Kristen Stewart

Artykuły - Kristen Stewart (72)

 • Lea Seydoux i Kristen Stewart w nowym filmie Davida Cronenberga

  Lea Seydoux i Kristen Stewart w nowym filmie Davida Cronenberga

  Potwierdziły się przypuszczenia, że jedną z głównych ról w najnowszym filmie kanadyjskiego reżysera Davida Cronenberga "Zbrodnie przyszłości" zagra Viggo Mortensen. Oprócz niego na ekranie zobaczymy też takie gwiazdy jak Kristen Stewart i Lea Seydoux.
 • "Spencer": Jak Kristen Stewart przygotowywała się do roli Lady Di

  "Spencer": Jak Kristen Stewart przygotowywała się do roli Lady Di

  Historie z życia brytyjskiej rodziny królewskiej, a zwłaszcza nieszczęśliwy los księżnej Diany, niezmiennie poruszają wyobraźnię widzów. Na fali popularności tej tematyki powstaje kolejny film "Spencer". W roli głównej zobaczymy Kristen Stewart, która opowiedziała, co robiła, by sprostać temu wyzwaniu aktorskiemu.
 • "Spencer": Kto zagra księcia Karola?

  "Spencer": Kto zagra księcia Karola?

  Produkcja biograficznego filmu o księżnej Dianie - "Spencer" - znalazła swojego księcia Karola. Wcieli się w niego Jack Farthing. W tytułowej roli zobaczymy Kristen Stewart, którą podziwiać możemy na najnowszym zdjęciu w kostiumie księżnej Walii.
 • Kristen Stewart jako księżna Diana [pierwsze zdjęcie]

  Kristen Stewart jako księżna Diana [pierwsze zdjęcie]

  Pojawiło się pierwsze zdjęcie Kristen Stewart w roli księżnej Diany z planu filmu "Spencer". Wcielenie się w uwielbianą na całym świecie "królową ludzkich serc" aktorka uważa za najistotniejsze doświadczenie w swojej karierze. "Nigdy nie byłam tak podekscytowana żadną rolą" - zdradza.
 • Kristen Stewart o roli księżnej Diany

  Kristen Stewart o roli księżnej Diany

  Kristen Stewart, której sławę przyniósł udział w filmowej sadze "Zmierzch", zobaczymy niedługo w wyczekiwanej biografii księżnej Diany. Wcielenie się w uwielbianą na całym świecie "królową ludzkich serc" aktorka uważa za najistotniejsze doświadczenie w swojej karierze. "Nigdy nie byłam tak podekscytowana żadną rolą" - zdradza.
 • Kristen Stewart zagra księżną Dianę

  Kristen Stewart zagra księżną Dianę

  Kristin Stewart ("Zmierzch") zagra księżną Dianę w biograficznym filmie w reżyserii Pablo Larraína ("Jackie") - informuje serwis Deadline.
 • Benedict Andrews o Jean Seberg i Kristen Stewart: W słusznej sprawie

  Benedict Andrews o Jean Seberg i Kristen Stewart: W słusznej sprawie

  30 sierpnia minęło 40 lat od śmierci Jean Seberg, amerykańskiej aktorki, ikony francuskiej Nowej Fali, która zapisała się w świadomości widzów jako Patricia Franchini z "Do utraty tchu" Jeana-Luca Godarda. Tego dnia podczas 76. Międzynarodowego Festiwalu w Wenecji odbyła się premiera filmu "Seberg" Benedicta Andrewsa. W postać tytułowej bohaterki wcieliła się amerykańska gwiazda Kristen Stewart.
 • Kristen Stewart jako Jean Seberg

  Kristen Stewart jako Jean Seberg

  Nie ucieka od kasowych produkcji - w październiku pojawi się w "Aniołkach Charliego" - jednak Kristen Stewart w swoim aktorskim dorobku ceni różnorodność, dlatego występuje też w "Seberg", thrillerze politycznym zaprezentowanym na festiwalu w Wenecji.
 • Kristen Stewart w jury festiwalu w Cannes

  Kristen Stewart w jury festiwalu w Cannes

  Amerykańska aktorka Kristen Stewart oraz aktorka z Francji Lea Seydoux będą w składzie jury tegorocznego festiwalu w Cannes; w tym roku jury będzie w większości składało się z kobiet - wynika z opublikowanego w środę komunikatu.
 • Kristen Stewart ścięła włosy

  Kristen Stewart ścięła włosy

  Podczas amerykańskiej premiery filmu "Personal Shopper" Kristen Stewart zaprezentowała nową fryzurę.

Zdjęcia - Kristen Stewart (3)

 • film.interia.pl
  Modowe kontrowersje na festiwalu w Cannes
 • film.interia.pl
  Suknie w Cannes: Klejnoty, prześwity i czerń
 • film.interia.pl
  Najlepiej zarabiające aktorki wg magazynu "Forbes"

Filmy - Kristen Stewart (7)