kredyt

Synonimy:
kredyty, kredyty bankowe
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kredyt (5973)

Filmy - Kredyt (116)

 • Spłacam kredyt, a mieszkanie się rozpada. Co zrobić?

  Co zrobić, gdy spłacamy kredyt na mieszkanie, które ma usterki? Opowiedziała o tym adwokat Eliza Kuna. Na czym polega rękojmia? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Bierzemy kredyt – jak go wybrać?

  35% Polaków deklaruje, że regularnie zaciąga kredyty. Dominika Nawrocka, blogerka i założycielka organizacji edukacji finansowej dla kobiet, poradziła na co należy zwrócić uwagę, biorąc kredyt. Czym różni się kredyt hipoteczny od kredytu konsumenckiego? Jak obliczyć zdolność kredytową? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Czy bank powinien zwrócić koszty, jeśli kredyt został wcześniej spłacony?

  W przypadku wcześniejszej spłaty kredytu konsumenckiego kredytodawca powinien proporcjonalnie obniżyć i zwrócić wszystkie koszty takiego kredytu. Na czym dokładnie to polega? W „Dzień Dobry TVN” o tajnikach spłacania kredytów opowiedział Marcin Jaworski z Biura Rzecznika Finansowego. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Aby dostać najtańszy kredyt nie można być w wieku ponad 30 lat

  Po zmianach prawnych o preferencyjny kredyt studencki można wnioskować na początku roku akademickiego, ale także w trakcie jego trwania. Kredyt jest niemal darmowy. Nie można być jednak wieloletnim studentem. Nie jest dla tych, którzy przekroczą 30 lat.