Nowe Technologie - kredyt

Synonimy:
kredyty, kredyty bankowe
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kredyt (12)

 • Uwaga: Bank może szpiegować konta na Facebooku!

  Uwaga: Bank może szpiegować konta na Facebooku!

  Każdy kto chociaż raz czytał poradniki dla osób szukających zatrudnienia wie, że prawie każdy rekruter przestrzega: "uważaj na to, co piszesz w social mediach, ponieważ twój potencjalny pracodawca może to przeczytać". Zasada ta zaczyna dotyczyć również banków. Jeśli starając się o kredyt nakłamałeś, bank może sprawdzić twoje konto w Facebooku. Może, ale twierdzi, że tego nie zrobi...
 • Zagrajmy w karty

  Zagrajmy w karty

  Jeszcze kilka lat temu, podobnie jak komórki, karty płatnicze były przywilejem jedynie osób najlepiej zarabiających. Stopniowo jednak obniżano wymagania finansowe. W tej chwili właścicielem ułatwiającego życie kawałka plastiku można stać się będąc studentem, a nawet nie mając stałych dochodów. Dzięki temu liczba takich kart w Polsce wynosi już ponad 17 milionów. Na rynku jest obecnie kilkanaście rodzajów kart płatniczych (zarówno debetowych jak i kredytowych). Do użytku oprócz kart magnetycznych zaczynają także wchodzić karty chipowe. Wybór karty jest sprawą trudniejszą niż wybór komórki, gdyż konsekwencje nierozważnego wyboru mogą być większe, zwłaszcza, że - jak na razie - nie ma idealnego rozwiązania.
 • Sześć milionów z sieci

  Sześć milionów złotych - tyle wyniosła wartość największego kredytu udzielonego klientowi indywidualnemu przez internet za pośrednictwem portalu finansowego Money.pl. "Mega kontrakt, który został zawarty w kwietniu 2004 r. jest nie tylko rekordowym w Money.pl, ale najprawdopodobniej jest to najwyższy kredyt indywidualny udzielony poprzez internet w historii polskiej e-bankowości" - powiedział Piotr Krawiec, dyrektor ds. marketingu i PR w Money.pl.
 • W Allegro na kredyt

  Znany serwis aukcyjny Allegro.pl przy współpracy z Raiffeisen Bank Polska S.A. wprowadził nową usługę dla użytkowników serwisu. Jest to kredyt konsumpcyjny bez żyrantów do 60 tys. zł.(http://raiffeisen.allegro.pl/raiffeisen/index.html).
 • Kredyt z internetu

  Coraz trudniejsze czasy, postępujący kryzys gospodarczy, politycy zagarniają kasę pod siebie, a pierwszy polski e-bank rozpoczął rozdawanie pieniędzy!? Oczywiście nie ma nic darmo. Jednakże w porównaniu z ofertą "betonowej konkurencji", udzielanie odnawialnego kredytu z oprocentowaniem 15,30 % wydaje się być niedościgłą ofertą.