Krokodyl

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Krokodyl (Film (1996)[Ag-o] Reż.Kim Ki-duk) , krokodyl

Artykuły - Krokodyl (61)

  • Piłkarz z Mozambiku pożarty przez krokodyla

    Piłkarz z Mozambiku pożarty przez krokodyla

    Estevao Alberto Gino po treningu II-ligowej drużyny z Mozambiku chciał napić się wody i podszedł na skraj rzeki Zambezi. Schylił się i w momencie został wciągnięty do wody przez krokodyla. Policja do tej pory nie odnalazła ciała zawodnika.
  • Odkryto szczątki największego krokodyla

    Odkryto szczątki największego krokodyla

    Tunezyjscy naukowcy odkryli szczątki krokodyla o rozmiarach autobusu – donosi serwis The Verge.
  • Bawarskie miasteczko szukało krokodyla, a znalazło bobra

    Dziesiątki policjantów poszukiwały przez cały tydzień w bawarskim Schwandorf krokodyla, widzianego podobno w tamtejszym jeziorze. Miejscowe władze ogłosiły w poniedziałek, że ścigane zwierzę było bobrem, i zniosły zakaz korzystania z popularnego kąpieliska.
  • "Krokodyl" Polakom rąk (raczej) nie odgryzie

    "Krokodyl" Polakom rąk (raczej) nie odgryzie

    Rosję zalewa tani, wyjątkowo niebezpieczny narkotyk. Specyfik, kilkukrotnie silniejszy niż heroina, zabija w ciągu dwóch-trzech lat od momentu wzięcia pierwszej dawki.
  • Mozambik wypowiada wojnę krokodylom ludojadom

    Ataki krokodyli ludojadów żyjących w wodach Zambezi skłoniły władze Mozambiku do szeroko zakrojonej operacji przetrzebienia tych żarłocznych gadów - podała oficjalna prasa mozambicka.
  • Czy Nokia zadziała w brzuchu krokodyla?

    Czy Nokia zadziała w brzuchu krokodyla?

    Niezwykłe sceny rozegrały się w akwarium w Dniepropetrowsku. Mieszkający tam krokodyl pożarł telefon fińskiej Nokii. Jak czuje się urządzenie?
  • "Krokodyle" sprawdzą każde auto!

    "Krokodyle" sprawdzą każde auto!

    Inspekcja Transportu Drogowego od sylwestra może zatrzymywać i kontrolować każdego kierowcę. Zobacz, jakie uprawnienia mają inspektorzy i za co mogą ukarać.
  • Krokodyl z telefonem w brzuchu czeka na operację

    Krokodyl Giena z oceanarium w Dniepropietrowsku na wschodniej Ukrainie, z brzucha którego dochodziły dźwięki telefonu komórkowego, zostanie zoperowany - postanowili miejscowi weterynarze.
  • "Biblijne" powodzie: W wodzie węże i krokodyle

    "Biblijne" powodzie: W wodzie węże i krokodyle

    Mieszkańcy odciętego od świata przez powodzie australijskiego miasta Rockhampton na wschodzie kraju są ostrzegani, by trzymać się z daleka od wody. Oprócz wezbranego nurtu niebezpieczne mogą być również znajdujące się w wodzie węże i krokodyle.
  • Czworo Niemców w rzece pełnej krokodyli

    Czworo Niemców w rzece pełnej krokodyli

    Szczęśliwie zakończyła się w poniedziałek przygoda czwórki lekkomyślnych niemieckich turystów, których trzeba było ratować z rzeki pełnej krokodyli w parku narodowym Kakadu w Australii.

Filmy - Krokodyl (20)

  • Krokodyl pojawił się na plaży. Nigdzie się nie spieszy

    Pojawienie się krokodyla na plaży potrafi podnieść adrenalinę. Tak było i tym razem, gdy majestatyczny gad wolnym krokiem zmierzał w stronę wody. Zachowując bezpieczną odległość, odprowadzały go czujne oczy i kamery plażowiczów.
  • Australijski wędkarz stoczył walkę o swój połów z… krokodylem

    Chwilę grozy przeżyło dwóch wędkarzy, łowiących ryby w rzece w Północnej Australii. Chwilę po tym jak wyciągnęli dużą rybę z wody rzucił się na nią ogromny, mierzący około 4 metrów długości krokodyl. Nieszczęśni wędkarze zaczęli uciekać ciągnąc za sobą zdobytą rybę, jednak krokodyl był szybszy i połknął ją w całości razem z haczykiem. Rozżalony Dac Craig, wędkarz, któremu krokodyl odebrał połów powiedział lokalnej telewizji „byliśmy w szoku, byliśmy smutni, to była naprawdę dobra ryba”. (STORYFUL/x-news)
  • Czy przyjaźń z krokodylem jest możliwa?

    Przyjaźń z krokodylem - czy to możliwe? Matt Wright udowadnia, że tak! Pierwszy raz spotkali się pięć lat temu, a mężczyzna nawet uratował mu życie, opiekując się gadem po ciężkiej walce z innym drapieżnikiem. Od tego czasu dziennikarz odwiedza go systematycznie i stworzyli naprawdę piękną więź. (STORYFUL/x-news)
  • Oko w oko z krokodylami. Robi wrażenie

    Spotkanie z krokodylem jest doświadczeniem, którego większość pływających wolałaby uniknąć. Ale zdarzają się wyjątki. Nieustraszony nurek był zachwycony możliwością obcowania w wodzie z tymi niebezpiecznymi gadami. (STORYFUL/x-news)