kręgosłup

Artykuły - Kręgosłup (80)

Filmy - Kręgosłup (6)

 • Jak dbać o kręgosłup dziecka?

  Jak dbać o kręgosłup dziecka? Ortopeda Adrian Rymarczyk wyjaśnił, jak dziecko powinno siedzieć przy biurku. Jakie ćwiczenie jest dobre po długotrwałym siedzeniu? Czym jest skolioza, lordoza, a czym kifoza? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Doda o swoich problemach z kręgosłupem

  Dorota Rabczewska od kilku lat zmaga się z problemami z kręgosłupem. Parę razy z tego powodu trafiała do szpitala, można ją też było zobaczyć w kołnierzu ortopedycznym. Negatywny wpływ na kondycję jej kręgosłupa ma między innymi chodzenie w butach na wysokich obcasach, jednak gwiazda nie potrafi z tego zrezygnować. Kilka dni temu podczas jednego z występów w ramach jej nowej trasy koncertowej chory kręgosłup znów dał o sobie znać i wokalistka trafiła do szpitala. Jak mówi wokalistka, ból kręgosłupa towarzyszy jej nieustannie
 • Cała prawda o wypadku i stanie zdrowia Dody

  W szczerej rozmowie z Interia.tv Doda opisuje okoliczności wypadku, jakiemu uległa podczas koncertu w Mszanie, i komentuje pojawiające się w mediach doniesienia na temat jej stanu zdrowia. Czy rzeczywiście winę za jej niedawne obrażenia ponoszą fani? DODA BYŁA GOŚCIEM CZATERII - ZOBACZ, JAKIE PYTANIA ZADALI JEJ NASI UŻYTKOWNICY! Zobacz też: DODA MIAŁA WYPADEK NA KONCERCIE WYPADEK DODY. FANI JEJ NIE ZŁAPALI? OGLĄDAJ TELEDYSKI DODY W SERWISIE MUZYKA!
 • Jak usprawnić ciało po porodzie?

  Profilaktyka i ćwiczenia - tylko w ten sposób możemy zapobiec przykrym skutkom oddziaływania hormonów na organizm w czasie ciąży. Ważne jest również wyrobienie w sobie dobrych nawyków w pierwszych miesiącach po porodzie, które odciążą kręgosłup podczas wykonywania czynności pielęgnacyjnych. Fizjoterapeuta Michał Koszla, twórca ogólnopolskiego programu "Atrakcyjna mama", pokazuje m.in., jak prawidłowo podnosić i nosić dziecko.