Film - kredyt

Synonimy:
kredyty, kredyty bankowe
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kredyt (7)

 • Herbuś: Mam dwa kredyty!

  Herbuś: Mam dwa kredyty!

  Jeszcze niedawno pracowała nad zmianą wizerunku. Edytę Herbuś (29 l.) uwierało, że wszyscy widzą w niej tylko tancerkę. A ona pragnęła, by zobaczono w niej artystkę.
 • Wielkie oszczędności w TVP

  Zamiast prognozowanych 200 mln zł straty, TVP ma zanotować na koniec 2010 r. 100 mln zł zysku - zapowiada prezes telewizji publicznej Romulad Orzeł. Według niego wdrażana w spółce restrukturyzacja w 2010 r. przyniesie 117, a w 2011 r - 283 mln zł. oszczędności.
 • Różczka: Nawet kredyt mi niestraszny

  Różczka: Nawet kredyt mi niestraszny

  Magdalena Różczka nie boi się nowych miejsc, ludzi i wyzwań. I uważa, że jej najważniejszą decyzją był przyjazd z Nowej Soli do stolicy.
 • Figura i Żebrowski na kredyt

  Figura i Żebrowski na kredyt

  Katarzyna Figura i Michał Żebrowski wystąpili w nowej odsłonie kampanii wizerunkowej jednego z banków.
 • Najgorsza rola Diane Keaton?

  Najgorsza rola Diane Keaton?

  "Diane Keaton albo postradała zmysły, albo musi szybko spłacić ważny kredyt" - tak o roli amerykańskiej aktorki w filmie "A właśnie, że tak!" pisze w "Filmie" Łukasz Maciejewski i dodaje "Nie. Właśnie, że nie!".
 • "Stara Baśń" i polska kultura

  "Stara Baśń" i polska kultura

  Pokaz filmu "Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem" zakończył w środę, 17 września, drugi dzień XXVIII Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Po projekcji z dziennikarzami spotkała się ekipa opowieści, z reżyserem, Jerzym Hoffmanem, na czele. Obecni byli aktorzy: Ewa Wiśniewska, Bohdan Stupka, Michał Żebrowski, Małgorzta Foremniak, Marina Aleksandrowa. Spotkanie z dziennikarzami przerodziło się w dramatyczne wołanie o stworzenie regulacji prawnych chroniących polską kulturę.
 • Kryzys w polskim kinie

  Kryzys w polskim kinie

  "W polskiej kinematografii trwa kryzys. Tradycyjne źródła finansowania powysychały, nowe nie powstają. Do zdjęć przygotowuje się zaledwie kilka ekip i też nie wiadomo, czy wyjadą na plan" - można przeczytać w najnowszym numerze "Rzeczpospolitej".