Kristen Stewart

Artykuły - Kristen Stewart (67)

 • Kristen Stewart zagra księżną Dianę

  Kristen Stewart zagra księżną Dianę

  Kristin Stewart ("Zmierzch") zagra księżną Dianę w biograficznym filmie w reżyserii Pablo Larraína ("Jackie") - informuje serwis Deadline.
 • Benedict Andrews o Jean Seberg i Kristen Stewart: W słusznej sprawie

  Benedict Andrews o Jean Seberg i Kristen Stewart: W słusznej sprawie

  30 sierpnia minęło 40 lat od śmierci Jean Seberg, amerykańskiej aktorki, ikony francuskiej Nowej Fali, która zapisała się w świadomości widzów jako Patricia Franchini z "Do utraty tchu" Jeana-Luca Godarda. Tego dnia podczas 76. Międzynarodowego Festiwalu w Wenecji odbyła się premiera filmu "Seberg" Benedicta Andrewsa. W postać tytułowej bohaterki wcieliła się amerykańska gwiazda Kristen Stewart.
 • Kristen Stewart jako Jean Seberg

  Kristen Stewart jako Jean Seberg

  Nie ucieka od kasowych produkcji - w październiku pojawi się w "Aniołkach Charliego" - jednak Kristen Stewart w swoim aktorskim dorobku ceni różnorodność, dlatego występuje też w "Seberg", thrillerze politycznym zaprezentowanym na festiwalu w Wenecji.
 • Kristen Stewart w jury festiwalu w Cannes

  Kristen Stewart w jury festiwalu w Cannes

  Amerykańska aktorka Kristen Stewart oraz aktorka z Francji Lea Seydoux będą w składzie jury tegorocznego festiwalu w Cannes; w tym roku jury będzie w większości składało się z kobiet - wynika z opublikowanego w środę komunikatu.
 • Kristen Stewart ścięła włosy

  Kristen Stewart ścięła włosy

  Podczas amerykańskiej premiery filmu "Personal Shopper" Kristen Stewart zaprezentowała nową fryzurę.
 • Kristen Stewart zachwyca w reklamie

  Kristen Stewart zachwyca w reklamie

  Od lat reklamy emitowane w przerwie Super Bowl, czyli wielkiego finału ligi NFL, przyciągają przed ekrany miliony Amerykanów - część z nich ogląda to wydarzenie właśnie z powodu różnych spotów i filmików pokazywanych w jego trakcie. Tradycją stało się już również to, że dzień przed Super Bowl pojawia się w "Saturday Night Live" parodiujący owe reklamy spot z Vanessą Bayer w roli głównej. Tym razem towarzyszy jej zniewalająca Kirsten Stewart.
 • Kristen Stewart zagrała w nowym klipie The Rolling Stones (teledysk "Ride 'Em On Down")

  Kristen Stewart zagrała w nowym klipie The Rolling Stones (teledysk "Ride 'Em On Down")

  W dniu premiery nowego albumu "Blue & Lonesome" grupa The Rolling Stones zaprezentowała teledysk do promującego go utworu "Ride 'Em On Down". W klipie zagrała amerykańska aktorka Kristen Stewart.
 • Kristen Stewart w samym ręczniku

  Kristen Stewart w samym ręczniku

  Jeden z bardziej znanych fotografów mody i portrecista Mario Testino znalazł nową modelkę do swej serii portretów "Towel Series", w której gwiazdy nie tylko świata mody pozują w ręczniku. Tym razem przed jego obiektywem stanęła Kristen Stewart.
 • Kristen Stewart: Odnalazłam w nich siebie

  Kristen Stewart: Odnalazłam w nich siebie

  Kristen Stewart chętnie wciela się w postaci, z którymi sama się utożsamia. Aktorka, znana z serii "Zmierzch" oraz filmów "Królewna Śnieżka i Łowca" i "W drodze", wystąpiła w ducie z Julianne Moore w poruszającym obrazie "Still Alice".
 • Kristen Stewart w filmie z Julianne Moore

  Kristen Stewart w filmie z Julianne Moore

  Znana z filmów o wampirach Kristen Stewart zagra w najnowszym obrazie twórców nagradzanej "Piętnastolatki". W filmie "Still Alice" młoda aktorka wystąpi u boku Julianne Moore.

Zdjęcia - Kristen Stewart (3)

 • film.interia.pl
  Modowe kontrowersje na festiwalu w Cannes
 • film.interia.pl
  Suknie w Cannes: Klejnoty, prześwity i czerń
 • film.interia.pl
  Najlepiej zarabiające aktorki wg magazynu "Forbes"

Filmy - Kristen Stewart (7)