję przekonać się o waleczności tych gadów. Gdy zbliżył się do gniazda krokodyla, samica bez wahania ruszyła w jego kierunku. Jej ostrzegawcze kłapnięcia zostały powstrzymane przez siatkę, ale strach pomyśleć co by było, gdyby jej nie było!
 • Ogromny aligator. Zaniemówisz z wrażenia!

  W miejscu, gdzie za co drugim zakrętem można spotkać aligatora nie mógłby powstać inny mural. Ścianę w jednym z miast na Florydzie przyozdobił ogromny, zielony gad. Artysta wymalował go starannie, nie zapominając o paszczy pełnej ostrych zębów! Jak wam się podoba?
 • Nie bał się, a miał tylko swoje ręce! Przerażające

  Z gołymi rękami na krokodyla! Są na świecie ludzie, którym nie straszne takie "atrakcje". Jednym z nich jest ów młody mężczyzna, który śmiało skoczył w nurt rzeki, by po chwili wyciągnąć zeń krokodyla. Przerażające!
 • Mały krokodylek uwielbia drapanie. Urocze

  Kto nie lubi przyjemnego drapania? Bohater wideo udowodnił, że w tym temacie nie różni się od innych. Urocze