krojenie

Artykuły - Krojenie (5)

 • Sposoby krojenia warzyw

  Sposoby krojenia warzyw

  Kuchnia to nie tylko fantazja, to także określone techniki i terminologia, w której łatwo się pogubić.
 • Najlepsze w krojeniu zwłok

  Najlepsze w krojeniu zwłok

  Odniosły sukces w zawodzie zdominowanym przez mężczyzn. Są najlepsze w krojeniu zwłok, zbieraniu odłamków pocisków i kropli krwi. Kim są bohaterki "CSI: Kryminalnych zagadek"?
 • Krojenie kieszeni

  Krojenie kieszeni

  Najmłodsi kieszonkowcy zaczynają działać już w szkole podstawowej, najstarszy, którego ujęto, liczył sobie 93 lata i w dodatku był częściowo sparaliżowany, ale wciąż miał sprawne palce...
 • Krojenie BPH czas zacząć

  Po spotkaniu z przedstawicielami Ministerstwa Skarbu Państwa włoski UniCredit rozpoczyna działania związane z podziałem BPH i integracją części tego banku z Pekao - podał UniCredit w komunikacie.
 • Świat kroi iracki tort

  Świat kroi iracki tort

  Przywódcy ponad 190 krajów przyjechali do Nowego Jorku na sesję Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych, gdzie sprawa przyszłości Iraku zajmuje czołowe miejsce. Głównym rozgrywającym i rozdającym kawałki irackiego tortu są oczywiście Stany Zjednoczone.

Filmy - Krojenie (13)

 • Pomysłowe krojenie cebuli

  Zwykła cebula może być przepiękną dekoracją sałatek, surówek czy dań głównych! W parę chwil możecie pokroić ją w nietypowy, ale piękny sposób - w ten sposób powstanie kwiatek, który zachwyci każdego, a który tym bardziej zachęci do kosztowania produktów. Poznajcie nasz pomysł na krojenie cebuli do dekoracji!
 • Pomysłowe krojenie jabłka

  Jabłko może być nie tylko świetnym sposobem na dekorowanie dań, to przede wszystkim doskonały, zdrowy owoc, z którego słynie Polska na całym świecie! Zobaczcie nasz sposób na krojenie jabłka - w parę chwil zrobicie albo przepiękną dekorację, albo po prostu pokroicie owoc w nietypowy sposób, co zachęci z pewnością każde dziecko-niejadka! Zobaczcie, jak łatwo to zrobić!
 • Pomysłowe krojenie ogórka

  Ogórek to jedno z tych warzyw, którego w sklepach przez cały rok jest pod dostatkiem. To też jeden z najpopularniejszych składników naszych kuchni, a nade wszystko - znakomity sposób na dekorowanie dań! Zobaczcie naszą propozycję, jak pomysłowo pokroić ogórka - wystarczy parę chwil, by wyczarować małe cudo!
 • Sprytne krojenie arbuza - już nie zrobisz tego inaczej!

  Arbuz - jeden z najpyszniejszych letnich owoców, które są nie tylko smaczne, ale też zdrowe i idealnie nadają się również dla osób na diecie - składają się przecież w znakomitej większości z wody! Arbuzy mają jednak tę wadę, że trudno je pokroić w formę wygodną do konsumpcji - jest jednak prosty sposób! Oto nasz trik, jak sprytnie pokroić arbuza - już nigdy nie zrobicie tego inaczej!